Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szomjas egy kicsit nagyon! Még forrón is meginná!
Szerbusz fidibusz!

Téged is látni errefelé? Pálinka mi? Majd adok én neked. Tegnap voltam jótékonysági esten a helyi motoros klubban, na ott volt némi "koholméreg ".
Visszaraktam a helyére, mert fújatni kellet, működik. Gondolom nagy Ampert nem bír.

jaja...Amúgy próbáltad az akkut?
Amit adtál a robogóba azt a zöldet......az tudod miért indítja el azt a nagy dög fűnyíró traktort? .....Mert rajta van a traki az akku dobozán
Mint az asztalfiók!
dehogyneeeem....nézd milyen szépen jár a szeme tőle
Te ne akarj pálinkázni, mert nem bírod az italt.
Halihóóóóóó vének
Itt a jó idő ,mikor pálinkázunk ismét egy jót ?
Arra a motorra meg csak annyit mondanék,ott van Körmenden a Sanyi az a tűzoltó srác, neki a vérében van a motor szerelés. Szerintem nézessétek meg vele,esetleg neki van is olyan kompresszió mérő műszere.
Remélem tudod kiről beszélek?
Szia!

Ha sikerül beindítani akkor kellene elmenni egy szervizbe megméretni a kompressziót. Nekem tavaly 1000 Ft-ba került azt hiszem a mérés. Előtte telefonon egyeztettem velük, hogy ne kelljen várakozni.
Én nem tologattam, csak a gazdája mondta hogy így tudta beindítani.
Ki van már az egész karburátorsor tisztítva, csapot is megnéztem már. Gyertyák is jók, trafók is működnek.
Bontás elött kompressziót akarok mérni.
Én is jártam már úgy, hogy a vákum-csövet a benzincsapra záróra dugtam rá! Aztán hazatoltam! És ahogy a kerítésen belül voltam, levettem az ülést, majd venném a tankot, és akkor látom, hogy de mekkora balfék voltam.
Jó reggelt!

Először tényleg érdemes lenne ez irányban kutakodni.
Lehet egy alapos üzemanyag-rendszer tisztítás kellene neki, esetleg a vákuumos benzincsap szarakodik, talán nem tologatni kellene, hanem kikeresni mi a baj.
Egyik ismerősömé, nem venni akarom. Megkért hogy nézzem meg mert nagyon nehezen indul, inkább csak sokadik betolásra.
Szerintem alaposan gondold át a vételt, olvass utána az alkatrész ellátásnak pl.
Ellenőrizni szeretném azért elöbb. GSF250 japán belpiacos motor.
Nem kompresszió gond lesz ott sztem.
A szervizben párszázasért megteszik. Jó estét mozdonyos!
Ezt nem tudtam, de sajnos nem tudok senkit a környezetemben akinek lenne .
Elvinni nem tudom a motort, nem indul.
Szia!

Egy szervizben is megnézik, ha nem sikerül kölcsönkérni. Az enyémet tavaly ott nézettem meg.
Sziasztok!
Valakinek nem lenne egy alkalomra kölcsönre kompresszió mérője?
Egy motort szeretnék vele megnézni, és csak ezért nem akarok venni.
Köszönöm!
Rendben. Nagyon szépen köszönöm az infót!
Mindenképp megkeresem! :)

Szép estét!
Gombkötő Attila, Zalaegerszeg, 0670 245 1964
A legjobb. Többet tud a motorokról, mint az összes szerviz együtt. Ex versenyző :)
Üdv srácok,

Esetleg valaki tud mondani nekem egy szerelőt,aki foglalkozna egy 250-es Bandittal?
A héten vettem,jó lenne,ha valakivel át tudnám nézetni.
Ki kellene tisztítani a karburátorokat és az üzemanyagrendszert.
Valamint teleszkóp szimering csere is ráférne.
Ezeken túl átnézni,hogy minden rendben van-e vele.

Ha esetleg ismer valaki ilyen személyt,akkor legyen szíves dobjon meg kis infóval!

Előre is köszönöm!