Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy! Valaki megtudná mondani hol található az Xt-n az index relé?
oké, kösz mindent!
Jahh, olajhoz még annyi, én ink 5000környékén lecserélem... nem várom meg a 6000et, és ha esetleg nem mennél egy szezon alatt ennyit akkor minden szezonban cseréld... gyujtás ráadása után egyébként az OIL és alatta a szám az olajcseréig lévő km-t mutatja...
6000ként kell olajat cserélni, most repsol 10w40van benne, de mivel azt 3 motoros boltban sem találtam most motul 10w40 lesz benne! Igazából nincs sok különbség! Castrolt ne vegyél, arról rosszat hallok...
index: rendszámtartó+ledes+hátsólámpa és ledes mini index kb 10-12.000Ft; van is itt néhány embernek, sokat dob az összképen, ezt is meg tudod rendelni neten, egy kis guglizás után...
Berki!
Kösz az információkat, sikerült rendelnem mindet yamaha-márkaszervizben. Egyébkénk indexet milyen árért szerezhetnék ( az előző tulaj lerúgta ), csak ez kell már.

Egyébként milyen időközönként és milyen olajat szoktál bele önteni.
Köszi
Egy óvatos bükközés közben, a majrécsikból sajnos maradt egy kicsi
Igen az a gári kipuff, Yamaha márkaszervizekben tudsz rendelni cuccokat, vagy guglizz... mi kellene amugy?
oké, köszi majd leírom a paramétereit. Sajnos az lehet baj, hogy ha lehet nem szeretném megbontani a kijelzőt mert utána minden szétmehet a digitális kijelzőn.
azért mondtam mert ez kompatibilis cucc, jó lehet a tiédhez iss..
Laci!
Kösz, de nekem xt-m van. Nem a üresjelző-lámpa rossz, hanem valószínűleg érintkezési hiba vagy kuplung dió ( ha van ilyen).De köszönöm
üresjelző kell? nekem van kettő! de nem XT hez való, viszont pl, kawasakiba is jó ! pedig hondából van. menethosszt meg átmérőt ha mondasz megmondom jó e
Kösz Berki!
Sikerült megcsinálni a féklámpát ( elsőre hátsóra is világít).
A N-lámpát (üres) nem tudtam megcsinálni de igazából engem se zavar. Ha tudtok vagy tudsz boltot ahonnan tudnék alkatrészt szerezni azt lécci mond el, megköszönném.

U.I.:A kipufogómra a malaguti van beütve, ez az eredeti?
Köszi
Hátsóféknél müködik a féklámpa? Ha igen; akkor contact spray, kábelellenörzés... Üresvisszajelzö nekem is összevissza müködik, igazából soha nem zavart, annyi szerepe van hogy ha világit az "N" akkor nem kell kuplung az induláshoz, és asszem az normális h ha behuzod a kuplungot akkor elalszik)javitsatok ki ha tévedek); én megszokásból mindig kuplunggal inditok, szóval sztem nincs nagy jelentösége
Sziasztok!
Két elektronikai problémám van a motorommal, ehhez kérnék tőletek segítséget. Az egyik az, hogyha behúzom az elsőféket akkor nem világít a féklámpa (nem tudom miért) . A másik pedig az, hogy az ürest jelző kis lámpa hol világít hol nem, ha világít és behúzom a kuplungot azonnal kialszik vagy villogni kezd.
Előre is köszi!
reggel 9ig ha nem írsz akkor 11kor a Cora-nál találkozunk
kérjél tőlük árajánlatot
nem találtam yamaha xt 125x re kuplungkart a motordiszkont oldalon!
10kor lurdy?
hali! nem tudna valaki mondani valami oldalt ahonnan tudnék rendelni kuplungkart? A robogohaz.hu-n december óta az van kiírva hogy nem rendelhető!
Bocsi srácok, de a vasárnapi motorozás nem jön össze mert,még nincs kész a motorom!
De azért jó időt Nektek! Széles utat!
11242 Ft
Képeket csináljatok
úgy néz ki igen
nyom191 jössz vasárnap motorozni?