Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy nem értem miért van ez a nagy adok-kapok.
Engem a 80-as Mx-el egyetlen 1x állítottak meg. Pont akkor amikor olyan szépen betartottam minden szabályt.Mentem 37-el szépen megállított, hogy kapja be. Mondjuk ez a a dolga.
Voltak 4-en. 2 nézte a papírokat a másik 2 meg a motort, hogy húú de szép suipermoto.
Tükör sehol nem volt, meg még sorolhatnám...
A hangja olyan volt a gépnek, hogy 3km-es körzetbe nem kellett rá nyomkövető, mert hallottad,hogy jön a zümmögő.
Röviden ennyi.Nem tudom mit kell ezen baszakodni.
Ki lehet fogni egy kis buzit is meg egy normálisat is. A lényeg, hogy tartsd be a szabályokat és ne száguldozz, mert akkor sokkal kevesebb az esély arra, hogy megállít és jön a herce-hurca.
Kisebb városba amúgy se olyan pro minden rendőr, de ha kifogsz egy motoros vagy egy nagyvárosi rendőrt, akkor ők azért értenek ám a motorokhoz, de ezt is meg lehet oldani. Úgy, mint Magyarországon mindent.
Szerintem nem emlegettem olyannak az esetet aki ugyanúgy végig nem olvasta az elmúlt két napot, azaz nem tud róla!
Jah, hogy ennek ellenére is ciki?
Mi a f*szt kéne csinálnom?

Valóban megbántad és sajnáltad, hogy az érvekből kifogyva már csak folyamatosan azt hazudtad, hogy neked nincs is motorod, vegyük már észre, hogy ezt is írtad!

Sajnos viszont ez nem egy galéria, ahol tudod törölni a hozzászólásod, meg másét is ha az már nagyon gáz, de erről ugye nem Én tehetek!?
Törölted a hirdetést ennyi, majd sírok helyetted is.

Odáig azért meg ne jussunk el szerintem, hogy annak kelljen szégyenkeznie aki hazugságon kap valakit, és nem annak aki hazudik!
Bár biztos ebben is különbözik a véleményünk.

Ezen a fórumon ha szoktál itt olvasgatni tudhatod, hogy hazudozik sok ember, most nem konkrétan arra gondolok aki előzőleg is írta, hogy Őt annyiszor megállították már és sosem szóltak neki.
Viszont ha rendszeresen végigolvasod az ittenieket ez szokott lenni a fő bizonyítás!
Ha ezeknek az embereknek azt írod, hogy ez nem igaz, csak egyszerűen hazudsz akkor megy az anyázás.
Jön ilyenkor a nem akárki vagyok, hogy hazugsággal vádolj pedig 100-ból 95 eset sajnos ez, tudom én is ő is, ellenben bizonyítani nem tudom.

Nem mondom, hogy nincs az a két hetes rendőr akit nem lehet megetetni, de egy rutinosabb akár pár éves főtörzs kiröhög, és berendel kpm.-re!
Na ezért van ilyen áruk az ilyen 50/125-ös csalással használt motoroknak, nem pedig azért mert nem érnek sokkal többet egy 50-nél!
Ha úgyvan vedd meg és használd,attólfügg merre laksz de kb 100ból ha 1rendőr belekötne vagy egyse...ha olyan helyen laksz ahol nincs sok rendőr,nem egy nagyvárosban és normálisan használod nemigazán lesz miatta semmi főleg ha belevan ütve a 49ccm.Ha baleset van és nem tevagy a hibás akkor elintézitek valahogy és ezvan neked kell saját pénzből megcsináltatni utána, tepedig próbálj nem balesetet okozni ezért menj normálisan.Én szivesen leraknám a jogsit és használnám úgy de ha lerakom a 125öst a 11kw vicc, ha lerakom a korlátozottat rengeteg pénz és idő nembeszélve arról hogy egy rendszámos gép majdnem kétszer annyiba kerül ésmég ottvan az átírási költség is...ezért használják sokan rendszám nélkül szerintem,énis ígyfogom szerintem mert nincs más motorozni akarok de kis 50essel esélyem sincs főúton mert elütnek,és nincs csak úgy +300ezrem sem.
Azért írtam, hogy lett egy jó napod attól, hogy hazugságon kaptál, meg az egész téma megbeszélése alatt is olyan elánnal, hévvel és nem kevés verbális agresszióval fűszerezted a mondandódat, hogy én is stílust váltottam. Annyiban meg igaza van, hogy úgysem fogja egyik fél sem meggyőzni a másikat. Már nem is akarom, mert úgy gondolom nem az engem itt mindenféle szemétnek elmondó emberek azok akik ebben az ügyben döntéshozók, ergo fölösleges vitázni. Ha gondolod, abban az esetben ha megtörténik a baj-úgy értem összeütközés a hatósággal- mindenképpen írok majd neke, hogy legyen még egy jó napod. Csak egy valami még:én csak egy leszek a sok közül..
Végül annyi, én nem téged fikáztalak , mint embert, csak a véleményem nem stimmelt a tiéddel, te azóta is folyton engem emlegetsz a kommentekben.
Kellemes motorozást!
u.i.:Tudomásul vettem, csaló, hazug szar ember vagyok mert van egy ilyen gépem, amit így használok. A véleményed miatt nem fogom azért könnyesre sírni a párnámat.
Én pedig csak röhögni tudok ezen.
Akkor vegyél sok ilyen 125/50-es motort és használd. Engem nem érdekel. Te fizetsz bírságot, téged fognak perelni, és Te fogsz sittre kerülni, ha úgy sikerül. Mindenki aki szabályt szeg, elnyeri a büntetését, előbb-utóbb.
Nem hazudni jöttem én ide! De hát igen nem tudhatod.
Attól hogy 18 vagyok még valamit tudhatok akár jól is nem okoskodni akartam én itt ezt írtam is! Értem én mit mondotok de ennyi erővel semmit sem szabadna!
De szerintem kár ezen vitázni ti sokkal másképp gondoljátok mint mondjuk én vagy más.
Dehogy akarok én szabályt módosítani!
Meg egyáltalán nem biztos, hogy igaz ez a mondtad azért mert csak ennyi érv maradt.

"Nekem még 1 rendőr sem szólt ezért pedig volt már jó pár rendőrel összefutotam. "

Az ilyeneket ugyanis ezerszer halljuk, nekem ezt mondta a rendőr rokon, annyiszor, de annyiszor megállítottak stb.

Tegnap is nem mondtuk egy embernek, hogy ez nem igaz, egyszerűen csak hazudsz. Nem mondjuk mert onnantól jön a mit képzelsz, Te kivel beszélsz stb.
Válaszolnál ilyenkor, hogy egy hazuggal, de akkor jönne a kölcsönös szidalmazás.

Mikor viszont kiderül, hogy hazudik véletlen rá is tudod bizonyítani, akkor jön a most megfogtál, hogy hazudtam, remélem ettől jobb lett a napod stb.

Egy a lényeg ezeket a szarokat azért adják sokszor olcsóbban mint egy jó 50-est, mert senki nem használja ezeket nyugodtan, nem jó mindig bujkálni, aztán havonta előkerülnek a tizenéves mindent jobban tudók.
Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy SZABAD és úgy van rendjén ahogy te véleményezed!
Egyszerűen szart rád, nem akart kibaszni veled és sok munkát magának. Ennyi
Ha valaki nem pártot titeket abban a sok rossz látásmódban, csalásban, jogtalan járműhasználatban.....stb. akkor az a hülye?
Velük van a hiba?
Egyszerűen ti abban a korban vagytok, amikor mindenkinél mindent jobban tudtok és a szabályok rátok nem vonatkoznak.
Pedig ez nem így van, csak ti hiszitek ezt.
Miben is?
Taníts, mester!
Hát amit írtok és igaznak, jogosnak tartotok..... azon már csak nevetni lehet, vagyis rajtotok, hogy mennyire nem láttok tovább a vágyaitoknál.
Nem ülsz fordítva? Dehogynem..... te a véleményeddel akarod módosítani a szabályokat, mert szerinted az úgy jobb, ahogy te gondolod....és persze neked abból származna előny.
Te se látod jól a dolgokat azért teljesen!
oké hát el hiszem én.
Nekem még 1 rendőr sem szólt ezért pedig volt már jó pár rendőrel összefutotam.
DE inetől engem nem igazán érdekel a téma!
Röhögni tudsz és ennyi meg a baromságot mondani nagyrészt!
Nem ülök én forditva semmin az tuti!
Nem az emberek ellenzik, hanem a szabályok, törvények tiltják!
Akik szerinted "ellenzik" erre akarják felhívni a "vakok" figyelmét.
Azért mert más is elkövet szabálytalanságot, biztosítási csalást, okirat hamisítást....stb. akkor az feljogosít téged is, hogy teheted?
Nagy baj van a fejedben, bocs.

Majd ne felejtsd el azt mondani, hogy azért csináltad, mert más is.....
Mielőtt meg akartam venni ezt a motort elég rendesen utána néztem, de kevés olyat láttam aki ennyire ellenezték volna! Halotam pár embert is hogy megállítoták és nem is baszkodtak érte mert nem úgy ment mint az örült!
De mind1 kár ezen vitatkozni így!
Én nem fogom megérteni?

Te tényleg fordítva ülsz a lovon.
Szerintem hagyjuk TE ezt úgysem fogod megérteni!
Kár ezzel baszogatni a másikat!
Van itt igazság a tiedben is egyébként, de kurvára nem mond ő se hülyeséget!
Most azért mert valaki egy 125/50es gépet hajt nem kell szarozni egyből szerintem.
Amúgy meg igazából nem érdekel tudom mit csinálok meg nem lehetne hát más is csinálja ugyan ezt és sokkal rosszabbul más is csal nem keveset legyen akárki. Én így gondolom és akkor is így használom egyébként már jövőre valószínű hogy lesz rendszám is rajta.
Bocs de én így gondolom!
Hát igen az a mondat kicsit fura volt lehet.
Hátvárosban nem is nagyon szoktam. De ritka hogy a városba járkálok általába itt a falu környékén vagyok meg vannak utak amerre szinte senki se jár.
Rendben értem én és kösz.
Csak szerintem ez nem akkora hatalmas nagy bűn hogy valaki 125/50est hajt, de látom te is így látod valahogy.
Nem értelmetlen, mert így mindenki megismeri a másik véleményét.