Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hm..... látom te is ezt a lemezt raktad fel.... mondjuk a te/ti korotokban ez a menő.
Te aztán mindenkiről tudsz mindent.....
Akkor a bcs eljárást kap a nyakába bizonyíték eltüntetése, megsemmisítése miatt.
Biztos megéri....
Becsületükre legyen mondva, hogy amég nincs baj, addig használják, motoroznak és nem egy internetes oldalra vannak beszáradva másokon kárörvendeni, okoskodni, játszani a becsület lovagját, stb
Ha nem élt vele, akkor vakarózhat utólag, ha eltűnt a bizonyíték
Nem értik....sőt mások hibáiból sem értik.
Alapból de nem rögtön minden esetben.
Példa erre a mostani helyzet.
De ha az eljárás során kiderül, hogy megváltoztatta vagy megsemmisítette a bizonyítékot mondanom sem kell mi lesz.

Hülye topic de jó röhögni ezeken a féleszűeken, hogy ha lebuknak vagy csak megcsapja a lágy szele a tv.-nek akkor ide jönnek sírni, hogy mit lehet tenni
Tévedsz..... lehetősége van lefoglalni. Nem minden esetben él vele.
Akkor foglalja le azonnal, ha az emberekre/társadalomra vagy környezetre veszélyes lehet a le nem foglalása....nem a legszebb a fogalmazás vége, de így van.
ami bizonyíték, azt alapból lefoglalja a polisz, h meg legyen
Nem teheti meg. Vagyis megteheti.... ha nagyobb problémát akar.
Látom senki nem érti.....
Egy eljárás alatti tilos bármit is csinálni a bizonyítékkal.
Mivel még csak be hívtak és ha a motor nem volt forgalomba nincs gáz! Hülyének nézni tényleg nem érdemes az tuti! Ne vállald fel hogy 125-ös!
Ha a motort kérik hogy vidd be a ... akkor már gáz kicsit. De kiskapu mindig van... Az 50es henger dolog igen jó megoldás lenne ha lehetséges lenne. Gondolom nem lesz lehetőséged rá.
Vagy akkor írsz egy adásvételit hogy eladtad a motort külföldre valahova. A biztosítást meg megszüntetni.
Így van, elektro-motornak igaza van. Azért majd ha van fejlemény leírhatnád. Jó páran fognak még ebbe a hibába esni mint Te. Hülye játék ez a 125/50-es, de hát persze mindig utólag okos az ember.
Ne próbálj meg hülyének nézni a rendőröket, mert azzal csak magad alatt vágod a fát! Tedd amit írtak.
"foglalkozzál a saját dolgoddal,ne itt osszad az észt...."
Már csak be kell tartanod!


Ha a rendőr hív menni kő.
Ott van a levélban.

Jelenj meg.
Hát részvétem, de az adatlapodon annak a sasnak elég nagy a hátsó cipője. Eleve ordít róla, hogy nem 50es, de az igencsak megdobja a feltűnését is
Semmi nem lesz, ha nem veszed figyelembe.....de akkor ne te mondjad, hogy nem tudok olvasni....
De indulatos vagy......
A szöveg is béna.
Ha felhívják a figyelmed a hibára vagy arra, hogy ne biztass másokat hülyeségre, akkor az bizonyára okoskodás. Nem, nem okoskodás, hanem normális gondolkodás.
Segíteni lófaszt nem tudok? Hát abban, hogy "megegye amit főzött" abban miért kéne segítenem? Nem most kell gondolkodni, hanem előtte. De bizonyára ez is kritizálás és okoskodás.
és ha nem veszem figyelembe mit csinálsz,feljelentessz?
foglalkozzál a saját dolgoddal,ne itt osszad az észt....
bírom,hogy mindenkit csak kritizálsz és okoskodsz,de segíteni lófaszt nem tudsz...
A friss beavatkozás lehet látszik....
Amúgy addig jó, amíg ott a helyszínen le nem foglalják!
Merthogy ha szabálysértés vagy bűncselekmény gyanúja merül fel, akkor annak eszközét a helyszínen lefoglalhatják.
Te meg írni tanulj meg.
Nem szakadok le rólad, mert rád sem tapadtam. Annyit írtam, hogy ne biztasd még nagyobb hülyeségre.
Tudok olvasni, olvastam is a sok hülyeséget, amit írtál.

ui. Legalább az oldalon működő helyesírás ellenőrzőt vedd figyelembe.
nem biztatom
de kb ez az egyetlen lehetőség, bár nem hinném hogy sikerülne
az hogy bontva volt ismét nem bizonyíték, bár ha van kép és másmilyen a henger akkor tényleg kilóg a lóláb
legjobb az hogy betesznek egy 50ccm-es perselyt az eredeti hengerbe(leállításkor volt pont a próbaút szöveg)
kb a bünti árából meg is lenne a szerviz
bazz,tanúlj meg olvasni,leírtam,kb. az elő mondat...
egyébként meg szakadj le rólam
Na és mit csinál, ha azt mondják, hogy oké láttuk a papírokat..... most hozd be a motort?