Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok ! azt szeretném kérdezni hogy az Aprilia af1 125 sport pro 92 es évjáratu motornak az első futóműve meg egyezik az rs 125 futóművével ? az első keréktengely átmérő is meg egyezik ?
sziasztok, egy olyan kèrdèsem lenne hogy egy frissen felújított blokkú, 11 kW-os papìrokkal rendelkezô, 1991-es Futura Reálisan mennyit èrhet? fèl szezont futott láncszett, hâtsó gumi cserès, új km meghajtó csigával. válaszaitokat köszönöm
üdv.: Zsolti
Kinek milyen alternativ megoldasa van kilometer orara?
Eladó LED-es indexek, hozzá való relével!
-karbon mintás
-fekete

4db index - 6000 Ft
relé - 1500 Ft
sz.schliemann@indamail.hu
sziasztok.

eladó a képen látható 1990-es évjáratú aprilia af1 50 futura.irányár 130 ezer.
a motor üzemképes további infó itt vagy e-mail:klinko.zsolt1976@gmail.com
további képek a profilban.
Van egy eladó alig használt alu power nyelvem ha érdekel valakit. 06705747164
nehari nem vettem észre hogy irtal
holnap adok fotot
Sziasztok!Na azt szeretném kérdezni,hogy rotax 123 ra rotax122 gyújtást összelehet hozni?Köszi
Szia,
igen lehet a vezérlő hibája. Nekem van eladó egy 7100-as és 7800-as is. Ha érdekel 5eFt a kettő!
Szia boris.smith
Valam más elérhetőséged? msn-n kívül?

Attila
Sziasztok van egy kis problémám a motorral az ugy néz ki hogy a gázt huzigálom és a motor elkez fulladni illetve a kipufogóból spriccol a benzin ez mitől lehet? Illetve karib beállitásról valaki tud valamit? Köszi
Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni egy af1 125 powerrel kapcsolatban.
Valaki találkozott már olyan hibával, hogy ha a gyujtást ráadom a power behúz. Ez a vezérlő hiba? Ha igen van valakinek 7800-s eladó?

Köszi Attila
Sziasztok!
Gyújtásalap + lendkereket vennék Minarelli RV blokkba!
Par kepet tudnal kuldeni alulrol felulrol meg az oldalarol!

kigyo66@gmail.com
1994 és hez való van de festeni kell sztem
125os replica fejidom kéne! adok érte péztet!
125re vizter fedelet veszek tomitessel SOS
Sziasztok!

Rotax 123-as trapézlámpás 125-ös AF1-em van. Kell az első fék tartályba valami tömítés gyárilag?
Szia! van egy külső részem, tank belső nincs benne. ha érdekel írj üzenetet : zsolt.m.05@gmail.com
Valaki segitsen ! Ez a dugó , jó Rotax 123-ba is , vagy csak Rotax 125-be ?
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Köszönöm !
Elado zsir uj polini carbon membran 8e iranyár
Ha erdekel mindenkep emailt irj a forumot nem nezegetem
xpopostarx@gmail.com
Sziasztok!
Eladó Minarelli Rv4 blokkom vagy cserélném AM6-os blokkra ráfízezéssel!Blokk teljesen fel van újítva(szimering, csapágyak). Váltó fogas kerekek tökéletesek kép van róla. Gyújtásalaplapot sajnos nem tudok adni, mivel tökre ment. Apróbb hibái vannak a blokknak.
A motorblokk ára: 35.000Ft
Sziasztok! AF1 50 futurába milyen izzót ajánlotok előre amivel lehet is látni valamit? H4-es autó izzó volt benne, de gyanítom hogy egy gyertyával jobban láttam volna.
helló, tudsz adni egy telefonszámot?
Eladó karbon mintás, LED-es index, hozzá való relével!
4db index - 6000 Ft
relé - 1500 Ft
sz.schliemann@indamail.hu