Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már nincs meg a motor
ha esetleg eladnád a kipuf rendszert róla az érdekelne
A lenti két szám nem él.Érdeklődni: 06702483430. Megtekinthető Budapesten, telefonos egyeztetés után.
Eladó Aprilia RS 250.Eredeti olasz okmányokkal,2001-es,10147km. Üvegszálas pályaidom, Arrow kipufogó rendszer. 3000euró,alkuképes. Komolytalan érdeklődők kíméljenek.
érdeklődni:06209615501,06302998353.
Köszi!
1:30 bőven jó!
Sziasztok!
Bejáratós gépbe Agip Racinget milyen arányban kevernétek?
állítólag a forgalmiban 125van de a motor 250.tudsz róla valamit?tegnap beszéltem a sráccal,de elég kacifántos a papír része..amugy meg gyanús kinézetre egy AF1 Futura
Csak az, hogy az nem 250 es
Sziasztok!

Van egy cserélhető RS250 95' az aprók között!Esetleg infója róla valakinek?Magáról a 250ről mit lehet tudni?Buktatók?Mire kell figyelni?Típushibák esetleg?

Előre is köszi a segítséget!
Motoros üdvözlettel!
Krisz
Üdv
Keresek 98 utáni (új típusú szárankénti húzó nyomó) elejét vagy telókat
Semmit nem vettem. Egyelőre nem is látok esélyt rá. Majd télen hátha. Még a cagiva marékba az is végeláthatatlan :D
Én is néztem képek alapján is megnyerő volt az RS.
Szeva
Vettél már valamit ,én megvettem az ezüst RS t ,bontatlan nagyon jó gyári ,fényezték de mindene eredeti kevés km
Erről Zsolti lecsúsztunk, én is meg akartam venni
Helló
Papíros a váz És mit jelent hogy komplett!
jakabracing@gmail.com ide írj légyszi és küldj képeket köszi
Hali mindenkinek!eladó egy aprilia rs 250 komplett váz,motor nélkül,38000ft 06702008082
Ha valakinek power gondja lenne RGV-n,vagy RS250-en,kétlépcsős powerban tudok segíteni. Ár:35e ft/pár.
18000Ft.
Mire mondja egyébként?
RS 250 faridom esetleg? Üvegszálas, a képen látható állapotban, nincs törve, repedve.
Hát nemigazán!
Gyári felső tűgörgő nélkül!
a komplett új főtengely, rajta a 2 hajtókarral, felső tűgörgővel, kiegyensúlyozva, centírozva 200e ft? Gyári Yamaha vagy "utángyártott"?
Pipamocsokkal szórták fel.
Élj abban a hitben, hogy bármit meg lehet csinálni, csak te érthetsz a dolgokhoz. Az NSR250, és a TZR250 főtengelyét is meg lehet csinálni, csak egyszerűbb círka 200ezerért újat beleemelni mintsem gépműhelybe spekulálgatni. De oszd már ki légyszives a JRC nevű úriembert is mert Ő nem ért ám hozzá. És az én elméletemet támasztja alá. Lehet látta a TV-ben.
Helló
Csinálhatsz akármit akkor se jó hidd el pár embernek beletört már a bicskája!