Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tel szamot dobjal felhivlak!
Ok!Legyen!Hová küldjem a címem?
10 plusz posta?
Akkor Köszönöm szépen,de másikat kell keresnem!10-et tudok adni érte!Nincs több lóvém!Sajnos!
12e plusz posta ez az utolso ajalatom!
Alaplapot itt már találtam 8-ért csak közben elvitték!Nekem csak az alaplap kell!Max.10-et tudok adni érte!Azért nem telefonáltam mert nincs rajt lóvé!Úgy nekem is egyszerűbb lett volna!
szerintem nagyon nem sok komplettan 25 ezer de nyugottan megkerdezhetsz bar kit vagy esetleg meg mas bontot is es amikkor aszt mondjak hogy az alo es forgo resz 35ezer akkor arra mit fogsz mondani?!Ettol olcsoban nem igazan talalsz ezert irtam hogy telefon mert lehet megtutunk volna egyezni!
Köszi,de az egy kicsit sok nekem!
Ha komolyan erdekel akkor 1telefont nyugotan megengedhetsz magadnak!
Üdv!Menyiért adod az alaplapot?
már nincs sajna
Sziaszttok 123 rotax blokk bontódik jelen leg van minden!Henger hengerfej vizttér főtengely gyujtás stb stb!
Szia nekem van komplettan most fogom bonani ha érdekelmég!06203757104 ezen elérsz
én bontok egy komplettat!06203757104
nekem van komplett!Ha érdekel 06203757104 ezen elérsz
Rotax123-ba keresek alaplapot!Van valakinek?
Sziasztok!
Pegaso 125-höz jobb hátsó lábtartót keresek. ha van valakinek szóljatok.302295428
Eladó Aprilia Pegaso 160! Infok a link alatt!

http://www.kepesmotor.hu/april...

Aprilia Pegaso 650 '95-ös évjárathoz keresek önindítórelét
Sziasztok!
A képen látható minimum 48 vagy 49 fogszámú lánckereket szeretnék, akár használtat is!

Üdv Április!
Hali!Rotax 123-ba keresek alaplapot!Van?Mennyiért?
Szia Zsolt, van esetleg fordulatszám mérő spirál rotax 123-as Pegaso-hoz?

Köszi, köszi!
Sziasztok!

Ti milyen viszkozitású olajat használtok a villába? Általános használatra kéne, jobbára közút, néha földutak. Tudjátok, hogy mennyi megy egy-egy szárba?

Köszi.
feszabályzom van az ára 5e holnaptol csak telon vagyok elérhető ha ma nem redeled meg