Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit hozott ma a postásbácsi?


Ha gondolod, be tudom scannelni valamikor, csak sajna most nincs nálam a könyv, a szerelőmnél hagytam.
Nekem halogén izzó van a motoromba már lassan 1 éve, és semmi baja nincsen, viszont a fénye sokkalta erősebb mint a gyári ( nah jah, annál nem nehéz)

Na megtaláltam, Davis emlegetted a Haynes manualt, de azt megvetted, nem a neten találtad, sebaj, akkor majd valahogy rájövök melyik az üres visszajelző kábele .
Na végül is szétszedtem a búrát h megnézzem az izzót. Felirat rajta: SE 12V-35/35W S2[E19]2U2 Mellékelek képet.
Meg találtam neten egy halogén izzót, aminek ilyen a foglalata és a teljesítménye, de azt írják h a halogén izzó nem minden búrának tesz jót.
http://www.egumotors.hu/133-iz...
vagy
http://scootershop.unas
.hu/spd...


Esetleg valakinek tapasztalat v infó, hogy lehet-e ilyet belerakni?
Anno még valaki linkelt ide a forumra egy nagyon részletes szervízkönyvet ahol le volt írva, hogy mi hogy van benne, még ilyen robbantott ábrák is voltak benne angolul, próbáltam visszakeresni, de nem találtam, nem tudja valaki hol van?
Kiégett az üres visszajelzőm és meg akarom majd csinálni, csak nem tudom, hogy melyik kábel is pontosan az, abba elvileg le van írva.

Előre is kösz
Asszem A20d (12v 35/35w), de javítson ki valaki, ha tévedek.
Üdv
meg tudná nekem vki mondani h milyen izzó kell a fényszóróba? kiégett, és lusta vagyok csak azért szétszedni h megnézzem.
előre is köszi

karmi
Köszi. Akkor 11e ft-ért viheti aki akarja.
14391 FT
Márkaszervizbe szar munkát végeznek, csak a lehúzás megy, állítólag még az olajat se cserélik ki rendesen.
nemigazán, én se vittem, itthon cseréltem ki
És ha nem viszem el szervizbe 7000-nél, akkor az rossz fényt vet majd rá eladásnál? Csak mert én itthon cserélem az olajat, meg szervizelem a motort.
7000. km-nél, tehát innentől 6000km az olajcserék közötti idő, vagy egy év
1000km után mikor kell vinni legközelebb szervizbe a kicsikét?
Mennyi az új ára ennek?
Menyit kérsz érte?
Srácok, vettem egy teljesen új kék fejidomot annak reményében, hogy majd a gyári fekete helyett felrakom, de a fekete jobban tetszene hozzá, szóval a kék eladósorba került. Teljesen új és karcmentes (még csak fel sem próbáltam), gyári Yamaha fejidom.

Ha valakit érdekelne, akkor e-mailen keresztül vagyok elérhető.


örültem hogy 1 felment , majd a másikat jövő héten infó óra alatt fel tom nyomni
2 részbe kell felrakni
elvileg felment, majd dobom a linket, én még nem látom, de a vége nincs meg(utolsó 6 percet levágtam, így fért be a 10 percbe)
Na van vidi?
helo mindenkinkek, eladó yamaha dt 125- bővebb info msn / email, ha komolyan érdekel biztosan meg tudunk egyezni!
eladó holmik!
fel... de törölték mert hosszabb mint a megengedett 10 perc.... holnap maradhatok megint benn...