Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor minek jössz ide?
ha ez a véleményed,nem kell ide benézni..ebből is látszik a sok okostojás faszfejnek nincs jobb dolga,mint a nyálát verni,de közben meg nem is érdekli..?
no comment
Hát egy 125 Malaguti Medisont, 4t 125ös nem probléma pedig
Mondjuk ennek a blokknak kérhetik a motorszámát, mert ki van belőle polírozva viszont hátul a blokkon van egy plakett, amin gyárilag nincs semmi amiről max beadom, hogy ezen nincs mert az alvázszám egyben az erőforrás azonosítója is
ezzel elég nagy butaságot mondtál...
ha nem foglalják le,bármit csinálhatsz vele,ott a kép!
hidd el,most volt hasonló esetem,nem tudtak mit csinálni,mivel nem foglalták le a kütyüt!az a te tulajdonod,azt csinálsz vele,amit akarsz,bizonyítéknak ott a fotó,ha meg bejelented,hogy ellopták,akkor meg ha kell nekik keressék meg....
Igen, az más.....
Aha....és az igazoltatáskor felírja vagy lefényképezi?
Nem hülyék ám....

Nem a biztosítási papírra gondoltam....az eleve érvénytelen adatok nélkül.
Csak egy 70-esel sokkal másabb azért. Sose lesz gondod szerintem
A motorszám nem szerepel a biztosítási kötvényben, mert ki van hagyva a helye
Az alvázszámnak kell stimmelni.
Ezt direktben az üzletkötőtől tudom, mert rákérdeztem, hogy ugyan nem baj-e, hogy nem tudom "most" a motorszámot
Ebbe is van valami.
Elvileg ezt már sokan alkalmazták és így nem csináltak semmit.
No de mind1 én nem akarok nagyon ebbe bele menni...
A két motor száma is azonos...gondolom.
1szó mint 100 :
VAGY :
- eltünteti és azt mondja ellopták
- olyan szintű tüzet rak neki, hogy megállapíthatatlan legyen a ccm, majd ráfogja valamire
- beszerel egy 50es hengert
- fizet mint a katonatiszt és együttműködik

Az ötvenes biztosítás meg pont annyira jó 600ra mint 125re ilyen esetben
Én is 70es reszelt hengerrel, sportkipufogóval járok és bármikor átlépem a segédmotorra megszabott sebességhatár 3xosát, de nekem van egy komplett 50es blokkom, amit betolok, ha ciki van
Hagyjad őket a hülyeségükkel magukra.
Más kasztot képviselnek értelmi szinten
A rendőrség nem tud szart sem csinálni?
Dehogynem... felkeresi a vevőt és mivel ilyen esetben érvénytelen az adásvételi, meg nem is azt adta el papíron, ami...tulajdonképpen jobban megkavarta a problémát a feje felett.


Ha mégis 50-es, akkor meg mitől fél...miért adja el? Amúgy akkor sem adhatja el, amíg le nem zárul az ügy.
Sok esetben az van leírva -én is leginkább ezeket írom- , hogy ha már lebukott, akkor miket ne csináljon amivel ronthat a helyzetén. De sokak szerint ez okoskodás....pedig inkább segítség.
Pont a topicot bíráljuk ejj no.
Összegyűl a sok marhaláma egy kupacba és siránkoznak meg adják a tanácsokat egymásnak

Na kijelentkeztem innen. elég volt ez a topic nekem ismét vagy 2-3 hónapra
Ha eladta a bizonyítékot szerintem onanntól tovább szart se tud csinálni. Hisz mivan ha még is 50-es volt az a motor és akkor igen csak szép kára van neki belőle ugye bár.
Én így gondolom!
Lehet azért van ez mert a fórum neve: "125/50 kimagyarázása, KPM elkerülése" !

Nem tudom miért kell baszogatni az embert, hisz nem a te bajod hanem az övé...
Lehet látni erre is rendszám nélküli nagy sportmotorokat....nekik biztos elveszett a rendszámuk....
Jó hát. Láttunk már cr250 -t is az oktogonnál ötvenesként
Az ötvenes jó mindenre, kivéve arra nem amire nem
Arra is jó az "50-es" bizti?
Ezért nem is olvasok itt sűrűn
Na ja kenhetné egy busának is a száját ennyi erővel vagy egy k5-ös literes gixerrel, ahogy Zoli32 mondaná
Nekem meg tök mind1, csak hagyjuk meg ezt a topikot a "ráfaragottaknak" és hagy beszéljék meg egymás közt a tapasztalataikat.

A témát én annyiban tartom viccesnek, hogy ha már nincs jogsi, akkor minek megállni 125nél ? Annyira mind1, hogy 125-tel kapnak el vagy 600al.
Melyik hozzászólásban röhögtem ki bármik is?
Mielőtt ilyeneket írsz, nézz utána. Nem találsz ilyet.
Ha ez célzás volt arra, hogy kárörvendek egy internetes oldalon mások hülyeségén akkor kikérem magamnak
Én is voltam fiatal suttyó és naiv meg sorolhatnám miegymás.
De amire nem volt engedélyem nem vettem meg mert volt rá cash vagy mert kevés volt a kisebb ccm.
Simsonoztam én is sokat mert pl az volt otthon internet meg számítógép nem.
Most meg van internetem is és korlátlan jogsim és hozzá illő motorom is ja és a legfontosabb hozzá való eszem.

Van egy pár ismerősöm akinek szintén 125/50 baja volt és van is és akkor is csak röhögtem rajtuk és most is.
Most meg inkább röhögök mások hülyeségén a gép előtt pusztán mert jól esik.
Lehet bunkózni, de aki a tűzzel játszik az ne jajgasson ha megégeti magát.
Nekem meg ne adja itt a mártírt meg a sajnálni való "motoros kollégát"

De ha nem célzás volt akkor meg feleslegesen koptattam a billentyűzetet
Én nem tettem fel semmilyen lemezt, és nem állok egyik oldalon sem.
Az viszont tény, hogy ha visszaolvas az ember, akkor minden problémázó fiatalnak Te válaszolsz, Te hordod le, Te okítod ki, és többnyire ki is röhögöd őket
Nem kell biztatni senkit semmire, nem kell pátyolgatni őket, pusztán ismerteted a száraz tényeket és kész.
Nem kell a körítés, mert a bajjal tisztában van, csak próbálja enyhíteni.
Baszogathatod, hogy rossz dolgot tett, de arra már rájött abban a pillanatban, ahogy megfogták. Elhiszed nekem, hogy legkevésbé van szüksége bárkinek ebben a helyzetben arra, hogy kiröhögjék ?
De biztos ilyen a korosztályod