Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi, kicsit furcsa hirdetés... nem mondom h tuti lopott de hátha vki pont keresi...

http://www.jofogas.hu/budapest...

és is a kipuval babráltam aztán egyszer csak reccs
Nekem is az :D
Tekertem volna le a kupakját és inkább eltört a fülnél, minthogy le csavarodjon az az átkozott kupak :D
neked melyik tört el?
én is hátsóra vadászom már évek óta....
Köszönöm :)
Idő közben sikerült nekem is rájönni erre :)

Mellesleg valakinek nincs olcsón eladó fékolaj tartálya ?
általános hiba,hogy a kábelkorbácsban megszakad a műszerfal tápvezetéke,ha balra fordítod a kormányt a teló mögött feszül a korbács,én is sokat rádolgoztam amig kiderült hogy nem a kijelző nyekkent meg,csak símán elszakadt két vezeték amit megforrasztottam lezsugorcsöveztem a korbácsot meglazítottam,így most jó.
Milyen "tuning" kipufogó rendszert ajánlotok xt125x-hez? :)
Üdv mindenkinek!
2008-as XT 125 X-en mikor kell szelephézagot állítani és mik a beállítási értékek?
Sziasztok!

Eladó nagyon szép állapotú sport kipufogó. Kellemes mély hangzás, nem süketítő.

Érdeklődni itt vagy a 06709439698-as számon.
Esetleg mailen : petrikakos84@gmail.com

Ára 22ezer Forint.

Üdv
Szia. Tudok engedni az árból. 100%ban passzol. Kb 5 perc felszerelni. Üdv
Sziasztok valakinek nem lenne egy jó hangú sport kipufogó kicsi xt mocimra?
Szia tudsz belőle engrdni az árából.És még azt kérdezném a gyári könyökhöz passzol.üdv Jani
Egy próbát megér a javítás, de nem egyszerű szétszedni, gyárilag összeragasztották. Véleményem szerint a probléma a csatlakozó környékén van, ott gyakorlatilag ha a gumi lecsúszik/hiányzik a csatlakozóról akkor könnyedén bejuthat a víz, egy alapos mosáskor. Kösd föl a gatyát, mert ha tényleg kuka nem lesz olcsó mulatság. Alapból elég tipikus hiba, tehát nagy a kereslet a használt órák iránt. Ebay en lehet szerezni általában mph-s van GB-ból 30-50k, németektől lehet venni 75k-ért újat... vagy itthon figyelni hátha bont valaki, de elég ritka. Mindenképpen a javítással kezdeném, valakinél aki tényleg ért hozzá (ESD környezet stb). Kb ennyi, sok sikert
Sziasztok

Xt125x műszerfalat hogy lehetne megjavítani ?
Semmit nem mutat a digitális kijelző, talán be ázhatott.
Mennyibe kerülne egy új bele és hol szerezhetném be ?

Üdv!
Sziasztok!
Van valakinek jó állapotú váltókarja?
köszi
Van másik (arrow), az kerül fel a helyére..

Üdv
Szia!
Mi az eladás oka?
Sziasztok!

Eladó nagyon szép állapotú sport kipufogó. Kellemes mély hangzás, nem süketítő.

Érdeklődni itt vagy a 06709439698-as számon.
Esetleg mailen : petrikakos84@gmail.com

Ára 22ezer Forint.

Üdv
Szia!az melyik?meg tudnád mutatni?tovabba szarul veszi az urest es kétszer kidobta a 2est.mitol lehet?
Az én kis xtmben kb 300ezer km van.. szóval bírja a blokk.. de a kábelek kikészítenek..

Sziasztok
Biztatóan hangzik, köszi a választ!
Sziasztok! XT600 papíros vázat keresnék. Külföldi is megfelel :)
Ezek a Motorok megfelelő karbantartás mellett még sokáig jó szolgálatot tesznek. Én ismerek egy példányt amiben 108e km van. Egy-két kisebb alkatrész a kopón kívül semmi más.
Sziasztok!
2005-ös XT125-ben, most van 38000km, érdeklődnék normál használat mellett mire számíthatok meddig bírja a blokk komolyabb felújítás nélkül? Gondolok új dugattyúra, új szelepekre, szelepfészkek köszörülésére.. vagy bármi nagyobb beruházást igénylő munkára.
És keresnék önindítónál lévő szabadonfutót, ha tud valaki olcsóbban mint a gyári azt is megköszönném!
Válaszokat előre is köszi!