Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,
Hátul: 130/70 R17
Elöl: 110/70 R17
nekem ekkorák vannak fennt :)
Sziasztok ! Eladó lett a motorom ! Jelenleg nem indul / Gyujtás forgó résznél éket kel cserélni / müszakija lejárt ! Dellorto 34 es karbi és Jolly Moto kipu rendszer van rajta ! ir ár 90 000- e-mail : kufu1984@freemail.hu tel: 0670/2458967
Mi az AF1 gyári gumi mérete?
Meg kellene nézni és ha lehet lenyomni az árát. Ha hengert is kell cserélni lehet olcsóbban jönnék ki mint egy 100000-t megveszek és ugyan csak minden cserés. Erre számítok, de remélem más meglepetés nem lesz. Az kérdés még, hogy a főtengely szorult meg vagy a dugó. Ha a dugó akkor elvileg el kellene indulni. Ha a főtengő akkor a tűgörgőktől nem forog át.
vas perselyes hengernél gyakran előforduló hiba.
főtengelyhez lehet c4 csapágy kellett volna c3 helyett.
és a dugattyú... kovácsolt lehet, de szerintem nem vasból
Sziasztok!

Ismeri valaki a Budakeszi AF1 hirdetőjét? Állítólag minden ki lett cserélve (csapágy szimering stb..) és mégis beállt.

http://olx.hu/hirdetes/aprilia...

Gondolkodom a vételén, de ha valaki tudna infót róla megköszönöm.
Sziasztok!
Van egy Aprilia AF1 Sport Prom de az vele a problémám, hogy nehéz beindítani pár nap állás után. Olyan mintha nem kapna benzint. Új henger-dugó van benne karbi ki lett pucolva rendesen megy ha beindul. De általában előbb merül le az akksi mint beindulna. Szerintetek mi lehet a probléma? Pucoljak csapot vagy valami szűrőt? Ha egyszer beindul akkor utána pár napig pöccre indul de utána már nem.
Nem lehet, hanem biztos. 2008-ban volt az én motorom, utánna kivitték tőlem romániába. A képet is én csináltam, azóta volt pár motor...
Lehet... nem tudom hogy kié volt, netes kép, én csak a rács miatt tettem fel hogy olyan rács kell nekem...
Sziasztok
125-ös AF1-et szeretnék vásárolni külföldről.
Mennyibe kerül a honosítása, nem tudja valaki? Meg hogy mik a teendők?
Ez meg az enyimé motor volt.
Nekem is 125-ös idomra kell, csak ezt a képet találtam hirtelen amin látszik miről van szó... :)
Nekem van, bár az 125-ről maradt. Kb 210x45mm-es.
Sziasztok motorosok!
AF1 futura farokidomra keresek a képen bejelölt kis rácsot.... Ami a hátsó lámpa fölött van. Nincs valakinek elfekvőbe véletlenül? Vagy lehet ilyet venni valahol?
Eladó Frissen gyapotolt s még nem használt Aprilia 2T kipufogó dob ! 4D Karbonfoliázva ! A képen látható álapotban ! 17000- ft Ár minimálisan alkuképes ! E-mail : kufu1984@freemail.hu tel: 0670/2458967
A váltóban megfelelő az olajszint? Mert ha elszállt a balos főtengelyszimering, akkor szokott nagyon füstölni, és elfogy az olaj. Ezt ellenőrizd le!
A blokk bal oldalán elöl van az olajszivattyú, leveszed a fedelét(2olajcső megy bele, illetve egy bowden). Ha meghúzod a gázkart, látod, hogy mit mozgat a szivattyún. Van egy jel a mozgó alkatrészen, és a szivattyún is. A gázkar nyugalmi állapotában, ezeknek egybe kell esni. A bowdenen a bevezetőnél lehet állítani.
Sziasztok ! Eladó lett a motorom ! Jelenleg nem indul / Gyujtás forgó résznél éket kel cserélni / müszakija lejárt ! Dellorto 34 es karbi és Jolly Moto kipu rendszer van rajta ! ir ár 115000- e-mail : kufu1984@freemail.hu tel: 0670/2458967
Hali
hogy lehet állítani hogy mennyi olajat adagoljon az üzemanyaghoz? ha egyáltalán lehet.
125-ös sport pro
mert szerintem az enyém nem sajnálja
füstöl mint a gyár kémény
Hali.Igen még meg van.Fehérváron átvehető,vagy postázom is.
af1 futura fejidom első lámpával 2 oldalidommal együt 7e
membrán 2e
gumik is vannak olcson meg még sok minden más kiárusitás!
nekem van 1 gyári rezonátorom ha kel az ára 4e tel:06307316232
Szevasztok! Szuksegem lenne egy fordulatspirál TOKRA/CSore! Maga a spiral megvan csak akitol vettem baszott elmondani hogy nem passzol a menet méret. Segitsetek ha van egy elfekvoben azt megkoszonnem! Budapesten át is venném!
ELADÓ ROTAX 123, TUAREG, AF1 ALKATRÉSZEK!

Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

-Gyári Kipufogó rendszerek
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: 06-30-403-6551
Bontott rotax 123 eladó!