Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló eladó egy aprila af1 sinestesi alkatrészei rotax 123 blokkal van szerelve minden alkatrésze megvan és működik is henger gyújtás is megvan még
Volna egy kis problemam, remelem tudtok segiteni :)

Szoval: Mikor indulok a motorral allohelybol es engedem ki a kuplungot valami rezonalo, búgó csapagyhang jon a blokkbol. Majd mikor mar lenduletbe jon a motor akkor megszunik ez a hang. Allo helybol elindulva van csak ez a bugo hang, mikor csusztatom a kuplungot. Lamellak jok. Szerintetek melyik csapagy lehet ez? Kosz a segitseget. Udv: David
Aprilia af1 alkatrész elado szinte minden van még gyujtás kivételével dellorto 34 karbi és jolly moto sport kipufogo is van! Rotax 123 blokk is stb.
Tel 06307316232
az a tengely amelyikbe belemegy a spirál az nincs meg, ès a kerèkbe akadó kis pöcök le van törve. a másik fogaskerèk (a nagyobbik) benne van de agyon van kopva. :-\
italmondotól rendeltem újat, 18.000 körüli áron van, ès azóta mèr de nagyon csal. :S (190-et mutat vègsebessègre, meg 1-ben 8-9.000-es rpmnèl 60-at. szerintem csal xD meg városban óra szerint mentem 50-el de a kocsik leelôztek. mèg egy trabi is xDDD)
szia veglia 11/21-es házam van ha minden igaz :-)
Komplett vagy a ház?képet tudnál csinálni kérlek.
Bocsi de régóta keresek RV4 es váltót megvan még?és ha igen az ára ,mennyi a fixtengelynek és a másiknak?
nekem van 5eFt
Senkinek sincsen?vagy maga a km ház 21/11
majd úgy ia csinálj már fotót hogy megtudjam számolni a fogaskerekeket x)köszi
E mail cimem :djcsita@citromail.hu
csőőőőőő telefonszámod?
állapotu :)
szia nekem van jo állappotu ha kell kompleten is adom
Sziasztok!

Kérdésem a következő, olyan kérdésem lenne, hogy a főtengelynek a menetsűrűségét valaki tudja e esetleg? Rotax 123 lendkerék felőli részre gondoltam!

Válaszokat várom, előre is köszönöm!
Üdv. rs 125 97-s évjáratuhoz keresek jó állapotu km meghajtó csigát
köszi
sziaztok
Keresek AM6os blokkhoz termosztátot és hőfokmérő gombát. Akinek van ne tartsa magába sürgős lenne.
nem a szekundertengely hanem a másik a fix lenne ez a 4. levan nyalva vagy esetleg ötlet mit lehet vele kezdeni?
Vészhelyzet rv4 es blokkhoz kellene nekem 1 ilyen!
vízpumpa
Eladó 4db, új, karbon mintás, LED-es index!
6000 Ft
sz.schliemann@indamail.hu
Hát ez az ....nincs is benne a termosztát.
Lehet hogy a termosztát romlott el. Ha nem nyit ki, nem engedi a melegvizet a hűtőbe. A víztérfedélben található. Le kell engedni hozzá a vizet. Alulról van a fedélbe rögzítve a termosztát.
Üdv.
Egy kis segítségre lenne szükségem...
Van egy APRILIA AF1 REPLICA 125 ccm es rotax 123as motorom és a vízhőfok felmegy egész 110-120fokig.a hűtőn nem érezhető hő,csak a bemenő és visszaáramló csövön.
Mi lehet a probléma?Tömítés vagy esetleg valami más?
Akinek van aprilia AF1hez, 70 ccm jelenleg , Fötengely csapágyakkal + vízpumpa az írjon!