Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 91-eseknek volt ilyen színű villája, nekem is volt ilyen.
Ha a gyújtás nem pontosan rávaló eredeti, attól is lehet gyenge. Na meg persze karbi. Meg millió más.
Hali,pedig nekem jött a visszaigazoló email hogy elolvastad.mindegy.Wössner dugattyút vettem mert namurába csak nincs hüvelyeshez és az enyém az,Omegamotornál tudsz nézelődni ez ügyben,Gondolkozok még a moto coyote hajtókaron
Helló nem kaptam mailt amúgy a namura dugót vetted meg? ha igen hol vetted?De még időm sem volt lemérni de ha lesz lemérem és másnem ide felrakom méretekkel együtt
Hali ez tuti hogy nem 93as! Max 92es de a powert alaphelyzetben a kipufogónál függőlegesen kell hogy lásd és mikor kinyit akkor kell hogy vízszintes legyen a nyelv vagyis egy kerek kipufogónyílást kell hogy lássál!
De javítsanak ki az okosok ha tévedek!
ha nem megy akkor először nézd meg az üzemanyag ellátást nincs e eltömődve illetve a levegőszűrőt meg a karbit ill a membránokat SZERINTEM
sziasztok!
pár napja vettem egy 93 as yz250 et. mikor először mentem vele éreztem hogy nem megy ez úgy ahogy kell. a dugó biztosan vadi új. a power nem nyitott kicseréltem de nem vagyok benne biztos hogy jól van beállítva. elsőkérdés hogy hell helyesen beállítani? második mitől lehet hogy úgy megy mint egy 125ös kb. karbibeállítás? membrán? segítsetek
Köszi! 2éve még valóban annyi volt, 2 fogaskerék nekem is cserés lett szervizben egy léptetővilla miatt, utólag kiderült feleslegesen és annyit számoltak fel nekem is darabjáért. Maradt 2 fogaskerekem tartalékba, az egyik a mellékelt képen lévő és nem hibás. Rákérdeztem de 35.500Ft-ra rúg az ára 2015-ben. Csak eredeti van és komolyabb árréssel dolgoznak sajna. Ezért próbálok bontottan jó minőségűt keresni, mert elég horror így.
szia. pontosan a képeken látható darab van nekem is amiröl letört 2 fog. a párja megvan annak nincs baja. amuggy ilyen 27000ft egy darab
Hello! Sajnos még nem sikerült kiszednem az adott fogaskereket, de nemsokára lesz időm foglalkozni vele. Addig is mellékelek pár képet milyen kialakítású fogaskerékre lenne szükségem. A képeken lévő méretben kisebb, és kevesebb fogszámú. Köszönöm a segítséget!
Sziasztok, par napja keresek mar 91-es evjaratu yz125-re hatso farokidomot, azonban csak egy 94-eset talaltam, vagy ebayen 16+postaert ujjat. Tudnatok esetleg segiteni? Akar egy bontos telefonszamaval is, illetve hogy hanyas evjarate jo meg ra? Ahogy neztem 91-92-93. subaa48@gmail.com
irtam,köszi
Hy én lemérem neked csak küldj egy mailt a drgabi@freemail.hu ra meg hogy melyik méretek kellenének
Helló bocsánat hogy tegnap este nem írtam ! nekem a behajtó tengelyen van lepattanva a 4. sebességem a másik tengelyen nem találtam hibát mindegyik fogaskerék épp kapcsolókörmök is ! A léptetővillákon látszik kopás ! ha érdekel hívj telefonon képet tudok küldeni !
szia. nekem van egy darab fogaskerekem, a 4. fogaskerékpárbol. de igy nem látom hogy melyik. az. szedd ki légyszi. és én is csinálok képet.
Hello!

Esetleg valakinek 450-hez gyári új gyűrűszett 3500Ft.
Üdv uraim.valaki le tudná nekem méretezni a bekarikázott alkatrészt?yz 250 1991
Sziasztok! Yamaha Yz250 (99-01) keresek a képen megjelölt 4.fokozathoz fogaskereket. Nagy köszönet minden segítségért!
150 e ft
06 30 635 9305
Bocs most vettem észre, hogy kapkodtam a magyarázatban: a lényeg hogy legalább 3 perc járatás (vagyis üzemmeleg kell hogy legyen) után állítsd le és úgy ellenőrizd.
+ a warning részben azt írja hogy nagy fordulatú járatás után ne egyből csavard ki a szint-ellenőrzőt.
egyébként nem lehet elrontani, ha a min 1,2 - 1,4 l benne van akkor ok. ha túltöltöd picit, azt pedig úgyis kinyomja - ez is normális.
Nagyon köszönöm
gépkönyv szerint: ... 3 perc állás után ellenőrizd álló helyzetben, nívópálcát nem kell beletekerni ...
Heló szerintem az alapjáraton való ellenőrzés az hülyeség mivel akkor az olaj nagy részét felveri a blokk belsejére ! de mondják meg a szakik.
Sziasztok! Lenne egy fontos kérdésem! Van egy YZ 400F- em, olaj szint ellenőrzést hogyan kell szabályosan csinálni? Általános dolgokat tudom, vízszintesen,üzem meleg motornál a nívóval, de alapjáraton vagy leállított motornál? Volt aki ezt tanácsolta, volt aki azt....Mi a helyes?
Helló.keresek 1994es yz 125 lendkereket.ha valakinél lenne elfekvöben érdekelne a dolog.köszönöm a segitséget
ha érdekel még nekem van egy központim