Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Nekem lenne egy Aprilia af1 125 123rotax öninditós motorom! Mindent elmondok elejétől a végéig!És kérnék segitséget! Megvettem a motort azt irták hogy trafó problémája van mert nincs szikra!Aztán vettem egy másik trafót azzal sem volt!Vettem hozzá egy gyújtásalaplapot,azzal sem volt!Majd ahol van az öninditó kapcsoló ott van egy olyan hogy motor leállitó gomb!Azt kiiktattam jé és van szikra :-) 4 szer be is indult!Hagytuk másnap ugy ahogy volt szikra.Másnap elmentem lendkerékért meg fogaskerékért kicseréltem mert az enyémen le volt nyalva a fogaskerék és nem tekert szépen!Kicseréltem és inditás közben hopp megint nincs szikra Azóta már mindent megnéztem elvittem a szerelőhöz az alaplapot mérje be azt mondta ennek ugyan semmi baja!Akkor kérdezem én MI LEHET A BAJ MERT AZ IDEG MEGESZ
Szia ! Érdekel ! Küldenél -e mailt az árrakkal ?!
Szia!
Ha érdekel tudok benne segíteni a plexi kivételével!
patvaros87@gmail.com

Üdv
Sziasztok AF1 Replica hoz keresek működö / azonnal beszerelhetö / hátsó fék munkahengert és hátsó féknyerget , és viztiszta plexit ! E-mail: kufu1984@freemail.hu
Szia, nekem van gyújtáskapcsoló ha érdekel :) 3500 akcijós
hali érdekelne egy gyujtáskapcsoló valaminta pover elektronikája ? aprilia af1-hez. képet tudsz róla küldeni. istvanvass83@freemail.hu ide tudsz küldeni képet előre is köszi
Sziasztok, segitség kellene van egy Aprilia af1 125 ccm-em és a héten lefüstölt a Power bowden burkolata valamint így most a gyujtáskapcsolom sem kapcsol . amikor lefüstölt a bowden akkor a gyujtás kábelek is elkezdtek melegedni valakinek valami tippje hogy mi lehet a gond? lehetséges hogy power elektronikája purcant ki?
Eljött a VÉGKIÁRUSÍTÁS!

Minden ALKATRÉSZ 2.000 FT /DB !
Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

-Gyári Kipufogó rendszerek
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: 06-30-403-6551
eladó önindító af1 125be való
5000 ft
Halihó!

Olyan kérdésem lenne, hogy AF1 Europa 50-es mocin 8 karateres alvázszámot találtam. Az évjáratot szeretném megtudni, de sehol nem találtam ehhez infót. valaki tudna segíteni?
Előre is köszönöm.
hát igen :-D az tuti hogy oda többè nem megyek :-P maradok f.házán az smotorshopnál :-)
más (èrdeklôdèskèpp)
futura vázra át lehet èpíyeni a sport prot? o_O
mert minden klappol nagyjábol a sp-ra, de a forgalmiban futura van. o_O o_O o_O
Hát szerintem nem árt némi tudás oda is , ha pl. hengert rendelsz akkor ne egy kereket kérjen! Jó ez most egy durva példa volt azért !
Szerintem ők csak ott dolgoznak, de nem nagyon értenek hozzá. Csak rendelgetés/eladás hasónokkal szerintem. Bár valamicskét csak értenie kéne hozzá ha már ott dolgozik lehet.
Érdemes elkerülni a márka szervizet! Ott vannak aztán még szép árban a dolgok. Én úgy tudom...
Főleg ezt a félét ahol ilyen komoly szakemberek vannak.
Akkor ott igazi szakértők dolgozhatnak !
sziasztok, tegnap hülyènek nèztek egy hivatalos aprilia márkakereskedèsben, mert azt mondtam nekik hogy a Futura után jött a Sport Pro limitált darabszámmal. erre azt mondják hogy Sport Pro nem is lètezik XD akkor most mi van? o_O
u.i.: futurához kèrdeztem km csiga felújítót, de nem csináltak hozzâ :-\
Byfzr: amit küldtèl jó volt 200mèterig. utána a közepe önálló èletre kerekedett, ès elszállt XD u.h. most vagy felújító szett lesz vagy új csigusz :-D
ja ès tegnap meglett az A1 :-D :-D :-D
Hali.Nicasilos a henger?Mi az ára?
Rotax 122-es hengert(Nicasil) Keresek! Sürgősen!
Szia !

ByFzr kollégát idézve, Omegáéknak tényleg baráti áraik vannak...
Én azt vallom, hogy a gépműhely aki hónol, vagy fúr bizonyára tud hozzá dugót is.. valóban.. prox vertex és tsai 26-30 eFt.. mondjuk a vertexben nem csalódtam..
sziasztok, lètezik olyan az af1 futurához hogy km meghajtó felùjító kèszlet? o_O
Köszönöm!már sajnos nem aktuàlis,elvitték előlem a motort
Omega Motor Gyöngyös. Meteor dugattyúszett 13500-17000-ig ha olcsó kell és jó. Vagy bárhonnan vehetsz 25-től felfelé Wössnert, Proxot, Vertexet... pl. Italmondo, MotorosWebáruház, Pinkmotors, stb.
Üdvözlöm.
Jelenleg nincs, és nem is várható.
Gyári jó állapotú henger volna?