Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Ma volt egy jó nagy balesetem az xt-vel. A motor elképesztően jól kibírta ahoz képest, hogy milyet ütköztünk. Annyira, hogy a saját lábán tette meg a hazautat.
Ezzel csak azt szeretném mondni, hogy nagyon vigyázzatok magatokra és másokra is. Ja és viseljetek védőfelszerelést.
Nekem is zörög a blokk-ba vmi de szerencsére nem halom a dobtól igy nem is nagyon foglalkozok vele!csak a kuplung szokott baszkodni de majd beviszem csinálják meg hátha nem basszák el!
nekem a k..va blokk csörög.. de már lassan hangosabb mint a kipufogó
Lamella... Nekem is ezt csinálta Szerelő megreszelte és most jó
A váltóval nekem is volt gondom, de kiderült, hogy a kuplunk nem emelt ki rendesen bowden hiba miatt. Azt meg simán kicserélték és utána rendben volt a dolog.
Lassan Tokajba Motoros találkozóóó!Arra fog jönni majd valaki?
Ugy látom h mindenkinek van vmi baja a motorjának!Nekem is válto baja van 1esböl 2esbe nem tom néha felrakni de akkor már megöl az ideg és erösebben kell huzni h leszakítsa lábamat lehet megint szarakodik a fogaskerék vagy kitudja!A másik bajom meg a nyavajás fék megint elkezdett nyikorogni nem tom h most a ferodor ment le megint ilyen hamar vagy vmi szar fékpofa van benne és az nem birja sokáig 11ezer km-nél járok még csak,lassan viszem szervizbe hátha tudnak vele csinálni vmit is!Meg persze a lánc de elegem van belöle majd belököm valamelyik árokba h legalább a kutya lepisilje !
Amit kérdeztem nem rég itt a fórumon arra válaszoljatok már létszi. Az első fékkel kapcsolatos .
Még annyit, hogy most ez így beállt nem változik. Sajna az összes váltás elég csúnyán megy.
ismerős a hiba, ha nem sokszor csinálja akkor lehet használni azt a módszert hogy kicsit fel fel engedve a kuplungot visszaváltogatsz
hali! nekem volt már hasonló problémám!
De nekem csak annyi h. ha megállok mondjuk 2ikban akkor nem tok lefelé váltani csak felfelé de akkor elindulok 2ikban így és utána azonnal lehet lefelé váltani! De ez nekem csak 2-3 szor fordult elő de akkor is hosszú idő eltelt egy-egy ilyen probléma között! Én nem tom ilyenkor mi lehetett a problémája a váltónak!
Remélem neked gyorsan megoldódik a problémád!
Sziasztok!
Sajnos nagy problémám van a géppel. Elérte a 23000 km-t és olyat csinál, hogy nem engedi ki sebességből. Például ha megállok 1-esben
akkor csak nagyon nehezen tudok vissza váltani üresbe. De volt olyan is, hogy megálltam lámpánál ötösben és nem engedte ( nem tudtam) vissza váltogatni, és ötödikben kellett elindulnom.Én személy szerint a kuplungra gyanakszom, de nem csúszik és alapvetően jól működik. Remélem nem a léptető villa lett kukás, de ez nem valószínű mert nem dobálja ki a sebességet.
Az lenne a kérdésem, hogy találkozott-e valaki hasonlóval vagy tudja mi lehet a baj?
Remélem tudtok segíteni! Előre is köszi
Hali! azt szeretném kérdezni h. nektek jól működik az első fék? Mert nekem teljesen belehet húzni a markolatig pedig ki lett légtelenítve! Mert ha normálisan működne akkor fel kéne hogy keményedjen a fék a fékkar útjának a felénél!
Nekem ennyit nyúlna a fékcsövem?
Idomokról jön fel a fólia és matt színű lesz. De újra lehet fóliázni nem? És valaki tudja hol csinálnak ilyet?
lájkolom
sziasztok nem tudtok valahol xt 125 x re hátsó féket ? ha lenne valahol egy bontott xt az is jó előre is kösz
Na itt a vidi Vidi
XT 125 x et szeretnék ,csak az újabbakat nem adják olcsón
Ez jól hangzik ,benne lennék ,csak még nincs motorom ,de ha lesz akkor simán : )
Hali!
látom szegedi vagy, és gondolom XT-d van, ha gondolod vegyél fel msn-re (adatlapomon) és néha motorozhatnánk....
THX
Köszi ,akkor megnyugodtam :D
Errefelé is nagyon sok ilyen tuninghuszár van. Rengeteget költenek mindenféle malossi-athena-leovince kitekre, amitől tényleg jól mennek a kis gyöszök, csak nem túl sokáig, a húzott 2T ugyanis nem éppen a hosszú élettartamáról híres. De nekik arra az egy nyárra teljesen mindegy, ha túlélik a pólóban és rövidgatyában történő motorozást, ősszel már (az itteni szabályok szerint) elkezdhetik az autós jogsit, annak sikeres letételével a fentebb említett legények 95%-a (!) átül autóba. A szénné tuningolt ocsmány neoncsíkos nagyzenés 1.2-es citroen saxxo-k pedig már egy másik témát pedzegetnek...
Oksa! Meglesz de csak a hét második felében tudom felvenni! Addig kis türelmet!
na hang meg video anyagok követel a nép