Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

0 forintos próba: tekerd kifelé a keverékcsavart egy fél fordulattal
utána jön a karbitakarítás
Sziasztok,xt 600e hidegen nagyon nehezen indul,ötlet?
Továbbá mennyi es milyen olaj kell a motorba?94es évjárat.koszi
Csaó sziasztok! Vettem egy 2008 as xt 125r-t s kéne egy kis segítség szeretnék egy komplett műszaki leírást meg hogy hogyan lehet beállítani a digit kijelzőt meg ilyenek ha valaki tud valamit azt meg köszönném ja meg alkatrész ügyileg ki a legjobb hová menjek! Előre is köszönöm!
Üdv!
Tisztelt fórumosok segítséget szeretnék kérni!
Van egy xt 125x-em, melynek a kijelzője rosszalkodik. Menet közben jelentkezett a hiba ami a következő:
A kijelzőn villog az "endr" illetve a "mtrd" felirat, majd ha kiválasztom az "mtrd" módot, akkor kiírja azt hogy "rd 36-05" ami szerintem egy hibakód, majd ismét kezdődik a villogás újból. A kijelző nem mutat semmit, de amúgy a motor működik.
Kérném ha valaki tud valamit arról hogy mi lehet ez, illetve hogy hol és ki tudná ezt megjavítani kérem segítsen!

Köszönöm
Hú, jó olvasni, hogy ilyen sok embernek viszonylag nagy km számmal rendelkező mocija van és még nem volt komolyabb baja.

Emlékszem 4 éve van ilyen motorom, akkor még kb mindenkinek vadi új volt még itt a fórumon is, a neten állandóan 30-40 db eladó volt minimum!

Most van kb 3 eladó pl. használtauton, elég fura :D
Szia!

19999 Ft
Helló engem érdekelne a kábelköteg. mi az ára.
Elővéve a paripát észre vettem, hogy a gumik már rendesen kopottak. Ti milyen gumit ajánlotok? Milyen árban? Eddig conti twist volt fent, vegyes a véleményem róla, inkább próbálnék mást.
Előre is köszi!
nekem 34 ezer van benne. most cseréltem a gyárit. Semmi baja nem volt csak a teteje szét mállott.
Hali! Én csak amiatt gondoltam, hogy kicserélem, mert eléggé szétment a pereménél a szivacs a sok ki-berakástól gondolom. Szóval ha aktuális lesz a cseréd, megírhatnád mi-hol-mennyi volt. Egyébként nekem 25e van benne feltételezem a gyári, de amúgy semmi baja kicsit be szoktam olajozni és ennyi, egyedül a tetején zavar h kezd szétmenni az illesztése.
Sziasztok!

Téli pihenő után én is elővettem a kicsi XT-t, feltöltöttem az aksit.

Azon gondolkodtam, hogy mióta nálam van a motor olyan 3-4 éve kb, én még soha nem cseréltem légszűrőt, de nem is igazán tisztítottam, mert még nem igazán vettem észre, hogy szükség lenne rá, ti hogy vagytok ezzel?
Mociba most 15.000 Km van.

Köcce előre is :D
keresek a képen pirossal bekarikázott fekete műanyagot a blokra. Akár fizetnék is érte
Csáó! gergely1126@freemail.hu ra küldj kérlek képet.
Nincsmit! Csináltattam az adminokkal egy 660as XT fórumot is, írj oda is bátran! A yamaha topicon belül találod!
Szevasz!
Igen már rájöttem én is, hogy a legjobban úgy járok ha hajtok egyet! Azért köszi a segítséget!
Üdv!

Szerintem Ebayen nézz körül, ott biztosan találsz néhányat (Itt van egy, de elég drága: http://www.ebay.com/itm/Yamaha...)
A legjobban úgy jársz, ha csináltatsz/csinálsz magadnak valami szépet. Annyira nem bonyolult a kialakítása, csak a felfogatást kell kitalálni!
Sziasztok!

Segítséget, vagy tanácsot szeretnék kérni! Nekem egy 2009-es XT R 660-as gépem van, és éppen öltöztetem, de sehol nem találok hozzá haspáncélt, csak bukócsövet! Mivel főként murván akarom használni, ezért a blokkot teljesen biztonságban szeretném tudni! Ebben szeretném a segítségeteket kérni!

Üdv. Osza
Eladó Xt 600 oldalidom ! 2000ft
Yamaha xt 600 43f mijen és menyi lolaj kell bele?
2005 xt-hez nem kell vkinek kábelköteg?

Anno vettem, mert azt hittem, hogy nagyobb a baj, de végül csak egy kábelt volt elszakadva, így azóta a garázsban őrizgetem.
PERSZE..... írok majd..úgy is rakok fel ezt azt.... sajnálom azért....
jó mindegy, csak én meg beadagoltam haveromnak hogy van lap, megy a börze erre meg meg kedd, szerda, aztán meg megint kedd, azután meg kitudja... mindegy, ha lesz valami ebböl az egészböl akkor írj már rám légyszi (csókoltatom a haverodat ).
Ez úgy működik hogy a fazon auzstriába jár lomizni és este jön haza és már zuhan be a kirakodásba és az autószerelésbe..... ezeketa motoros cuccokat mikor hazahozta mert megvett egy régi motorboltot... mármint a bent lévő dolgokat ..alkatrészek stb.. akor bepakolta a raktárába de azóta elépakolt..az én saját cuccomért is 1 hónapja könyörgök neki hogy hozzuk de de szinte sosem ér rá..stb... tudom ez kívülállóként elég hülyén jön ki meg engem is idegesítt... de nem tudok mit tenni..haver aztán kész..ő így intézia dolgait... én nem..sajna ez van... ha lesz valami akkor lesz ha nem akkor meg ... sajnálom... de régóta hirdetgetek és adok veszek..szóval elég megbízható vagyok..ha itt valami csuszás van az nem az én mujaságom miatt van hanem egy túlsokat vállalt ismerősöm miatt
Rendben van, egyet viszont nem értek, akkor minek hirdetitek hogy eladó, ha csak a kifogás volt eddig, nem hogy örülne a barátod hogy egyáltalán valakit érdekelt volna az alaplapja, ja és készpénzben.