Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia !
Az RS-125 topicban az egyik képeden mintha egy karbi- légszűrő ök. gumit látnék.. Annak az ára érdekelne, és a központi telóé...
(A héten sajnos kiderülhet több is)
Válaszod köszi !
Eladó!
123as Rotax blokk minden megvan a dugón a karbin és a gyújtáson kívül egyben nem eladó érdeklődni telefonon +36307334823
Sziasztok! Rotax123 hoz powerja kinek van? Nem elektromos hanem az a kis gumilufi sajnos lukas.A blokkon 160 polini henger van képet küldök mi kéne. A Powert nem mágnes hanem dugattyú komresszioja fujja fel,de sajnos ez lukas ha van valakinek eladó jeleze köszi.
Eladó Rotax 123 alkatrészek!
A képeken szereplő alkatrészeken kívül is vannak még cuccaim, ha valami érdekel, írj e-mailt!
Illetve LED-es indexek - 6000 Ft/ 4db
sz.schliemann@indamail.hu
én tudom
Üdv. mindenkinek , érdeklődni szeretnék hogy nem tudja-e valaki hogy Af-1 125nek mi a gyári hátsó gumi mérete ?
CSÁÓ membránt szeretnék még hozzá olyat ami a képen van
Sziasztok sürgösen keresnék af1 hez mambrán akinek van az irjon legyen szives fizetek érte amenyit kér nem érdekel csak legyen megértéseteket köszönöm elöre
Sziasztok ! Sintesi Replicához keresek viztiszta plexit ! E-mail: kufu1984@freemail.hu
Es az normalis, hogy FS-el kezdodik a vazszam? Ugy hallottam, hogy ZA vagy ZR-nek kene lennie... Kiderult, hogy a motorszam lett beirva a vazszam helyett.. Van kavarodas rendesen.
Sziasztok!Kérnék egy kis segitséget,ha valaki tud mondani töltéssel kapcsolatba.A töltésnek mennyi kell lennie?Ha rámérünk fesszabályzora már kettő is lett véve.15volt megy be alaplaptól,de fessz 11.6V enged,de világitås rákapcsoláskor is ennyi.Na akkor se csökken alå.A másik powerhoz menbránja van valakinek nem elektromos,de gondolom a gumi az 160 polini henger rotax 123.
Üdv.Igen az a vázszám,a villanyakon jobb oldalt.Hát kérdezd meg a volt tulajt az eltérés okáról.De mivel segédmotor,így nem nagy gond.
Csináljatok egy másik adás-vételit,persze erre a helyes adatokat írjátok.Ezzel az adás-vételivel pedig irány a biztosító,és köss egy új biztosítást.De engem piszkálna a dolog,lehet lopott a motor.
De lehet vázat cseréltek,vagy csak el lett írva.Mindenesetre nézz utánna.Senkinek sem esne jól ha elkötnék a mociját!
Udv. Forumosok! Aprilia Af1 50-rol lenne szo... A vazszam a fejcso jobb oldalan talalhato vagy mashol van? Az adasvetelin szereplo szamsor nem stimmel a fejcsovon levovel.. Valaki segithetne! Koszi elore!
Köszi az infot.Megyek fúvókáért.Szépen megy a motor,de én is érzem hogy több van benne.Arra gyanakodtam én is hogy elfogy a kaja.
A karbin van egy csavar(az alapjáratit leszámítva),a levegő-szívó rész felöl.Gondolom az a levegő állító.Ezt hogy érdemes állítani?Úgy értem milyen az "alap" beállítás?
Hello hengerszett erdekelne rotax 123 hoz!
terheléssel kellene 11ig, de minimum 10,5ig, 120as a gyári fúvókaméret
Természetesen nem AE-1 hanem AF-1 :)
Ma meg-gyógyult a tuaregem.Kapott új gyertyát,kábelt és pipát.(mind NGK)Gyári levegőszűrőt.Karbi állítás+takarítás.A powernél szét volt szakadva a szimering,ez is cserélve lett.A gyári 4k körül van,lada szelepszárszimering ment a helyére(170ft),és tökéletes.
Most gyönyörűen pörög,nincs torpanás sehol,9000ig forog.
Terhelés mentesen 10000ig.
Szép lett.Grat a munkához.
Sziasztok! Néhány kép egy AE-1 "fényezés"felújításáról. A végeredmény a tulaj kérése volt.
Esetleg azt nem tudod véletlenül hogy a hátsó féknyeregbe milyen a légtelenitő csavar? Menet stb.?
Üdv.
Kérnék én is egy kis segítséget.A problémám a következő.A motorom nem akar 7000-főlé pörögni(rotax 123).Power nyit,és szépen dolgozik.
A motor hidegen-melegen elsőre indul.Kipufogó kitakarítva.A membrán kicserélve.PHBH28RD karbi 100as főfúvóka(lehet hogy kicsi?).
Ha valakinek volt hasonló gonja szívesen meghalgatom.
De bármilyen vélemény,tanács érdekel.Köszönöm.
Üdv.
Lehet amit vettél lendkereket annak a mágnese "döglött".Gondolom vissza raktad a régi lendkereket amivel indult a motor,tesztelés képpen.Érdemes a gyertya pipát,gyújtás kábelt és a gyertyát kicserélni.Természetesen vadi újra.Lehet valahol letestel a gyújtás rendszer.Át kell nézni a vezetékeket eggyesével.Lehet még szálszakadás is valahol,ami összetud érni és akkor van szikra.
Ez sajna türelem játék.
Eladó a képen látható motor ÖSSZES alkatrésze.

Akár egyben is eladó, csak a blokkot össze kell rakni és nincs hozzá henger szett. (Forgalomba van helyezve, rendszámos. Most jár le a műszaki.)

-Teljesen új continental road attack (max50km-es gumi szet),
-komplett Egyedi fényezés (idomok, lengővilla, felnik)
-arrov rezo (1-2 helyen javítás miatt hegesztve)
-34-es karbi új úszóval és úszótűszeleppel.
-hibátlan első fényszóró
-Légbeömlő csövek.
-Van 2db bontatlan főtengely csapágyam és szimeringem is.

Na és persze minden más!
ikaralyos@live.com
705520427