Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy válts oktatót, bár saját tapasztalat, hogy nincs nagyon vizsgaidőpont. Lehet, hogy ezért húzza..
Ha jók az információim, ha megfognak, még a B-s jogsid is ugrik....
Sziasztok!

A velemenyetekre lennek kivancsi,es ha lenne tippetek otletnek is orulnek.
Szoval a Kresz megvan,a rutin is.De sajnos szopat az oktatom igy nagyon elhuzza a varosit,en meg szeretnek motorzni.
Szar igy amikor a tobbi haver kint van en meg mas hibajabol kocsiba kenyszerulok....

Ill. mivel jar ha megfognak?

Bocsanat a nemet bill. miatt!
csak nagy visszhang kellene neki .....
Mivel ez elég sok embert érint, még lehet bízni abban, hogy hoznak egy újabb jogszabályt, és visszaállítják az egészet úgy ahogy volt. De most tényleg ez van.
ez van ... de aval is fogom micsoda egy pofátlan szarházi találta ezt ki h eltörli a kategória bővítést
OFF
A1-gyel hajtod a TRX-et? Bátor
ÜDV
a mai napon döbbentem nagyot ....
8 éve van A1 es 125 ccm es jogsim besétáltam az autós iskolába és közölték velem h megszűnt a különbözeti vizsga mert több mint 2 éve van motorjogsim , és újra kell kezdenem az egészet KRESZ-től a rutinon át mindent 130000 ért...
na már akkor hogy van az ha más meg bemegy és csókolom van kocsijogsim az 10 órás tanfolyam után megkapja a B125 öt hol ott lehetséges h előtte köze nem volt a motorokhoz... hol itt az igazság? nem tudom h ki találta ki ezt de elmehet a pics...... 12 éve motorozom 8 éve van jogsim erre kezdjem elölről mintha semmim sem lenne más meg kocsijogsi val futkorászik motorral.....
Elvileg 35kW alatt nem vizsgázhatsz nagy A-ra, de jövőre ez is változik még többre+ 600 ccm lesz a minimum.
na de mivan lehet már tudni valamit? jogi téren


itt is gs500al nyomatják a nagy A-t

ha 6hónapnál tovább tiltanak el akkor szigorítottat kell tenned meg stb..
köszönöm! de a B-s jogsim nincs veszélybe igaz? illetve mit értesz azalatt hogy eltiltás? és a pénzbírság kb mennyi lehet?
Értem. Fúrcsa mivel itt egy kb 20-25 éves Yamaha XS 400-al oktatnak A-t ami nemhiszem hogy 35 Kw fölött lenne..... Ezért kérdeztem csak rá, köszi a válaszokat.
pénzbünti+eltiltás
nembiztos hogy egésszen idetartozó kérdés de mégis felteszem hátha tudtok rá válaszolni!? szomszédom vett egy gs500f vasat a meglévő gsx-r mellé az asszony számára! csalogat h menjek el vele motorozni de nekem csak B-s jogsim van! ha essetleg megfog a jard milyen büntetésre számithatok?
Még az én gs 500-ammal sem lehet,mert "csak" 34kW.
35Kw felett
még a 26kw-os drz400al sem lehetett korlátlanra vizsgázni
Keeway exceed 200-assal ami papíron 11kw és 200cc lehet vizsgázni A-ból? Vagy csak erősebbel lehet ami 25kW-on felűl van?
OK, köszi a válaszokat!
Én kicsit nagyobb kedvezménxre számítottam /óra
meg, simán :)
ami igaz az igaz én egy kis városban lakom.túrázásaim során meg nem igazán állítottak meg a rendőrök.
mostanában szeretné megint egy motort venni.ha meg veszem akkor meg csinálom a külömbözeti vizsgát.
mert egy rutin forgalom vizsgát csak ki birok valahogy.
Én csak annyit kérek mindenkitől hogy várjon jövőhét szerdáig! Beszéltem már egy két emberrel és van más megoldás is mint a teljes tandíj végig játszása. Nem kell 1hónap, csak 1 hét, és ha összejön a dolog, akkor megosztom itt mindenkivel. Egyébként kék-szürke színű mocikám van. Hamarosan teszek fel képet.
Kornél én erre csak annyit tudok mondani hogy szerencséd volt. engemse sűrűn állitottak meg rendőrők, nemis volt még komolyabb problémám. viszont ha 10 rendőrből kifogod azt az egyet aki képben van akkor nemhinném hogy nyereséges üzlet játszani a jogsiddal, vagy egy csekkel. hameg megvan a korlátlan akkor nincs benned az hogy vajon mikor futok megint rendőrbe,vajon tudja-e hogy mit néz....sosem tudhatod hogy éppen annak a rendőrnek lehet hogy civilben ugyan olyan motorja van mint neked és annak akkor lehet magyarázni.... de ezt mindenki maga dönti el...
Azért én erre nem alapoznék! Bár sok tényleg nem tudja h mit lehet hajtani és mit nem de a többség tudja főleg a fiatalabb korosztály!
három évig hajtottam egy suzuki gs 650 g.a moci 54 Lovas volt.
nekem Ak jogsim van rendőr meg állitott de fel sem tünt neki hogy mi van.nagyon sok renőr még azt sem tudja hogy milyen kódok vannak a jogsiban
rutin 4700 forgalmi vizsga 11ezer valamennyi óradíjat nemtudok mondani én befizettem 81ezret ez a rutin is meg a forgalmi is.