Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja bocs! Igazad van. Én azzal nem foglalkoztam. Később airbrush mestert szerettem volna megkérni, hogy fújjon egy ilyet. Azt a matricát nem lehet kivágatni, a kapható "szitázott" matrica pedig nem szép.
Okés, a héten lefotozom Neked. Egy meroszalagot fogok mellé tenni és úgy csinálok fotokat.
Igen az, ami az "ülésnyitónál" van
Ez a piros elhalvanyulo végű matrica kellene?
"Az -aero super sport- alatti kellene. "? Az a farokidom. Hol alatta?
Mumi....Találtam egy dekorost Cegléden aki megcsinálja a matricákat kb. 10 ezerért. A hátsó idomon lévőt viszont nem tudjuk leméretezni mert nincs rajta, ha megtennéd hogy lefényképezed telibe és elküldöd a shasa68@gmail.com -ra . Az -aero super sport- alatti kellene. Előre is köszi :) A neten lévő képekről nem tudom hogy honnan indul és hol van vége... :p
uhhh, na majd én is ránézek
Hajrá, szépüljön a technika. Ma én az első lánckerék környékéről tűntettem el az őskoszt, mivel nem szeretném szétszivatni a szerelőt aki majd cseréli a láncszettem.

Levettem a lánckereket, mert alatt is lemosogattam. Az anya teljesen laza volt, csak a lemez biztosítás tartott. Még jó ,hogy így mentem kettőötveneket az m7-esen
Irány a mosó...
Ilyen lett a fényes platni
Nekem sem folyt be a motorolajba....sztem oda nem tud...
A múltkor valaki írta, hogy a kuplung kiemelő munkahenger karmantyúi tönkre mentek és így befolyt a fékfolyadék a motorolajba. Ma leszereltem a munkahengert és az első lánckerék fedelét ,hogy kitakarítsak alatta láncszett csere előtt. A kérdés az ,hogy milyen módon tudott befolyni a fékfolyadék a blokkba? Mert az én motoromon a lánckerék fedélen van a munkahenger, a blokkból pedig kiáll a nyomórúd egy szimmeringen keresztül. Ha a munkahenger karmantyúja tönkre megy akkor nálam maximum a földre folyik ki a fékfolyadék az első lánckerék mellet , a motorolajba biztosan nem.
http://totalbike.hu/technika/2016/01/26/a_fektuning_alapjai/
Tiszteletem uraim
önindító szabadonfutót kitől,honnan lehet venni????
vagy valami trükk,esetleg szaki aki ilyet gyárt
a yamahás árakat ismerem,azt kihagynám :D
Én ma már elkezdtem osszetenni :)
töti szép a géped :)
Holnap megyek a müanyagoshoz, kész a ruha... :D
Szívesen ,örülök ha segítettem
Ez a Civic kapcsoló jó ötletnek tűnik.Ezzel a problémával én is küzdök.Kösz a tippet mumi.
Neeem, fiiinyes :)
...nem matt????????
Tegnap megjött a fenyezotol a műszerfal platni :)
Köszi, megkaptam :)
Most 18 ezer az ebay-en + szállítás, a dekoros 10böl kihozza, előre is köszi :)
Köszi elöre is Zsolt ! shasa68@gmail.com