Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok! A1-es jogosítványt szeretnék csinálni a közeljövőben, ami 14 lóerőig érvényes. Yamaha TTR 250 vagy Yamaha Wr 250 motort szeretnék venni. Ezek alaphangon 28 lóerősek. Én tisztelem a törvényt be is tartom azt ami belátásom szerint nem fasság (ez, hogy ilyen kevés lóerőt engednek meg szentem az), de a kérdésem az lenne mennyi esély van rá, hogy ezzel megbüntessenek? Valamint hogyan lehetne megoldani, hogy ne legyen illegális amit teszek. Köszönöm!
Sziasztok!
Remélem nem OFF!
Szeretnék A2es jogsival minimum 400-as motort, japán előnyben!
Keret 500e ft!
Akinek van, légyszíves írjon!
Köszönöm!
ha szerzel gyári igazolást hogy az csak 35kw akkor megoldható, ekkor egy forgalmi csere és meg is van
elméletileg vannak helyek ahol tesznek bele fojtást(a módszert nem tudom) elméletileg az is kivitelezhető, de akkor kf műszaki meg ilyenek kellenek
nekem nem sikerült a 35 kw, pedig jó pár embernek megcsinálták csak most már nem vállalja be senki sem
Üdvözletem! Lenne egy forgalomba lévő motor 37kw al, a2 es jogsival lenne használva. Kérdésem azlenne, hogy vakahogy meglehetne e oldani hogy a2 vel szabályosan tudjam használni.. vagy ezt felejtsem el és marad a rendszám nélküli élet?
Mi az a 3om... Jó,hogy nem háremem... Az meg már több,mint 3...
Milyen tömeg? Max 3om személy ha van oldalkocsi azt nem nevezném tömegnek max csoportosulás.
A forgalmiban a menetkész (olajjal-benzinnel-hűtővízzel-gyári szerszámokkal) tömeg szerepel.
Tudtuk, hogy van valami, de te vagy az első, aki végre megadta a hiba előtti szöveget.
Ja, prodon tesztelunk, end-userekkel? :D

A2 35kW és 0.2. Remelem tenyleg nem fognak emiatt kotekedni. De akarnak akkor ugy is talalhatnak barmit, de ezt en is elismerem, hogy ez nem jo igy.

Gondolom netto tomeget (onsuly) kell nezni. Nem tudom mennyi a tomege a gepnek, en egy laikus vagyok, forgalmit nezem.
Szerintem az belefér. Valahol hátul agyalapban úgy emlékszem hogy az A2 az 35 Kw-ig avagy kilogrammonként 0,2 Kw-ig jó azaz 144*0,2:28,8 Kw. Tized Kw meg nincs az kerekítés matematikai szabályai szerint 29 Kw máris rendben van.
Végre előkerült ez a bug is :) Elvileg most már megjelenik az eredeti szöveg.
Ja hogy könnyű.... ....ez már az üzemkész (telitankolt, stb.) tömege?
Az A2 35kW-ig jó...
Köszönöm a többi hozzászólást is! És A2, 144kg, 29kW-tal mi a helyzet...?
Azért viszont kötekedhetnek a rendőrök...
Amúgy tudok pár jó+oldást végigjártuk a létrát ezekben
Legegyszerűbb a hátizsákos téma,a rendszámot 2csavar fogja,hátul pedig szárnyas anya.1perc alatt le-fel szerelhető
Haveromnak volt olyan is,hogy bowdwn húzta be a rendszámot,amit a kormányról egy régi MZ szívatókarral lehetett mozgatni
De hát nem akarok tanácsokat adni senkinek.... Mi akkoriban bevállaltuk,meg is úsztuk viszont én pl.motor gyorshajtási csekket életemben nem kaptam Autóra már volt néhány 30ezres
Bennem is felmerült már a rendszám levétel de mindíg inkább visszafogtam magam annyira hogy ne legyen gond. Bár tervben van egy behajtós rendszám tábla tartó beszerzése. CSak sajnos a malacon olyan a farokidom hogy a rendszámtábla keret a széles és vastag sárvédő műanyagra kerül amit le kéne vágnom egy ilyen kerethez
Na erről meg olyan emlékeim vannak hogy én is alig vártam,hogy rendszámos motort vezethessek(persze akkoriban egyből korlátlan ment)-viszont később meg mikor siettem,levettem és betettem a rendszámot a hátizsákba.... Szóval az ember néha maga sem tudja mit akar
Természetesen ott druszám.
Melliket? A weboldalamon? (Mert itt a Sportmotoron nemigen vannak képeim...)
+int meglestem a fotóid nagyon faccákok.
Én is mondom mindíg a kollegámnak aki 180 Runnerral jár dolgozni. Hogy az egy dolog hogy nincs rjata rendszám mert méretéből nem igazán látszik hogy 180-as de ha mondjuk lakotton kívül 100-nál már ne előzzön vele mert az már feltűnő. Én is jártam 125-ös robesszal rendszám nélkül, de nem élveztem állandóan azt sasoltam hogy vajon hol áll rendőr. Ráparáztam állandóan és utálat volt így motorozni. Hidd el sokkal élvezetesebb az hogy nem kell attól rettegni hogy mikor basz meg a rendőr azért mert létezel. Kinyílt a világ mikor meglett az "A"-s jogsi és rendesen rendszámozott motoron ültem. Utána már csak a trafipaxokat kell néha figyelni de azt is csak akkor ha veretés van.
Már hiányzik? Ne emlegesd, mert szelleme visszatér!
Olyan RATYISOS! Na ki jut fejedbe?
Mé',a "jogsi" különb?