Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy pár slick gumi!
165/55R17 illetve 120/60R17 Dunlop KR108 Típusú,pályán minössze 1-2 kört használt,gyönyörű állapotú.Ha esetleg valaki utcán szeretné használni +2000ft ér akármien mintázatot tudok bele vágatni.Ha érdekel telefonon érdeklődj!
ára:20.000Ft
tel:70/3818737
Sziasztok!Tud valaki a barnett kuplungrol valamit?Egy ilyen kevlar verseny kuplungot szereltem bele az rs 250-be.Minden jo,cak alacsony fordulatnal,gaz visszaengedeskor erosen surlodo hangott hallok,arra gondoltam meg talan jarodnia kell.Elore is koszonom.
jah, azt elfelejtettem, hogy fingé-hugyéé
Sziasztok! Érdekelne, blokk nélküli 250-es bringa (de v2 legyen eredetileg (rs, rgv előnyben ), pályamotor építési projekthez, jó ha a blokkon kívül mindene megvan (4T lesz benne), idom nem számít
Szívesen
Köszönöm uram!
Azért mert lehetséges, hogy rosszul mondtam 3XV aza a 3MA

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_tzr-4403097
Zoli nem találom az 3ma,küld át ha megvan!
Helló

Gyöngyösön az Omega motornál bármilyen vastagságban kapsz Polini lapot és kivágod!
Szia Zsolti! Tudnál nekem segíteni honnan tudnék szerezni karbon membránt rgv250-be?
ebben egyetértek veled! ez csak villogni jó!de azért lehet vele szépen elmotorozgatni is!
Ha motorozni akarsz túrázgatás anyával meg ilyenek akkor az RS250 helyett más kell. Ebbe a cipőbe léptem én is amikor eladtam az NSR-jeimet. Motorozgatni ezekkel nem lehet, ez pályára vagy amikor elgurul a gyógyszer mész egy lendületeset érzed a lófasz súlyt hogy repíti a ~60le. Motorozgatáshoz 4T motor kell avval árkon bokron csomaggal benzintyúkkal a világ végéig is és vissza. Úgy praktikus ha van egy ilyen életed álma, és mellete egy motorozgatásra való akármi. Nekem a szűkös korlátok ezt nem tették lehetővé ezért nincs már 2T 250-es gépem, mondjuk akkor ez így volt jó, hogy a motor hitelt ki tudtam köhögni. Most meg az összeset felvásárolja Mr. JRC.
Am nem akarom eladni csak érdeklődtek:D
Életem álma volt 1 ilyen csak leírtam miért adnám el:D
ebben mondjuk nem értünk 1 et mert aki komoly motort akar és ért hozzá az kifizeti ért azt a pénzt mert motorozni akar!
Dehát kinek mi jön be:D
Mindegy milyet veszel ,úgy is szét kell szedni és rendesen megcsinálni akkor nem lesz gond vele!
Teljes mértékben igazad van!
Sok szerencsét az eladásához. Magyarországon csak a számok rebegnek a szemek előtt. Amikor egy R6-ost is kaphatsz 750-ért a kutya sem fog felhívni az RS250-esedre akármilyen csudicsacsi is. Bocs nem akartalak elkeseríteni, de sajnos ez Magyarország.
figyelj! szerintem nincs igazad! mert el kell dönteni,h motorozni akarsz vagy szerelni ha szerelni akkor érteni is kell hozzá!ha motorozni akkor meg 1 olyat kell venned ami jó és bírja! mert nagy keserűség mikor megveszel 1et és 1 óra motorozásért 2 órát kell javítani!
Akkor vidd ki a Németekhez mert itt sose adod el ! Sajnos itt nem az a világ van ahol az emberek megtehetik ezt a" luxust "
jelen állapotában ahogy van! 750 e ft!most lett rá rendelve új gumi!jövő szezon végén pedig megérik 1 lánc és első fékbetét csere!
Mi pénzt gondoltál érte kapni?
Valószínű a Németekhez került mert itthon eladni 2 üteműt ilyen jó árakon lehetetlen
nekem 98 as van! de a külömbség mözte? szerintem semmi!
ha érdekel én eladnám Nem rég újítottam fel külsőre gyönyörű !pöcc röffre indul hibátlan állapotban! Jah és rendszámos rendes hivatalos papírokkal ami ebben a kategóriában Unicumnak számít!(mert ritka mint a fehér holló):D
Ó te drága Istenem!:O
Ez egy álom motor, honnan lehet ilyen jó állapotúhoz hozzájutni?
Óriási álmom egy ilyen motor. De sehol sem találok csak a régebbit a 97-98-ast.
és azt megkérdezhetem mennyiért tudtad eladni a mocit?