Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tud nekem valaki budapesten segiteni abban hogy meretet vegyunk egy hengerrol hogy dugot vegyek bele?
Udv!

Aprilia af1 futura 125 tankot keresek szep allapotban !
további mképek.
Csak egyben elado és a legjobb ajánlat viszi, nemfogok senkire várni! az üllések ujra lettek huzva hajós bőrrel.
Af1 alkatrészek eladó van rotax 123 hoz is alkatrész és rotax 127 hez minden van! Delorto 28 karbi 8 e a 2 kérek gumistol 12e tarcsaval van sport kupifogo is ára 25 e kompleten
Sport pro rá rs futurara tél 06307316232
Eladó sport kipufogó rezó.
Szépen szól, egy lakkozás ráfér.
Posta megoldható.
Nagyon füstöl a motorom és eszi az olajat, ránéztem az oaljpumpár, szerintem el van tekerve.
Vélemény?
Ippen, nekem volt benne régen 150es.
Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy elkopott a motorban valószínűleg a vízpumpa részben az a kis műanyag fogaskerék ami pörög és hajtja a vizet. Ilyen alkatrészt keresek. Akinek van írjon mailt és csatoljon képet róla az alábbi címre: zsolt.m.05@gmail.com
Nagyon jó minőségű 75W-90 es hajtóműolajat, vagy Repsol 10w-40 et javaslom!
150 es gumi belemegy a sport pro ba?
20w50 rotax 123ba jo nem?
Üdv. Mindenkinek , olyan kérésem lenne hogy akinek af-1 125 ös motorja van az ha megtenné nekem és csinálna egy két képet a benzin csap felfogatásról vagyis hogy hogy is áll a benzincsapja ! előre is köszönöm ! A képeket ide küldjétek : attilyx3@gmail.com!
Elado RS 125 Hátsó központi rugós tag, amely Af1-be is méret pontosan illeszkedik!

Hivátlan, nem folyik sehol sem, tökéletesen csillapít!
Az ára 15.000 Ft helyett most Húsvétra tekintettel 12.000Ft

Személyesen Bp,Gödöllőn,60.
Posta OK( vevô állja)
ára
Igy van
Rg 500 ok a lényeg jó legyen van itthon 4db ami rossz egy van amivel megy,de töltés vezetékéből nem jön fel áram.Olx Mito piros evo Ják nem te vagy?Köszi
Lefotozom de csak hétfőn tudom amúgy vasmegye Ják
Új utángyárott Amal Sem gyujtás elektronika(trafó) eladó.
Aki használta már, nem kell bemutatnom aki nem azoknak nagyjából: Sokkal, de sokkal megbízhatóbb működés mint a gyári , stabilabb szikra képződés(ez szabad szemmel is látható/érzékelhető), bekötése ugyanúgy mint a gyárinak illetve fél év garancia rá, versenyen is bizonyított már!
Illetve bontott hibátlan állapotú is van ezekről is emailon lehet érdeklődni:
patvaros87@gmail.com
125ccm Aprilia AF1, rotax123-as blokkal szerelt verziókhoz, bontott alkatrész eladó. Mindenem van A-Z-ig, korrekt áron és megbízható helyről!
Bármilyen kérdésed lenne nyugodtan keress emailon, bármiben tudok segiteni.
Nem csak a képeken szereplő motorokról van szó
patvaros87@gmail.com
Üdv
Érdekelne pár cucc a blokkból persze csak ha bontod... na meg lehet a külső felépítményekből is ez-az. Amúgy helyileg holl lenne ez a moci?
Rg500! A gyújtásrol képet kérhetnék sajnos már egyszer befürödtem szar amal gyújtást küldtek.Alaplapról email:dajdika@citromail.hu
Nincs papirja
Amugy ha kelkmadok el belole de jobb lenne egyben
Meik része kell a gyujtásnak ?
Állo plusz forgó rész egyben 14 amal sem
trafó 6 amal
Ducati energi cdi 8