Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia..... felívtam a srácot de csusztatott jövő hét keddre.... addigra veszi elő mert nagyon be van havazva szereléssel stb.. addig keres bátran cuccot neki ... majd megírom akkor h mennyiért lett volna..
Rendben van
SZIA......7 óra után telefonálok.... és írok neked egyből....
Értem, ha mégis lesz megoldás, akkor érdekelne az alaplap.
SZIA.... hívtama srácot de kint van ausztriába estig és akkor nem veszi fel..7-8 között tudnám ujra hívni akkpr felvenné és esetleg tudnék valamit mondani rá...
Már csütörtök van, van értelme még várnom az alaplapra?
Sziasztok xt 350 hez keresnék gyujtás alaplapot
Szia!szerelsz xt-t?esetleg vannak alaktreszeid is?ma vettem egy xt-t!nagyon tetszik,szerintem ez meg is marad !
Van néhány Xt alkatrészem ha valakit érdekel http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Rendben, várom a válaszod
SZIA..... havernál vannaka cuccok én hirdetem neki de kedden tudok csak választ mondani vagy szerdán mert külföldön van... akkor megyek hozzá én is akkor rákérdezek... türelmet kérek:)
Üdvözölek, érdeklődnék hogy xt 350 alaplapod megvan e még? havernak elszált a világítás tekercse neki keresek alaplapot, vagy tekercset
Én a Repsol olajokkal megvagyok elégedve, 10w40-et raknék bele :)
Boldog Karácsonyt és B.U.É.K kolegák
Hello! Nekem egy Yamaha dt 125 x-em van és kérdésem az lenne h milyen motor olajat használjak ? Mert már leszeretném benne cserélni.Előre is köszönöm
Rendben, esetleg úgy lehetne, hogy a bovdenekkel együtt elhozott karbit az én karbimhoz beállítjuk (x menetet betekerunk, majd ez lemásoljuk) esetleg így lehetne a motor szállítása nélkül, vagy elhozni és belerakni, de igazából ha jó is akkor is csak összehangolni tudjuk ugyancsak szóval én azt javaslom valamelyik hétvégén hozd el összehangoljuk, megnézzük minden stimmel-e... más ötletem nincs sajnos.
Ha befecskendezek akkor pöccre indul.
Az alapos tisztítás pedig már kétszer is megtörtént és mégis változatlan a helyzet.
Teljesen tanácstalan vagyok.
Én minden nap járok BP re mert üzletkötő vagyok.(Székesfehérvárról)
Ha valahogy ki tudnánk próbálni akkor az nagyon jó lenne.
Ez egy elég régóta húzódó probléma ahogy nézem. Anno, meg most is írtad minden tiszta, melegen tök jó. Akárhogy is nézzük ez tipikus hibás karbi beállítás jelenség. Mi történik ha drasztikusan állítasz rajta? Azt nem tudod elérni, hogy melegen befulladjon de hidegen elinduljon értelmes időn belül? Ha pest környékén laknál szívesen oda adnám egy átrakásra a karbimat, h mégis hogy reagálna, de írtad, hogy nem vagy környékbeli. Szóval én egy alapos átnézést javasolnék, főleg itt a tél, ráérsz szöszölni vele, szedd szét teljesen áztasd be benzinbe az egészet (tömítés nélkül), nézd meg a fúvóka méreteket, hasonlítsd össze a gyári méretekkel, hogy minden stimmel-e. Ezzel a befecskendezéses módszerrel pöccre indul hideg moci esetén?
Sajnos nekem nincs megtörve sehol.
Mikor szelephézagot állítottunk vissza raktuk a tankot, teker teker teker.. Mondom sógornak hogy szerintem valahol meg van törve a benzincső, ő mondja hogy van benne benzin? Természetesen volt.
Tank le, és tényleg oda csípődött valahova, utána indult szépen
Szia keresek 1988 XT 350 hez láncfogaskereket nincs neked véletlen elfekvőben az enyémen rossz az áttételezés és ezen szeretnénk változtatni,hátul 53 elől 19 fogazatú van de nem igazán jó terepen kösz
Szia!
Nekem van egy xt 125 x em és nem akar elindulni hidegen.
Csak akkor indul ha benzint fecskendezek a torokba.
Melegen pöccre indul.
A vákumos csap működik,a porlasztó tiszta,a szivató működik.
A gyertya új. A tűszelep ok.
Sokadik indítózás után is csak kicsit benzines a gyertya.
Mi lehet a baj?
Kérlek segíts ebben mert elég messze lakok Bp től.
Előre is köszi.
Laci.
Sziasztok!

Van valakinek eladó xt 125x-e?
ha igen kérem jelezze akár itt akár email: im.m.mate@gmail.com
(talán az emailt előbb észre veszem)
Szia szerelő vagyok és fanatik xt-s tehát lehet én vagyok az embered
06307423741 ezen elérsz Xv.ker
Hát igen, főleg azért fontos, mert ha beléd száll valami autós, akkor is téged vesznek elő, mert nuku papír-biztosítás ilyesmi.