Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos többet... sőt, szerintem te a 20 év alatt 2x annyit éltél, mint én és 5x annyi élettapasztalatot gyűjtöttél, mint bárki más...
De nagyra vagy a koroddal! lehet 20 évesen többet tettem le arra a bizonyos asztalra mint te bár nem tudhatom de bírom ezt mikor valaki azzal példálózik hogy ő hányéves majd 40 év múlva is itt veszekedünk ezt kívánom neked
Ezért írtam ha nem jön rendőr elismered hogy hibás vagy nem lessz belőle ügy! persze ez nem 100%
Én írtam neki először, mikor közölte, hogy húzzak innen....és megnéztem a biológiai korát.
Látom te valami nagyon kemény legény lehetsz míg nem egyszer fordul a kocka a csírázást meg nem tudom ki mondta ugye Gino? hogy is van akkor ki a roméró? jah az autóbontóba nem törött kocsik vannak? aminek a 30 40 % a még ügy alatt áll általában
Egyébként ezt a csíra szót valahol a myvip-en használták annó. Meg mifelénk a helyi roméró lakosság használja/használta. Tényleg 20 év körüli lehet aki ilyen szavakat használ. Persze én sem vagyok orvosprofesszor, de.....
De..... olyan kezdetleges valami még
Mi az hogy csíra? Az nem a krumplin van?.....
Há mi...........neppermaffia?
Szóval menjetek csak jogsi nélkül ahogy szeretnétek, csak kerüljétek el a baleseteket, mert nem tudhatjátok hogy kivel hogy akadtok össze. Uff, szóltam....
érdekes....hozzánk kijönnek oszt' nem is bontó vagyunk.
Egyébként volt már erre példa hogy egy majomfej belémjött és totálra törte alattam az autót. Se biztosítása, se jogsija nem volt. Nekem adtak igazat a bíróságon is, de közben én a srácból kitapostam egy komolyabb összeget is. A bíróság is megítélt egy összeget, meg egyéni úton is kaptam a sráctól egy 'kis' lét. Esze ágában sem volt feljelenteni az eset után. Örült hogy nem lett komolyabb baja, miután megkerestük pár haverral. Na mindegy ez nem ide tartozik....
Ha belém jön valaki és nem fizet kibelezem a helyszínen. Ha a családomnak okoz fájdalmat egy szintén ilyen hülye 'utak királya', szintén megbaszom a helyszínen. Ezután természetesen mehet a rendőrségre, és fel is jelenthet, de akkor megkeresem pár jóképességű társammal együtt és akkor fizetni fog ha tetszik ha nem. Ettől függetlenül felőlem úgy megy mindenki jogsi nélkül ahogy akar, és úgy okoskodik ahogy akar, csak engem és a családomat kerülje el.
Te hagynád, hogy ilyen szelek fújjanak ezután? Hová vezet ez a világ....
A hatályos jogszabályok nagyon egyszerűek:
Ha 50-es biztosítást kötsz nem 50-es mocira az biztosítási csalás és okirathamisítás.

Persze amíg nincs semmi gond addig királyság van de ha baleset vagy ilyesmi van ami miatt hatósági személy, kárszakértő, ilyesmi megvizsgálja a motort akkor kurvára rá lehet fázni.
Ez pl. minden olyan esetben ahol komoly személyi sérülés van és mentő és/vagy helyszínelés kell, nagyjából biztosra vehető.

Ügyvéd ismerősöm nagyon egyszerűen oldotta meg a gondot: ha nincs biztosítás az csak szabálysértés ami ejnyebejnyével vagy legrosszabb esetben pár tízrugós bírsággal megúszható.
Kicsit más mint a biztosítási csalás+okirathamísítás tényállása.

Innentől mindenki azt csinál amit akar
Na.... megint okos vagy.
Az autóbontás és a közúti baleset okozásból származó anyagi kárfelmérés NEM ugyanaz!
Minden esetben van kárszakértői felmérés, még elismerés esetén is behívják az okozót.
A bontó az bontó.
DE!
Ostoba, magáról sokat képzelő 20 éves gyerek vagy.....
Felnőttségedre eddig nem adtál bizonyítékot!
Te minősítesz másokat, de ha ugyanúgy szólnak vissza fel vagy háborodva. Pedig hidd el nem vagyok egyedül, aki szerint te vagy a hülye.
Utólagosan megjegyzem, fogalmad sincs az ÉLET-ről, ha így gondolod a dolgokat, ahogyan leírod.
Amúgy ha egy pici ész is szorult volna beléd pont a fordítottja a gáz.
Elütnek a pöcsköszörűvel a segged alatt.
Te szeretnél pici pízt a renoválásra.
Na az nem fog összejönni.
Bár ha telivagy zsetonnal semmi nem számít.
Ja..............tényleg széllel szemben.
Ez a 20 éves korosztály tényleg mindent jobban tud.
mondom...
Még jó hogy vagy 5 emberke járt már így (Debrecenbe) ebből 2 nek rs volt 3 nak pedig runner 180 fxr egyikkel sem volt gond mivel kb a biztosító is leszarja csak fizessed! Ha meg elismered hogy hibás voltál a kárszakértő 90% ban ki sem jön! Autóbontással foglalkozunk nem 1-2 kocsi áll az udvaron és soha nem voltak még kint fotózni!
széllel szemben...
Hülye vagy fiam.
Mivel umbulda,hazudtál a gép besorolásával vigyorogva fogják elutasítani a kártérítést.

Ember ha egy kárszakértőt 10 méteren belül engedsz rögtön bukik az elméleted.
Az a csíra esetleg aki megcsinált de ő nem tehet róla hogy ilyen lettél mi az hogy nem fizet a biztosító ennyire hülye vagy? biztosítás van a motoron mindenkinek aki így használja és ha nem hívsz rendőrt szépen fizet is! ezzel is bebizonyítottad mennyire nagy jogász vagy