Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még szép hogy felmegyünk!

http://youtu.be/2ea5qyPFVcU
Ne `öregedj` olyan gyorsan az anélkül is végbemegy! Én is ott megyek veletek a hegyre példának !
MOndjuk úgy hogy a JOBBIK végét ...öregszem.
Megint a könnyebbik végét fogod meg a dolgoknak!
Inkább a strand felé távozzunk!
Pedig azt hittem hogy esni fog egész délután egye meg a rosseb! Mert ha tudom, hogy alig fél órát esik, akkor beülök egy buszváróba és megvárom míg eláll!
A kisunokám 4 éves volt, mikor először jött fel! Neki nincs akkora pocakja mint "egyeseknek" pedig csak kb. 90 métert kell menni lépcsőn felfelé!
Mi lenne veletek a Mount Everest-en?
Természetesen ahogy visszaértem megállt az eső is, és most süt!
Badacsonyra való felmenést már Pogi elmesélte,szerintem az is elég volt!
Pogi mondta hogy épp az eső előtt mentél el tőle.Gondolta hogy elkap!
Úgy számítsatok, hogy felmegyünk a Badacsonyra! Túracipő legyen!
Gyertek, csak szóljatok még előtte!
Azt a bárcabitorló büdös qrva rongybatekert lilakékeres 76 centis esőt bassza meg az a stb stb! Átöltöztem , sikeresen eláztam de még azt a kibeba esőruhát sem vittem magammal. No de most már mindegy! Le van szrva!
Jah, igaz ezt teljesen elfelejtettem.
Nem tudtam,őr voltam..Most cseréltünk,de késő..
Na ugye, előbb kellett volna indulnod.
Ha Gabi gyalog jön,akkor előbb induljon pár órával!
Mozdulatlan tárgyat mindenki tud fényképezni.
Mire mentem volna halászléfesztiválra,elromlott az idő!
Jó napot kívánok!

Itt szakad az eső. Úgy néz ki az idén kenesére megyünk,Július 22.-26. , hazafelé ha nem lennénk terhedre benéznénk hozzád, de majd megbeszéljük még ezt. Lehet a Gábor is eljön csak még azt nem tudja mivel, autóval vagy motorrral.
Azért van mit csinálni rajta,pl festés......
Köszönöm! Szép! Látom Te tudsz fényképezni! "Egyenletes háttér ami a tartalmat nem zavarja!" Mert néha tesznek fel olyan képet hogy ki kell találni mi is akar lenni és mi az amit nézni kell. Mihelyt tudok megyek.
Ilyen az a tank Józsi úr
Pedig nem is volt messze, csak mint oda Lacháza!
"Nem szokta a cigány a szántást!" Pedig a Simsonnak keskenyebb az ülése, mint a robogónak! Egy fél fotel van odacsavarozva, ne is panaszkodjon!