Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!rotax 123-ba keresek alaplapot meg feszszabályzót!Van?Mennyi pénz?
Jaja ott voltam a motoros találkozón vele!
26-os karbim van ha kel! l 8e
csakk telon érsz el holnap! 06307316232
Láthattam én ezt a motort a nyáron Tótkomlóson?
Sziasztok srácok, van valakinek Pegaso-hoz 28-as karbija ? Illetve érdekelne még hátsó, akár komplett fékrendszer, akár csak főfékhenger. Várom a jelentkezőket: D
Ha aktuális még a trafó akkor tudok benne segíteni lejjebb megtalálod az elérhetőségemet!

Üdv
Aprilia Pegaso üres váz, és amik még rajta találhatóak, úgyahogy a képen is látható.
5000Ft az ára
érd.:patvaros87@gmail.com
Keresek TM 14-07 trafót.
Hali! Valakinek nincsen eladó Polini 160-as Hengerfeje!?
Sziasztok pegazósok...van egy eladó 125höz való blokk védő burkolatom, ha valakit érdekel....sajna tuaregem van és nem volt jó rá....ha valakit érdekel: Komárom-Esztergom megye, Dorog az ára 4e pénz (amennyiért vettem)...szassztok
szia holnap megnézem ! nekem szreintem van az ára 3e
Hi.
Pegaso 125-höz olajtartály JÓ ! áron kinek van? Persze hibátlan kell , kis repedéssel se jó. üdv.
Szia!aprilia pegaso 125-ehhez érdeklődnék a következő cuccok iránt:henger vagy akár hengerszett,főtengely,ezeket mennyiért adnál?milyen állapotuak?külön külön is írd le az árakat és az állapotokat,meg mit foglal magában a hengerszetted.Köszi előre is a válaszodat.
valakit nem érdekel 1 aprilia tuareg 50? 80-s sport hegerrel
pöcre indul
odadom 1 komplet rotax 123 vagy 122 blokkért!
tel:06307316232
e-amiL:czegledizsolt@freemail.hu
POLINI 160 HENGERSZETT ROTAX123-hoz eladó vagy gyárira cserélhető akit érdekel irjon.Dugó baja van de a henger fala gyönyörű nikocilos hengerfejjel kompletten
Üdv Pegasoba kellene nekem első teleszkóp rugó ha valaki tud irhat. sanyek91@citromail.hu
Eladó 200 e forint 1,5 év műszaki!
Először ide teszem fel, hátha érdekel valakit: Eladó 1996-os Aprilia Pegaso 125/50, 31.000km-el, új -gumikkal; -fékbetétekkel; felújított -első teleszkóppal; -hátsó fékmunkahengerrel; jó állapotú -lánc-szettel; -fogaskerekekkel; 1 éves Banner márkájú akkumulátorral; gyári fényezéssel (kivéve lámpa-elem); plusz egy hátsó felnit adok hozzá. Irányár: 200.000 HUF (Kérésre küldök telefonszámot.)
van pár pegaso alkatrészem eladó!
olcsón! van rotax 123 blokk gyújtás és hengerszet nélkül 20e
felniknek darabja 6e gumival 12e tökéletesek!
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
szia nekem vannak gumijaim! olcson: tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
DOT 6JX4 4704
ez a szama, es viheto kulon a felni nelkul is termeszetesen.

8000 ft-hoz mit szolsz?

(en 22900-ert vettem)
Szia!

A hátsó gumi érdekelne, lehet-e kerék nélkül is megvenni? Egy árat meg esetleg egy DOT számot tudnál mondani?

Köszi
van pár akciós felnim és gumim vagy akár komplet kerekek is! 17"-21"-ig
azon kivül rengeteg pegaso alkatrészem is van olcsón! rotax 123 alkatrész is!
tel.06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
elado alkaterszek pegasohoz:
gyujtaskapcsolo, trafo. alaplap, lendkerek, feszszab. kormany. elso feknyereg es fekcso. elso teleszkop. elso kerek. hatso kerek uj mitas e08 gumival. vagy kulon is akar. onindito. hengerszett. fotengely. rotax 123hoz minden van jelenleg!

kepek izelitonek...

erd: attila.hunter@gmail.com vagy 06705655856
nekem van szivocsonkom ha gondolod.