Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha végsebbeséget is néznek talán nem..(ha jol lefojtják nembirja 5-6-ot)-szerintem hihetöbb lesz a történet..
Áttétel mindegy...
Ha mérnek padon(állitolag azt csinálják)le kell fojtani nagyon mint az állat,kipuf+karbi és hosszu áttétel.szerintem...
Miért nem cserélsz inkább blokkot? A motorszám külön felszegecselt táblán van...
passsz
Van 1 másik freccia hengerem is és abba akarok rakni 1 simson hüvelyt+dugót, csak a hajtókar le7 beleérne az aljába?? ehez mit szóltok??????????
Ingyen
Nehogymár tefizess, mert behivatnak
norbi vedd le az egyik gyürüt a dugatyúról.
lehet az segit
Hé srácok elég a hülyéskedésből Inkább a KPM témát feszegessétek!!! mert sürgős lenne (nagyon). ja ha berendelnek mennyiért állapítják + a köbcentit??
kösz pohi Egy drog előadáson hallottam. Motto: "A börtön egy olyna hely, ahova bemész mint Rómeó és kijössz mint Júlia"
Jól beszélsz Gambi...
Akkor most tisztázzuk a dolgokat, csak a félreértések elkerülése végett:
Először: 18 vagyok. Ha valami gebaszt csinálnék, egyből a köcsögölőbe kerülök...
Másodszor: a saját motoromra van jogsim, és rendszámos. Korlátlan jogsim a nyáron lesz.
Harmadszor: (ez még a rendőrösdi) Nem azt mondtam, hogy így vagy úgy be kell pofázni a rendőrnek, meg le kell zúzni az arcát. Ez hülyeség. Az egész rinyát a "kirúglak a zsebedből" megnyílvánulás miatt kezdtem el. Az ilyet azért a rendőr sem engedhetné meg magának szerintem... Ha én nem beszélhetek így vele, és nem állhatok zsebre tett kézzel, akkor Ő is adja má" meg azt a minimális tiszteletet... vagy nem? Egy felnőttnek is mondott volna ilyet? ugye nem...

Természetesen a jelenlévők - rendőrök és nem rendőrök - kivételek.
pl fiatalkorúak börtöne, aztán ha elmúlt 18 jöhet a felnőtt köcsögölő
Közlekedés felügyelet vagymi
Figyu! most járok itt elöször és én is 125/50 ben utazok de mi aza KPM????
És mit tudtok javasolni 1 kezdő motorosnak??????
KPM KIMAGYARÁZÁS???????????????????????????????????????Már beidéztek KPM-re De még nemküldték ki.
És be fogják csukni a 16 éves srácot 2 évre azért mert nem vette figyelembe az elsőbbségadás kötelező táblát kihajt a Suzuki elé amiben egy 4 fős család ül egy ember meghal és keletkezik 1 milla kár kiderül hogy a motor 125-ös és nincs levizsgáztatva akkor biztos a 16 éves srácon fogják leverni a dolgot!!!!! Hát az azért nem úgy van!!!!
16 éves kortól büntethető....
ezert kell megvarni,hogy 18n legyen.
heee,ez nem jo 5let :)
Hát tudod ha még nemvagy 18 és nincs jogsid sem akkor a mutterodékon fogják elverni a lóvét mivel te nem vagy fizetőképes és igazából büntethető sem....Szóval érted
Meg azagáz hogy tényleg rádvarnak bármit mivel nincs jogsija ha lett volna akkor biztos máshogy csinálja alapon
Tényleg nem szóltam be egy rendőrnek sem. (csak havernak, de az más...)
De hogy jönnek ide anyámék? Valóban, anno kiskorúként ez a dolog tartott vissza sok hülyeségtől. De ez most hogy tartozik ide?
most messzire mentel
Nekem azzal volt a bajom h. nem szeretem a mümájer embereket te meg itt előadtad magad h. így beszólni meg ugy beszólni a rendőrnek, csak ezt biztos azért gondolod így mert még egyszer sem csináltad meg!!! Ugy nézem neked sincs még jogsid az motorra (ha igaz h van motorod meg az amit leírtál) ugyhogy sztem inkább huzd be füled farkad mert egyszer elkapnak és akkor nem lesz nagy a szád....... Az a szomorú h. egyszer összecsinálsz egy balesetet mondjuk meghal valaki (elütöd) és apád vagy anyád fog bevonulni helyetted ülni egy kicsit . Ez akkor gas ha nincs jogsid ha csinálsz egy kis gixxert és ha nem is te voltál a hibás ugyis rád fogják varni
Ennyi...............