Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is egy olaszországból behozott Thundercater vettem.. kb áprilisba vehettem.. a gép 1997.08- havi.. 32000 km-rel.. de nem volt benne km- spirál.. így szerintem több van benne.. de elvittem teljes átnézetre és minden tökéletes benne.. ohne szelephézeg .. se más állítás..Amúgy a motort.. 810.000 -ért vettem..

hihetelenül szeretem a kicsikém.. ja ..és azóta.. sötét plexi elől: 9700 Huf
kötelező szervíz..olaj,gyertya, szürök:35000 huf
Lánccsere, fogasker.-el: 46000 Huf
Martin dob: 45000 Huf
ja, meg egy csomó apro bizbasz..

Szóval ennyi ment rá a motorra.. kb 6 hónap alatt.
Szia!
Én egy Olazországól behozott példányt vettem egy kereskedésben! 98-as, 31.000 km-rel, gyári állapotban! 650.000 volt a motor, +kb 130.000 az egyéb költség (reg.adó, műszaki, rendszám, átírás, eredetvizsga). Tehát kb 780-800.000-ből megvolt a motor!
sziasztok!
Mennyiért lehet manapság ilyen mocit venni,ami normális állapotban van?Ki mennyiért vette?ha külföldről van,mennyi a forgalomba helyezés?
köszi előre is
naja... de nekem leo.... az a best és a kis kedvenc
Itt fent van az én vidim is. Meg lehet halgatni a yoshi dobot 220-nál.
http://www.youtube.com/watch?v...
Huhh! Ennek a Leo-nak gyönyörű hangja van!
Itt az ára is (meg a testvérei YZF 600R-re)

http://www.leovinceusa.com/car...
ezaaaaaaaz, ezt hallgatom énis
Itt van egy csomó vidi különféle dobokkal. Martinos gondolom nincs de nem néztem végig.
http://www.youtube.com/watch?v...
Attól még egy próbát megér! És én várom sok szeretettel a vidit, akár mailba! Mert nekem van vidim, gyári hanggal!
Én meg sok mindennel nem értek eggyett.. pl.. a Martin a saját motorjára amibe csak 600 Km van.. És egy 1000 SV.amin 2 kipufogó van felrakta a saját dobját.. én kérdeztem tőle, hogy lesz-e valami baja..

Azt kérdezte mi? dehogy lesz.. meg hogy alsó vagy felső tartományba húz jobban? ez olyan hülyeség szerintem.. te egy sportdobot akarsz venni.. én nagyon--nagyon tudom ajánlani a martin dobot.. ja . és nem fog hamarabb tönkre menni.. a motorod.. hidd. el.. de nagyon.. nagyon gyönyörű mély.. öblös hangja van .. egész nap tudnám hallagatni.. Ja . és amúgy a yosin is csak a matrcát veszed meg.. az egész 1 kaptafa..

De ha nem hiszel nekem.. a martin kimondottan verseny dobokat is csinál .. és azok is ugyan ilyenek..
Ja.. és még annyi, hogy nekem semmi érdekem. hogy erőltessem a Martin dobot. nekem nagyon bejön.. és én ku...ra .. meg vagyok vele elégedve.. aki hallotta.. annak mind tetszett.. és imádom amikor egy lámpánál. vagy akárhol vagyok vele és csak megy a motor alapjáraton.. hihetlenül klafa..

Amúgy hiába csinálok fényképezővel . vagy mobilal hangot róla.. nem lesz ugyan olyan. messze nem lesz.. ég és föld..
Mzgaba, azt kell mondjam TÉVEDSZ! A nagy Kipufogógyártók ugyanis kimondottan típusokhoz készítik a dobjaikat. Nehogy bárki is azt higyje, hogy csak a név miatt kerül annyiba egy márkás sportdob amennyibe! (Ez persz nem jelenti azt, hogy nem gyárt az illető márka univerzális dobokat is!)
de miután megvan...
A sportdob még OK, azt lehet 40-50 ért is venni (használtan, de szép állapotban), de mondjuk egy K+N szűrő 20 e, és ha azt is beleteszed, akkor csak sz@rabb lesz, mint volt, akkor fékpad, Dynojet-kit, ami megint plusz 30 e, a fékpadi cuccok meg megint 20 körül vannak, úgyhogy 20+30+20= +70 ezer forint, szerintem elég simán a sportdob, ha az eember nem akar komolyabban foglalkozni a dologgal, mondjuk gyorsulni, meg hasonlók....
Én így csinálnál... gyári dob és égszűrő levesz! Sportszürő rá, nyitott dob rá, és géppel összehangolni!
szerintem meg egyik dob sincs ráhangolva a motorra, azt neked kell fuvókázással, karburálással, és te döntöd el, hol milyen erős legyen persze kell hozzá fékpad de agyárinál mindenképp erősebb lesz, mert az tele van fojtással sz.tem
Szerintem tök min1 milyen sport dob, ugyanis attól függ milyenre van megépítve...
Sziasztok!
Ha mar ugy is dobokrol van szo...Mit tudtok a micron-rol.Eleg olcsok,meg sok van belole.Nem tudom, azert olcsok aranylag mert nem annyira jok?
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Közben utánanéztem pár dolognak, és kiderült, hogy a Cat-re való Yoshimura 130.000 ft-nál kezdődik! . Ez elég lehangoló...

A D&D dob valóban nagyon hangos, így talán azt is kilőhetjük. Maradt az IXIL, vagy egy használt yoshi.

Bigrip83 ajánlata is elég kecsegetető, de tartok tőle egy kicsit. Az általam mondott gyártók ugyanis direkt ehhez a motorhoz fejlesztették a dobjaikat. Tehát a Yoshi-nak, az IXIL-nek és a D&D-nek is van kimondottan Thundercat-hez való dobja. Szerintem az általad említett dobról ez nem mondható el! Vagy igen? Javítsatok ki ha tévedek!

Ebből én arra következtetek, hogy az általam említett dobok a teljes fordulatszámtartományban adnak vmi kis pluszt. A Martin dobtól meg esetleg fennt megy jobban, vagy éppen lennt lesz picit nyomatékosabb. De szerintem nem lesz mindenhol jobb a teljesítmény.

Az már más kérdés, hogy nekem az elején bőven elég, ha csak szebb hangja lesz a motornak. Nem versenyzni akarok vele...

A kérdés tehát az, hogy mi a legjobb a motornak és nekem egyaránt?! A direkt ehhez a típushoz hangolt dob, vagy egy viszonylag jó minőségű, de nem igazán tesztelt, másolt dob is simán jó?!

Bigrip83! Neked mi a tapasztalat? Nem találok sehol sem olyan videót, ahol Cat-et Martin-dobbal lehetne látni. Pedig nagyon kíváncsi lennék a hangjára!
Nem tudnál csinálni egy kis videót a motorodról, ahol jóllehet hallani a kiput is? Ha tudsz csinálni egyet (akár fényképezővel is) akkor azt légyszi küld el a mail címemre : phoenix20@citromail.hu
Figyú... énszerintem egyik dob sem az igazi.. Én nagyon sokat nézegettem a dobokat. Sőt interneten is sok hang van fent..

Az én választásom: www.martindob.hu .. a srác leömlővel eggyütt..: 45000 HUF

Ahhoz képest ritka olcsó.. és olyan gyöngyörű mély hangja van. isteni amikor alapjártan megy.. és amikor bekacsolom.. akkor mindenki engem néz.. ennél több nem is kell. és nem fordulok le. .menet közbe nem hangos.. csak annyira, hogy a kocsik halják, hogy jövök..

Nagyon-- nagyon tudom ajánánlani.. nézd meg a fényképet..

(Ja.. amúgy a srác ackro. vagy josi mintára csinálja a dobot.. csak más a matrica-.. rajta..)

Remélem segítettem..
Szerintem Yoshimura.Nekem az volt rajta és baszott jó hangja volt. A gixxeremen ugyan D&D van és imádom is de ettől fügetlenül ma is meg fogok süketülni tőle az M6-on. Kicsit túlzásba viszi.
Nah bőővült a kis táborunk! Adatlap+kép!

Én nem tom ezeket a dobokat mennyiért meg hogy, de D&Dnek nagyon kiherélt hangja van, IXIL már jobb... josi a szokásos. Én azt mondom: Leo Vince!
Sziasztok!
Nagy álmom teljesült, így pár napja én is a Thundercat-esek táborát gazdagítom!(óriási ováció, tapsvihar, majd sűrű hajlongás)
Nos, mivel maradt még pénzem a motorvásárlás után is, arra gonoltam, hogy valami jó kis sportdobba fektetem! Addig-addig keresgéltem, míg végül 3 márka "maradt bennt a kosárban":
1.) D&D (amerikai)
2.) IXIL (spanyol)
3.) Yoshimura (japán)

D&D : http://www.youtube.com/watch?v...
http://www.youtube.com/watch?v...

IXIL : http://www.youtube.com/watch?v...

Yoshimura : http://www.youtube.com/watch?v...

Várom a szavazatokat!
Végülis nem vészes, csak azért néztem, mert az én faridomom más festésű... Egyszín és matrica...