Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láncot cserélek, és a szerelő aki cseréli "nem engedi" hogy fent hagyjuk! :) Pedig jobban jönnék ki, csak egy lánc és kész... az áttétellel meg voltam elégedve, a lánckerék még simán jó lenne, és olvastam is hogy valakinek nagymotoron 25 000 kmet is lefutott egy ilyen kerék több lánccal. És én valsz gyárira cserélem, egy mert azzal az áttétellel még nem próbáltam, meg ilyen színű hátsó lánckereket sehol nem lelek, és összegében annyiból kijön egy gyári szett mint ebből egy lánc. De ha találtam volna ugyanilyen lánckereket bármennyiért akkor maradt volna ez a szett... A 415 höz pedig nem ragaszkodok hisz sajnos a tudásom még csak amatőr tehát esetemben inkább a dizájn mintsem a teljesítmény számít Amugy meg a garázs falán végzi majd a lánckerék letisztitva hátha egyszer még jó lesz valamire!
van hozzá egy tartalék hátsó lánckereked? Különben miért cseréled le, nagyon kopott már?
Hagondolod ( habar tudom hogy eredendo bun a hasznalt lanckerek) de en bagoert szivesen odaadom az enyemet.
Haló. Nincs már sajnos.
CSaó! Megvannak még a 415-ös lánckerekeid? érdekelne!
Sziasztok!

Segítségeteket kérném, tudja valaki, hogy Rotax 123-ban a kipufogón kívül hol lehet még fojtás? Onnan kivettük már a szűkítést, de 7-8000 környékén így is "megtorpan", azaz pörög, de nem húz igazán... 5-7000-ig viszont nagyon bika. Előre is köszi!
Szia ! Nekem van vékony láncszettem+fogaskerék. Keress bizalommal: kistuning5@citromail.hu
Képed van róla?
aprilia rs125 2000-es blokk nélkül eladó. 80e.
Gyuru nelkuli erositett.
Ez O gyűrűs, vagy gyűrű nélküli erősített?
Probaltam ilyet keresni ami szinben is passzol mert amugy ezustbe jo ra a gyari is.
415 öst 19-21ig lehet kapni italmondonal, vagy lézerrel vágatni. (bár nekem 17-47 volt)
Jah vekony lanc ... pont most vagyok lanccsere elott ... bajban is vagyok mert lancot mar talaltam kb 17k Did 415er a hatso lanckerek is talalva igaz 14k afam 4520-48 viszont elso lanckereket egen foldon nem lelek... szal lehet h gyari szett lesz. Olcsobbra is jonne ki. Akksim varta 12v6ah ytx7l-4 9k volt... elvileg ezekbe nem lehetne csak savast de ugye motornal foleg palyagepnel sanszos a vizszint. Szet is van ebben is marva minden az akksi korul meg a regi motoromban is.... szal nalam csak zselesakksi johet szoba. Ez elvileg erosebb a gyarinal. Gombnyomasra poccre indul is. Csak ki kellett pockolni mert meretre kisebb a gyarinal.
Ami még feltűnt, hogy vékony lánccal mész, honnan lehet szerezni ilyen lánckerekeket és milyen osztású a lánc? Az akksid milyen típus?
Aha :) Dunlop KR133 elől (115/70 r17 ), és Dunlop KR106 hátul (125/80 r17).
Látom te is pályázol, milyen gumival mész elől hátul?
KÖszi a segítséget. Így már tudom hogy megközelítőleg mennyit rakjak bele. :)
De juteszembe lehet hogy az a +/- a keményítésre vonatkozik... na ezt nem tudom.
Ja. az a +/- meg a difi szerintem ... hogy annyi +/- eltérés belefér. 2.5 ml. Ami azért elég kevés.
Szóval akkor 4.3dl ? és mi az a + 2.5 ?
https://en.wikipedia.org/wiki/...

Lényeg: 1 millilitre = 1 cm3 ( azaz cu )
Segítesz értelmezni? Mi az a 430+2.5cu cm? :D