Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még mindig eladó a kipufogó.
Hát szerintem megérdemli a fullszintetikus olajat, én inkább azt raknék bele!
Én motul 300 V -t használok. Egy kicsit drágább mint a gyári Yamaha fullszintetikus de annyival jobb is. Ennél jobb olajat nem tudsz bele tenni. Ennek már én is utánna kérdeztem márkaszervízben, és azóta használom én is ezt.
Hát az olajcsere az használattól is függ. Elvileg 1000-ként kell. De én Motul 300V-t használok és a márkaszervízes srác szerint 1000 km-nél még ez én gépembe teljesen jó volt még az olaj. Tehát normál használat mellett 1200 1300-at is kibír egy olaj. Persze ha minőségi olajat használsz, és rendeltetés szerűen endúrózni használod nem pedig krosszpályán szétpőrgeted. Endúrózni viszont nagyon király kis gép, strapabíró ereje is bőven elég iszonyat tempót lehet vele menni. Könnyebb és erősebb mint egy drz, olcsóbb fenntartású mint egy ktm és semmivel se tud kevesebbet. Ebben a kategóriában szerintem a legjobb választás!
A wr blokkja egy kicsit vissza van butítva így nem pörgeti szét magát mint az yzf. Nincs annyira kihegyezve. A wr egy kicsit nehezebb is, és lágyabb a futóműve. De pont ezért szeretjük a wr-t! Ezek a gépek úgy jók ahogy vannak.
Hello! Az egyik ismerősöm említette, hogy a wr 450 szervíz intervalluma a drz 400-hoz hasonlóan nem üzemórás, így olajcsere 1000 km-ként, szelepállítás + kötelező kopó alkatrészek! Én úgy tudom ez is verseny enduro hasonlóan a Ktm exc-hez, ami ugye kemény üzem órás. Ha valóban ilyen kedvező a fenntartása, akkor befizetek egyre és lesz ami lesz. Az árukat mondjuk jobban tartják, de hosszú távon ez jobb befektetés lenne! Ha valakinek youtube-on wr 450 videója van linkelje be legyenszíves.
Hali.valaki tud egy helyet budapesten ahol tudok rendelni cuccot egy 200 wr hez?
bocs nem 1,2dl ha nem 1,2l
ja én motul 5100 15w50-et használok.
1,2dl hivatalosan,de 1,3dl bele tehetsz.2003-tól 2005-ig biztosan jó.
Ne haragudj,hogy nem irtam vissza,de lehet,hogy elcserélem a mocit.Ha nem jön össze a csere akkor hívlak!/Ha meg lesz még/
Sziasztok.tud valaki nekem segiteni .van egy 200 as wr em.es kene nekem egy tomites hozza egy tombszelence.a segitseget megkoszonnem.
Pontosan annyit amennyit akar.
menyit esznek a yamaha wr 400 asok,?
Úgy látom nem jön össze ez a link dolog :)
Google-- wr 450 2009 user manual
Az első oldal amit kidob, Yamaha Motor Australia
Komplett kezelési útmutató, ebben benne lesz a szelephézag is!
www.yamahaownershandbook.com.a..." target="_blank">link
User's manual[/L]
üdv. tudja e valaki hogy menyia szelephézag WR 450 09 nél. elöre is köszönöm.
szia!
kérdésedre válaszolva 260-as az átmérője,3,8mm vastag átalakítót adom hozzá,én is endurora használtam sokkal jobb mint a gyári jobban adagolható és jobb a fékhatás.
Szia!Milyen méretű a tárcsa?Nekem endurozni kellene és nem akarnék átalakitót rátenni.Mekkora a vastagsága,milyen kopott?Köszi!
esetleg!
10ezer
hello,elkelne gy kis segitseg,WR450 be milyen olajat erdemes rakni es menyit? SM nek hasznalom!
koszi elore is
Sziasztok!2003-aswr450-hez keresek első féktárcsát.
Szia!

Ha WR mellett döntesz akkor tudok segteni.
keress meg.
Akkor ez közel sem olyan mint egy yzf nem?Yzf nem birja 4 évig a hajtást.Wr üzemórás motor?
Kezd szimpatikussá válni a Wr :)
426 vs 450 melyik a stabilabb motor ?