Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felvezetős volt a menet ezért túl gyorsan nem mentünk, ez inkább kis belekostolas volt a palyazasba. De nagy élmény volt
De szuper mumi, toltad neki????
A fekete a barátomé, viszont hátul is állt egy ezüst-bordó. Szerintem a kb 40 motorból így a legtöbb Thunderace volt :D
A Hungaroringen voltunk, egy rendezvény keretein belül. Nagyon jó volt pályázni, főleg ,hogy életemben először voltam Összesen 6 kört mentünk, az első 3 ban elég gyatrán mentem ,de a vége felé már egész jól ment. A mi brigádunknak Drapál János fia volt a felvezetője :)
Sziasztok! Valakinek nincs elfekvőben aprilia futura plexije?
már megtaláltam...
Sziasztok, tudja valaki mekkora a kormányon a clip on mérete, amin a csutka van? 48 mm a villacső mérete, az alatta lévő cuccnak a hossza és a vastagsága???
Vasárnap egy túra?
mumi, csinálj képeket ...és egy kalappal
Szia Igor!
Küldtem privátot...
Igazán jó képek
Melyikre mész??
Igazán nincs mit
Szombaton a ringen hátha sikerül lenyalatni a csíkból
GyakorolniGyakorolni mumi
Mondjuk én elég bena vagyok még kanyarban, kb 2 cm majrecsikom van..
Ha cserélek akkor 180 ast fogok feltenni.
Azt hiszem az enyémen az van. Metzeler Rennsport.
Köszi Igor!!!!
Kell valakinek első sárvédő? Az első+hátsó rész 8 ropi + pk.
Azt hittem fel tudom piszkálni a vasamra, de macerásabb mint gondoltam.
Az első részről képet csak a színe miatt tettem fel, ha kell lövök jobbat róla.
Hát ég és föld!
Az enyém kutyacsontal meg lett emelve,ezáltal a 190-es gumik sokkal jobb kanyarstabilitást,valamint utazási élményt biztosított.
A 180-as gumi ha még nem ismered a motort.... Untig elég!
190-eset a helyedben csak akkor tennék fel,ha nagy már a bátorság a kanyarokban,valamint ha meg is emeled a hátulját!
De azután.... Nem kell borigatni,szinte elég az ellenkező oldalra meghúzni a kormányt,és valami észveszejtően faszán bemegy a kanyarba!
Örülök ha segíthettem :D
Bár én meg 180assal nemtom milyen
Nekem az van, nincs vele gond' csak nekem már öreg a gumi, azt érezni, de sztem nyáron csere, de marad a 190 :)
Valakinek van tapasztalata hátul 190-es gumival...?