Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Manuál nővér szerint :
Segítséget szeretnék kérni, pontosan mennyi olaj kell az első telókba száranként, és milyen sürűségű? A gyárinál keményebbet szeretnék, akkor milyet tesgyek bele medium vagy high? Köszi
Mivel többen érdeklődtök: Főleg az eleje törött: fejidom, fényszóró, műszerfal, két kormány, kapcsolók, konzol, hűtő, je lábtartó, fékpedál, első főfékhenger. Hétvégén lefényképezem.
Mennyiért adod? képed van róla, mi sérült rajta?
írtam privát üzenetet-
Sérülten, magyar forgalmival, kb 6000 km-rel 2009-es RS 125 eladó. 5 éve forgalomból kivonva eladó.
Heló!
Komplett első idom vagy akár az egész eleje nem eladó külön???
(Akár nagyobb összeget is adok érte)
Köszi!
esetleg a kipufogó dob illesztésnél kell majd hőálló pasztával körbe kenned hogy ne fújjon ki de amugy nagyon más problémát nem észleltem
repedés és törésmentes garanciát vállal rá
hali nekem petku rezo van a motoromon nekem eddig bevált a hangja nagyonszép teljesítményre és minőségre is elégedett vagyok vele 50000 forint volt sima lemezből lelakkozva
Írd be as video oldalon a keresőbe, hogy petku és olvasgasd el a kommenteket. Vannak tapasztalatok, infok.
Sziasztok!
Valaki ismeri azt a 2T kipufogó márkát, hogy (Petku Gp)?
Ha igen akkor mi a véleményetek róla?
Mit kell róla tudni? stb... Minden visszajelzés érdekel.
Válaszokat előre is köszönöm. :)
Helló, eladó fojtott 11kw, 259 irányár.
Sziasztok! Erdemes megvenni egy olcsobb minosegu dugot? Ha igen melyiket? Attol,hogy olcsobb gyengebb is lesz a motor?vagy elettartamra hany kmt bir? Gondolok erre :meteor ..stbstb.? Koszonom.
Mit állítsak és hova? :-)
Üdv! egy karbipucolás nem hiszem, hogy kárt tenne benn! Ha ez nem segít akkor, állítani kell rajt. :)
eladó rotax 123 as henger dugó nélkül igény esetén tudok bele dugót is szerezni
Szia. Szerintem kevesel, legalábbis nekem az 50-es Rs akkor csinálta ezt, de majd a nálam okosabbak lehet jobb tippet adnak. Sok sikert.
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, nem tudom pontosan, hogy mi okozhatja ezt a problémát. Amikor nem gyorsítok, csak tartani akarom a sebességet, elkezd rángatni a motor. A jelenség akkor van, ha a power-szelep nyitása fölötti fordulaton akarom tartani a motort, tehát 8000 fordulat körül. A rángatás után néha úgy csinál, mintha elfogyna a benzin, ilyenkor hiába húzom a gázt, nem történik semmi, meg kell várnom, amíg lejjebb esik a fordulat, utána ismét megindul. Ez akkor is előfordul, ha gyorsítok, majd elveszem a gázt és ha úgy váltok vissza, hogy ismét 8000 körül van a fordulat, ekkor ráhúzom a gáz és nem csinál semmit, csak ha visszaesett a fordulat, akkor indul el újra. Ez kb. 2-3 másodpercnyi idő, de rohadt idegesítő tud lenni, amikor épp gyorsítanék ki a kanyarból és hiába húzom a gázt, a motor csak gurul... Karburátorra gyanakszom, de már többször kitakarítottam, beállítottam és egyébként minden más fordulatszám-tartományban jól megy a motor. Előre is köszönöm a segítséget!
Hali, tudnátok segiteni hogy a lamellákhoz rugókat akarok venni, akkor ha bemegyek autósboltba milyen fajta rugót kérjek? Méretről vagy akármiről tudnátok valamit mondani? Nem értek hozzá.
Köszi!
RS 125 rotax 122 keresek 160 polini meg valami kipufogó is érdekelne leginkább jollymoto karbi is érdekel !0630/563 29 18
Sziasztok!Keresek arrow kipufogohoz csonkot ami belemegy a hengerbe.esetleg ,hol tudom beszerezni?
Tévhitek: kisebb fúvókával kevesebbet eszik a motor---> de legalább megragad és a nikaszilt is leeszi idővel a ragadt dugó.
Ha veszel, akkor minimum a kipufogó le és egy fogorvosi tükörrel megnézni, vagy le a viz hnegerfej és benézni a hnegerbe, hogy hogy néz ki.
Teleszkópokat csak akkor tudod, hogy milyen a jó, ha már láttál, nyomogattál jó csillapítást. Ne üssön a kerék, ne legyen felütés benne, a tárcsák szintén ne üssenek. Himbarendszer ne lógjon, kotyogjon lehetőleg, ha igen, akkor bontóból kell jófélét szerezni, mert drága játék az is néha.
Tipikus hiba: sokadik gazda, spórolás-->tákolás. Minél újabbat vegyél.