Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fényevők ma éhen halnak....
Tesztelgetem én is, semmi baja
Megjött a kuplungjavító, postával együtt kb 7000 volt. Köszi shasa! Ég és föld a különbség :) Volt mocsok a lánckerék deknijébe is bőven, egyúttal azt is kitakarítottam.
Jah, ma lekaptak a 4esen szemből az új trafival..... ..hiába használtam a waze-t,.....és kell egy navitartó konzol, letörtem....
A navi szerint, ha az pontos, csal a sebességmérőm, kb 8-10el többet mér.....lehet hogy nincs is a motoromba 30ezer...??
Igor, hogy áll a vas...? ...."mehetünkmáán?"
Uhh...az a dob vaddisznó
Sziasztok!
Thunderace-hez van pár dolgom eladó, amiket az előző szezon elején vettem az USA-ból.
Irídiumos bubis plexi karcmentes 18500 Ft (új ára 36000 Ft)
Hátsó fehér ledes kristály lámpa beépített ledes indexxel 16500 (Új ára 38000 Ft)
Goodrich hátsó fém fékcső kék 8000 Ft (Új ára 13000 Ft)
Hátsó hullámos féktárcsa 18000 Ft (Új ára 23000 Ft)
Index búrák fehér kristály újak 6000 Ft
Titánium dob (gsxr) 36000 Ft
Gyári több helyen javított fejidom 10000 Ft
Gyári bal oldalidom javított 5000 Ft
Az árak, ha lehet fixek, ezért írtam az eredeti árakat, amire még rájött a szállítási költség.
A fotókon remélem látszik a lényeg, Hívjatok bizalommal!
Tel.: 06-20/44-99-717 e-mail: vargaarpad10@gmail.com
Köszönöm!
Tyuhééééééj...csak jó az idő, délután szivató nélkül indult a hölgy..
Ideje lesz! Mármint a képeknek ;)
Miest beépíted,nem fog. :D Ha csak nem fúvókázol...
Napról napra melegebb az idő meg az aszfalt :) Tegnap mentünk is egy jó nagy kanyart (Zalaegerszeg-Balatonmária-Keszthely-Balatonmária-Révfülöp-Tihany-Keszthely-Zalaegerszeg), 120-130as temponál 5l-t eszik a vas :D Azért ma is mentünk egy kicsit Zeg.-Sumeg-Tapolca-Raposka kőfejtő-Szigliget-Raposka-Keszthely-Zeg úton, hát a hegyi út a kőfejtőbe meg Szigligeten a várnál a macskakő nem volt kellemes :) Pláne utassal... Gyűlnek közben a képek is mostmár valamikor töltök fel.
Értem, akkor ez nekem nem való mert izgulok arra, hogy alul is milyen kellemesen tologat :)
Igen alul borzalmas lesz,viszont felső tartományban brutál! Nem beszélve a hangjáról...
Ám a fúvókázás erősen ajánlott a rendszer felszerelése után,valamint egy exup bypass hogy a morort is ki tudd szedni!
Egy ilyen kipu a kisebb tömegen kívül ad valami érezhető változást? Gondolom Exup mentes, tehát alul gyengül a gep...?
Valakinek nem kell véletlen egy full Akrapovic rendszer? Kis esztétikai hibával,rövid karbon dobbal?
A teljes rendszer titánium,a dob pedig karbon és titánium!
Van még hátsó lábtartóm,ahhoz való tensioner,tehát saját készítésű süllyesztő szett,műszerfal.
Ha kell valami,akkor itt jelezd!
Köszi!
..bakker, ma jöttem haza a meloból és szétnyílt a menetszéltől a hátizsákom, ha valaki látna a 4es mellett egy fekete polót és egy pár zoknit akkor az az enyém....
...még jó hogy a papírjaim nem estek ki....
Ktulu köszi, feldobsz majd képet a tiédröl?
Ok Igor, szolj ha segiteni kell összekalapálni a vasat
Ktulu, 1 hét alatt itt volt és 7000huf asszem, régebben linkeltem az oldalt, keresd vissza
Igen,tegnap éreztem hogy sokkal melegebb volt,qz egyenlítő közelsége miatt xD
Veled tartanék,főleg a parton történtek miatt,de nem most még :D
Hello! Igen! Esezleg meg lehet próbálni a nagyvasonline webáruházon keresztül,ám az kétesélyes!
Azt javaslom,hogy szedd le a nyomóhengert,és takarítsd meg a gumi zárósapka alatt is,majd nyomd ki a karmantyút és egy kevés szilikonzsírral kend meg,mqjd visszanyomod a helyére,és ki.. Párszor ;)
Sziasztok! Shasa tényleg nagyon szép lett a motor, gratula! Valaki Zala környékén nem gurul véletlen? Betársulnék :) Ma tényleg jó idő volt, meló után én is motorral voltam mindenfele :) Ma kupplungot kellett légtelenítenem :( Alsó munkahenger javító készlet csak ebay-ről rendelhető?
Sziasztok, egész jó idő volt ma, folyt a hátamon a víz. A hűtővíz is felment 100-ra a tötymörgésbe ......bár itt Cegléden mediterrán az éghajlat, közelebb vagyunk az egyenlítőhöz... Lemotoroztam a partra, pálmafák, görkoris bikinis lányok.....
Gurulás valamikor...????? Sehol senki?????
Igor, majd csak kész lesz
Szép lett!