Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eljött a VÉGKIÁRUSÍTÁS!

Minden ALKATRÉSZ 2.000 FT /DB !
Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

-Gyári Kipufogó rendszerek
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: 06-30-403-6551
Üdv! Ki honnan szokott venni dugót,gyűrűt és mennyiért?
Rotax 123 jó állapotú hengert keresek dugóstól vagy anélkül.
Üdv. mindenkinek , olyan kérdésem lenne hogy nem tudja-e valaki véletlenül hogy ebben a hátsó fékmunkahengerben, pontosan milyen légtelenitő csavar van ? Menetemelkedés, menet átmérő?
Meg lett a hiba megtaláltam.A gyújtáskapcsolóhoz megy négy vezeték ebből kettőt a kormányütköző elvágott és zárlat lett és leégette a cdi-t.Már újra jár.Köszi , hogy foglalkoztál a gondommal.
fesszabályzó volt a ludas sajnos. Két fajta van. Ha berakod az elektromos powerrel szerelt AF1-be a régebbihez való fesszabot, akkor nincs áram, csak ha átkötsz vmi vezetéket és akkor lefüstöl a trafó. Fesszab kell bele másik! A jóféle!
Eladó 4db, új, karbon mintás, LED-es index!
6000 Ft
Illetve Rotax 123-as alkatrészek!
sz.schliemann@indamail.hu
Sziasztok!
Aprilia Futura Af1 RV blokkhoz eladó 70-es Malossi henger(használt de nincs húzás a falán),újszerű hengerfej és új dugattyú gyűrűkkel, új főtengely felújító keszlet ezüst bevonatú görgőkkel(tuning hajtókar szett).Ára együtt:40.000,.Lehetőleg sms-ben keress mert nem mindíg tudom felvenni a hívásod!Köszönöm!
Köszi a választ.Nem tudom az csinálhatta-e mert nem járt a motor mikor ez történt.
Szia !
Szerintem fesszab... nekem az csinált ilyent
Sziasztok
Ma olyan problémám akadt, hogy gyújtásra raktam és füstölni kezdett a cdi vagy trafó.Természetesen szikra azóta nincs .De se világítás se kürt se semmi.Biztosítékot nem csapta ki.Az lenne a kérdésem,hogy mi okozhatta ezt a problémát.Attól félek, hogy bele teszek egy másik cdi-t nehogy az is le füstöljön. Aprilia rx 123 blokkal szerelt motorról van szó.
Zsolt koszi jó lett ! Powerhezmenbránt hol kapni? Polini 160 henger nem elektromos .
Szia!
Ha érdekel tudok gyári bontottat illetve újat is!
érd.:
patvaros87@gmail.com

Üdv
Nwkem van 5e
A kábel a blok elején jöjön ki nem a tetején forgas rajta 1jukiosztásnyit
Sziasztok! Rotax 123 hoz fesszültség szabålyzó milyen árba lenne?
VÉGKIÁRUSÍTÁS!

Minden ALKATRÉSZ 2.000 FT /DB !

Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

-Gyári Kipufogó rendszerek
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: 06-30-403-6551
Komplett tuareg rally 125 bontás! (rotax 123)

Gyujtás, Minden váz elem,idom, kerekek, fékekből csak az első kompletten,fékcsövek mind 2, hibátlan hanger, fötengely az felujitandó, komplett váltó, hibátlan blokkfelek, deknik, hátsó gátló hibálan, elsők a bal oldali kicsit enged, kormálykapcsolok,kábelek,feszszabályzó,powermotor,gyujtásból csak az állórész van meg stb stb

Hivj,Irj bátran!
Tel: 06303319736
e-mail: rxrx@citromail.hu
Na ezen jobban látszik alaplapnak igy kell lennie blokkon?A trafó ez a tipus
Zsolti szia! Igy néz ki most lett véve rá cucc.A helyes állasa ilyen blokkon alaplapnak?Gyújtást ad,de kérdé,ha kézzel mozgatod lendkereket akkor is kene adni holtpontnál?Na persze gyujtasra teszem:)
4 kimenetes ducati
Sziasztok rotax 123 gyújtást,hogy allitcsátok be? A motor gyújtást ad hevernak,de egy köpést se.A benzint gyertya berobantcsa,ha önt reá lehet alap lapot nem jótette fel rá? A főtengely szimering cserélve volt mind kettő. Ha beöntés hengerbe akkor se csinál semmit! Ha valaki tud mondani valamit köszi.
Rotax 122-123-mas Nicasilos hengert keresek!
Pattant nem érdekel!
Az jo lenne ,viszont a kérdés az hogy hány ki vezetése van?
Nekem van 4 e