Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 fontos kérdés! az hogy lehet hogy a blokkombol (aprilia Af1 replica 50ccm) a mai napon 50km után belefolyt valahogy a blokkolaj a vizembe? meg állandon a vizet is ette.. 40km után 1.5 deci víz mindig el volt fogyva de még a blokkombol is folyik az olaj az hogy? felül...
Igen vannak ilyen alkatrészeim is, a megadott email cimemre írj! ÜDv
Ha tényleg érdekelnek az alkatrészek a megadott email címre írj! Üdv
Lendkerék és trafó milyen árban van ?
1 fontos kérdés! az hogy lehet hogy a blokkombol (aprilia Af1 replica 50ccm) a mai napon 50km után belefolyt valahogy a blokkolaj a vizembe? meg állandon a vizet is ette.. 40km után 1.5 deci víz mindig el volt fogyva
1 másik kérdés aprilia af1 nél 50ccm kb hány c fok az átlag?
na meglett a probléma 14 es dellorto karbi van rajta és sporszürö és a szürö be volt burkolva trajta 1 müanyaggal és kurvasokat kapott enyi volt a baja azért ált le atöbbi dolog is megolda a vizen kivül aminek annyi baja van hogy a kupaknál enyhén engedi a vizet és mindig utánna kell töltenem de brutális lett nagyon megy
Makulátlan állapotban lévő 28 és 34 karbihoz való szívócsonkok illetve 34 karbi kompletten tökéletes állapotban, illetve újszerű tuning komplett kuplung mindennel együtt eladóak.
érd.:patvaros87@gmail.com
Üdv
szia, lendkereked ès állórèszed van-e? mennyi lenne utánvèttel? a moci Aprilia AF1 Futura 125
okés köszönöm szépen a válaszholnap leszervizeltetem 1 jó kis moci doktorral x) majd rakok fel képet róla egyébként nem eladó! x)
125ccm Aprilia AF1 összes típusához, bontott alkatrész eladó, a legkisebbtől a legnagyobbig. Mindenről képet tudok küldeni és pontos leírást, a fórumon kezdetektől jelen vagyok, soha senki nem csalódott bennem!
érd.:
patvaros87@gmail.com
Üdv
Kicsi az uszoszint a karbiba azert al le
A termosztat ha szar vagy foraja a vizet vagy nem melekszik csak lassan a vizet hogy nyomha a hengerfejnel szar a tömitésed nekem vqn af1 alkatrészem ha kel komádiba vagyok tel06307316232
E mail. Czegledizsolt@freemail.hu most bontotam af1 t
eladó? megyek hajdú megyébe a hétvégén
Sziasztok 2 napja jutottam hozzá 1 müködöképes Aprilia AF1 hez nem nagyon értek hozzá és lenne pár kérdésem.! az elsö az hogy az mitöl lehet ha jól meghuzatom leáll de ha szívatóval ráindítok azonnal beinduls és ha nem tépem neki megy akár hány km -t. a másik az hogyha nem lenne jó a termosztátom az miben nyilvánulna meg? mert eléggé melegszik a henger és a kupaknál ráadásul ha huzatom nyomja a vizet ?az mitöl lehet? elöre is köszi
Szevasztok! Szuksegem lenne egy fordulatspirál TOKRA/CSore! Maga a spiral megvan csak akitol vettem baszott elmondani hogy nem passzol a menet méret. Segitsetek ha van egy elfekvoben azt megkoszonnem es meg penzmagot is adnek erte! Budapesten át is venném!
Hello azt szeretnem kerdezni hogy aprilia af1 50 -re 80 as hengerszettet raktam es most nem tudja az önindító megtekerni..
125 re van ha kel gumi nem krl ra olcson?
Tisztelt apriliások . Nem hiszem hogy nincs senkinek egy bontót ülése aprilia af 1 50 es re .
Elado rotax 123 alkatrészek rengeteg minden van még sem amal gyujtás is van jolly moto sport kipufogo rendszer dellorto 34. Karbi gumik stb.tel 06307316232 email;czegledizsolt@freemail.hu
Szia Bence ! Sajna igazad van ! De hát ez van ! Mi van veled ? Milyen vasad van mostanság ?
hihetetlen, hogy mennyire nincs már kereslet ezekre a szarokra basszus 5000 forint... 5 db kibaszott ezresért KOMPLETT idomszett a sárvédő ér annyit... vagyis ért...még 4 éve
Elado Sintesi Replica Teljes idomszett lámpákkal üléssekkel ! A fejidom sérult ! Ár: 5.000ft E-mail: kufu1984@freemail.hu
Eladó Rotax 123 alkatrészek!
- LED-es indexek, relével
- hengerfej
- olajpumpa
- vízpumpa
- oldaldeknik
- hűtő
- blokkfél
- váltó alkatrészek
- kiegyenlítő tengely
- műanyag fogaskerekek
- stb.

Ha érdekel valami írj e-mailt.
sz.schliemann@indamail.hu
Hello azt szeretnem kerdezni hogy aprilia af1 50 -re 80 as hengerszettet raktam es most nem tudja az önindító megtekerni..
Szia! Ha érdekel tudok benne segíteni! emailon írj rám
patvaros87@gmail.com
Üdv