Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt a vidit sosem fogjuk már látni!:D:D
nyom191 felraktad a vidit?
köszi szépen :) vigyázok is vele,még szoknom kell
igen el,már több mint egy hónapja mert akk volt rá egy komoly érdeklődő,én pedig kaptam az alkalmon mert kitudja kinek kellett vna most...
Helló.
Látom Gs 500-ad van. Baleset menteset hozzá!A Tzr-t el adtad?
Szevasz!

Ha bármi kérdésed lenne az Xt-vel kapcsolatban vegyél fel msn-re .
moto.center93@hotmail.com

Üdv.Márk
yamaha xt600e 98-as évjárathoz keresek légterelő idomokat! aki tud segiteni az lécci irjon! köszi előre is!
bocsi a késésért de szar a netem (10kb al tudnék feltölteni) de majd a héten felnyomom a suliból
Nyom191 mivan a videoval?
Olvass vissza! (bocs, nem akarok ellenszenvesnek tünni de mostanság többször is aktuális volt a téma! Anno énis 70-80 oldalt visszaolvastam fórumon, és választ kaptam minden kérdésemre)
Még annyi hogy alkatrész utánpótlás mennyire macerás? mégegyszer köszi :)
Hali!
Szeretnék xt 125-ös motort venni, légyszíves írjatok véleményt a motorról!
Vannak-e típushibái? fogyasztás stb ami fontos lehet :)
Mennyire megbízható motor?
Előre is köszi.
Üdv:Romesz
Jah most olvasom hogy hogy is kell.:D
Hali!
Nem találom a gyári könyvét a mocinak és lecseréltem az olajat de nemvágom hol kell kiütni belőle hogy gyujtás után ne jelezzen nekem hogy cseréljem le.Előre is kössz.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Eladóvá vált Yamaha XT 125 X motorom.
AKCIÓ: 499.000 HUF Motort beszámítok! Sürgős!
Tel:. 06-30-600-9936
E-Mail,MSN:. moto.center93@hotmail.com

Na jóccakát', holnap re.
Köszi a segitséget! Érdekel a dolog! Msnen már fentvagy... figyellek és akkor meg is beszélnénk a részleteket
Ja bocs, nem is 12 hanem csak 10.
A posta haza kerülne kb 5 fontba, biztosítással együtt meg max 7-8. Szerintem ugyanolyan a kettő, a Haynes manual-om nem említ a kettő között különbséget. Azt írja az eladó, hogy uk-n kívüli szállítás esetén előtte írni kell neki, és majd megmondja mennyi a pk. Ebben segítek szívesen.

Amúgy ez az:
http://cgi.ebay.co.uk/XT125-Br...

Tőlük már vettem egy rakás mindent, megbízhatóak.
Sztetek 1ezik az R és az X kuplungbovdene? 12.5font korrekt ár, ha meggyőzödtem róla h jó az Res az Xbe akkor valszeg kellesz, Ha aztmondom hogy kell: mikor tudnád küldeni? És mennyibe kerül a postázás? Vagy hogy is van ez?
Nekem is kész lett tegnap a motor, kapott teljes elektronika cserét (kábelköteget), új relét, működik frankón, viszont a km-óra jeladó a visszakötés után nem működött...majd ma megnézzük, hogy mi lett vele, álló helyben nem értem miért menne tönkre. Ja és a gáz mindig beragad pár másodpercre. Lehet, hogy amikor a fejidom vissza lett rakva, akkor a gázbovden rossz helyen lett elvezetve és feszül, de próbaszerűen megmozgatva nem, valamint a markolat is azonnal visszamegy alapállásba, ha elengedem.
Ha valaki le tudná írni, hogy hol megy el a gázbovden gyárilag, azt nagyon megköszönném.

Breki, tudok 12,5 fontért vadi új kupkungbovdemet, 2007-es 0km-es xt125r-ből lett kibontva, ha gondolod..
Átléptem ma a 12.000et! 12.025nél el is szakadt a kuplungbovdenem Emlitették elég sokan h már cseréltek... mennyibe fáj a gyári?
Apropó, légszűrőt kb. mennyiért és hol lehet venni?
Én 7000 ft-t ért láttam gyárit.
Köszi
A gumi twist!
Tapadása kifejezetten jó, kis melegítés után akár, lábtartóig lehet döntögetni.
Gumik: Conti Twist? Hogy tapadnak? Cserés a hátsóm de még nem döntöttem mien lesz rajta...