Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak nem Budáról, Békásmegyerről ,egy szombat reggel 8 óra körül?
....kár hogy évjáratra vettem motort, nem állapotra... :p ..de lassan kész lesz..
de májusba, miért?
A profilképeden lévő motort nem májusban vetted véletlen?
mumi, szerintem tőle vettem egy plexitet!
Jah, ha le van mosva akkor látszik :)
Arany színűt ne vegyél! Egyrészt lekopik, másrészt úgyis koszos. Kár, 2 ezerrel többet fizetni.
Na ez igen!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_1000_r-9426215
Megrendeltem a kuplung javítókészletet.....ebay... :)
Kiprobálom a JT-t... :)
Feltéve ,hogy ezek a gyártói adatok hitelesnek mondhatók akkor a DID 530VX 41,0 KN szakítószilárdságú, míg a JT Z1R 47,1 KN -t tud ami 15%-al több a DID-nél. Ebből azt merem feltételezni, hogy jobban is bírja a kiképzést :)
Igen, nekem a DID -el eddig csak rossz tapasztalataim voltak a kisebb teljesítményű motorjaimon.

Itt linken amit betettél 130 Le -ig ajánlja a DID 530VX láncot, miközben alatta az ajánlott típusok közt ott a ace is ,meg a 9es ninja amik azért 130 Le feletti termékek :)
mondjuk itt a DID lánc van, Te ajánlottad a JT, máshol az olcsobb is...
http://motoralkatresz.eu/motorok/yamaha/1000/205/2001/
110 azt néztem és 530-as
Az enyémre ( 1996 ) úgy értelmeztem a szervízkönyvet és a katalógusokat, hogy 17-46 való. Még mielőtt megrendelem az új szettet, azért leszámolom ,hogy mi van rajta jelenleg.
Láncból 110 csapos való rá. Gyáriag 532-es ,de pl. a JT gyárt olyan lánckereket hozzá amivel át lehet állni a manapság járatos 530-as láncméretre.
Köszi :)
Úgy emlékszem 17/47 a fogszám. De tölts le egy szervizkönyvet, mert lassan ezen a fórumon nem lesz kitől kérdezni!
Első lánckerék gyári fogszáma 17, hátsó 47?
Sziasztok :) hány liter cucc fér a hütöbe kb???
Most cserélem én is, nincs még tapasztalat de kösz az infót...
Csak egy kis érdekesség.
A télen tervezek láncszettet cserélni mert kicsit szakaszos a lánc. Eddigi motorjaimon a DID egyértelmű csalódás volt ,viszont emlékeztem ,hogy a 80-as DT a JT láncot nem nyújtotta. Most utánanéztem a gyártók oldalain, míg a nagyvas.hu-n 38e ért kapható DID 46 kN szakító szilárdságú, addig a motoroswebaruhaz.hu JT Z1R láncca csak 25e ft és az 47,1 kN -t tud.
Azt hiszem ismét JT láncot fogok venni JT kerekekkel. Nálatok milyenek a lánctapasztalatok?
Igornak van ülése, tudtommal.
Persze ha tud valaki eladó üléspúpot az is érdekel :)