Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, egy pár fotót és egy árat betehetnel ide, hátha :)
Jó kis cucc, hogyé adják postával együtt?
...akkor megsasolom én is a termosztátot...
..ebay... :))
Sziasztok! Modellváltás miatt a Thunderace-m elmegy a háztól! 3 éve van nálam tavaly új láncot-lánckereket kapott. Jelenleg 43e km van benn 1998-as jó gumikkal, túraplexivel, Leo vince dobbal. Ha valakit érdekel írjon és küldök képeket illetve bővebb leírást! koo.gabor@gmail.com
Szívesen, pont holnap eresztem le , mert felfedeztem egy csepp fagyállót a termosztát ház alján és meg kell tömítsem. Ezzel együtt már folyadékot is cserélek.
köszi mumi :)
A gép könyv szerint 2,7
Megjött a kuplunghoz a cucc :)
Hány lityi hütöviz fér bele kb???
Szééééép :)
Pont múltkor tettem be ide a fórumba a hirdetésed ,mert ez még az enyémnél is szebb. :)
Köszi....ja és a "közöt" az közt lett volna...bocs
Ez egyszerűen gyönyörű!!
Sziasztok,

Eladóvá vált megbecsült és nagyon szeretett motorom. 2002-es, rengeteg extrával szerelt gyári, törésmentes motorkerékpár. 57000 Km. Akit esetleg érdekel, a képeim közöt megnézheti. Szépen kérem, hogy csak az érdeklődjön, aki ezt a motort értékelni tudja. Nem minden napi darab....30/2522900 a telefonszámom. Ár: 750 Ezer Ft
Tényleg köszi :D
Meg nem, januárban fogom megrendelni.
Örülök hogy segíthettem :D Láncot megvetted már?
:D
Szerintem ezt akartam megvenni, de éppen amikor reggel mentünk érte, írt az eladó, hogy pont most kelt el. Szerencse, mert így a Gyuriet vettem meg, azóta is aldom azt aki megvette előttem :D
Az enyém is szét van szedve.....de fázik a kezem.. :D :D
...nem Buda, Pest ....
Nagyon örülök neki hogy ilyen sokat használod és hogy nem bántad meg
Szia, bizony nem bántam meg, nagyon szeretem. Tény ami tény, május óta kb 3500 kilómétert tettem csak bele. Igazából a láncszett ami "nagyobb" ráköltés lesz most a tél folyamán, ezen felül nem kell rá költeni semmit mert tökéletes. Igazándiból karbantartás - átnézés jelleggel kezdtem el szétszedni, hogy az olyan dolgokat amiket néha meg kell olajozni stb. azokat megcsináljam.
Örlülök neki hogy mióta megveted tölem Mumi hogy csak ennyit költötél rá,bár nem tudom menyit mentél vele,remélem mégy mindig nem bántad meg a vételt,használd még sokszor sokk sokk örömmel
Végre ma neki tudtam állni a téli karbantartásnak és a technikai szempontól történő ismerkedéssel a motorral, mivel a májusi megvétel óta olajcserén és láncállításon kívül csak motoroztam vele.

Elsőre leszedtem az idomzatot, átnéztem mi ,hogy működik mert a gépkönyv ábráinál azért élőben érthetőbbek a dolgok. Az exup bowdenek olajzását csináltam meg, illetve a szelepet ellenőriztem nincs -e beragadva. Az egész manőver értelmetlen volt ,mert a bowdenek és a szelep is úgy mozog mint az új. :) (az Exup szervómotorját szívesen tesztelném ,de nem tudom ,hogy kell )

Nagyon nem tetszik ,hogy az első kerék által felvert mocsok a hűtőt úgy megbántotta, szóval valami toldatot ki fogok találni az első sárvédőre mindenképpen.

Van még mit karbantartani, szóval a két ünnep közt sem maradok motorozás nélkül :)