Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A robogósok hallgatnak zenét vezetés közben. Zenét tudsz hallgatni otthon bármikor vagy a kocsiban. Ha igazán szeretsz motorozni akkor amikor mész, többet fog érni azt hogy hallhatod hogyan visít a vas alattad mint a hülye Karamella vagy Scooter.
és neked 250 es RS ed van? mert kérdeznék majd 1 -2 dolgot róla
Szerintem meg a motorozás arról szól hogy élvezd és sztem zenére még jobb. Én nem azért motorozok hogy majd egyszer versenyző legyek hanem az élvezetért. és azért ide irtam az ötletem a 250 esről mert 1 robogós topikban mit tudnék meg?
Srácok!(Tuono 50)

Szerintem ez a topik nem az ökörségkről kell hogy szóljon.
Ha valaki zenét akarok halgatni otthon halgassatok, a motorozás nem erről szól,
és rutin nélkül vesenymotort venni annak nem biztos hogy itt kellene eszmét cserélni
hanem valami smkp vagy robogó topikban.

Előre is köszi:Brezo
én néha szoktam a telefon fülhalgatoját betenni a sisakba de amugy jó ugy motorozni
Engem már biciklizés közben is idegesít
Hát lehet hogy elvonja pár dologról a figyelmed de sztem baromi jó városban csúcsforgalomban így menni Mert ha sok az autó között cikkázol jó pörgös zeneközben sztem sokkal nagyobb a sebességérzeted
városba nincs sok értelme mert rengeted dologra kell figyelned de pl mikor hosszabb távokra utazol városon kivül akkor jol jön
szerintem hülyeség...nem hallod az autókat a motor hangját ha valami gázvan...szóval féllábbal a sirba vagy /mert ugye minnél több infót dolgoz fel az agyad a környezetedről annál nagyobb biztonságba vagy/
Ti szoktatok motorozás közben zenét halgatni? Mert én szinte csak úgy megyek Jobban oda tudok figyelni ha megy a zene meg sztem sokkal nagyobb élmény is zenére menni
demégmennyi!
Van ott külömbség a gyári 50es meg "70ccm szarok"közt!
Igazad van tényleg nem tudom hogy hogy motorozol de szerintem nem vagy különb mint akármelyik 15 éves kismotoros kissrác (ezt senki ne vegye sértésnek). De ha majd ha tévedek és bebizonyítod hogy tévedek akkor bocsánatot kérek. Az meg hogy 1 hétig nem húzod neki hagyjál már ,akkor egy héttel később dobod el a gépet ennyi.Ahhoz meg hogy megunnád a 125-öt ki se tudnád motorozni a motorozás nem arról szól hogy egyenesen mész.Látszik hogy közöd nem volt még 125-ös 2T-hez.Egy kicsit gondolkozz el azon amit Geri írt hogy a 600 RR után mégis vissza ült a 125-re pedig lett volna lehetősége nagyobb motorra. De tudod mit vedd meg azt a 250-est te biztos egyből olyat fogsz vele menni hogy mindenki elássa a motorját.ÉS MÉG EGYSZER 250-es RS nem városi ökörködésre való.
oké bocsi csak kérdeztem
szerinted az rs250 az 125ös cross gép?Ne offoljuk már széjjel a topicot légyszi.
hát én már motoroztam együtt "tuningolt" TZRrel a hatalmas tuning abból állt hogy kipuff+áttétel modosítás... úgy otthagyott minta... /enyém gyári...95öt megy, az meg lazán 120at /
szerintem igaza van touno 50nek,mondjuk télleg ilyen hozzá állásal felkenődik mint a szar,de lehet nem kell leiirni mert csak egy 50ese van,a 80as rs meg ezek a 70cc-s szarok enm tudnak joval többet mint egy jo gyári 50es.már mentem gyári tounoval nem egyszer,a 100-at simán vitte alattam (60 kg val mondjuk) .azt aakorm kérdezni h a 125 ös gyári krosszokat hamar szét lehet e verni emg h nagy e a szervizigényük!? kössz előre is
hú attól a szakasztól félek a szentendre-visegrád szakaszt sokkal jobban szeretem,meg apomáz dobogókő-vet
Z3 de majd a nyáron adunk neki eggyütt
ha jó lenne a minősége és tiszta lenne überkirály lenne de így ...nekem sok
ja aszittem te is visegrádra járogatsz...Bár szerintem igazán nagy tudás a Dobogókő-Esztergom szakaszhoz kell szar az út meg szűk is meg poros mint állat
Elején még azt se fogod tudni rendesen irányítani. Mert az már képes a kanyarban megcsavarni magát!
Ennél a tuonódnál kanyarba rányitod a gázt semmi nem történik de egy 25-ös már igencsak eltudja vinni a picsáját a külső ívre alád fordul és a lábadon a motorral fox csúszni ami igen élvezetes dolog nem hogy egy 250. Nem sérteget itt senki csak hallgass azokra akik már egy vagy két lépcsővel feljebb vannak! Csomó emberke van visegrádon 600-sal és kb akkora a kanyarsebeségük mint egy vizilónak ez azért van mert hirtelen váltottak ccm és nem lett hozzá elég tapasztalatuk.
Vegyél eggyenlőrre egy 125-öst és rá fox ébredni, hogy igazunk volt.
Nyiregyházán. A kanyar meg a stop shop mögött van
merre lax?
Na azért azt belátom hogy 1 250 2t hez kell tapasztalat de nehogy kitaláljátok már hogy még egy 125 öst is csak 1 profi tud vezetni. Nehogy azt higgyétek hogy olyan vagyok akinek az apukája megvette neki a motort hogy mutogathasa mágát meg hogy most ez a divat. na mind1... Am meg most 1 kicsit nagyképü lettem mert lért a jobb térdem ( farmerban voltam) szombaton amikor az a nagyon jó idő volt. Azt a kanyart egész nyáron gyakoroltam de nem volt valami szabályos mert nagyon lemásztam a motorrol. csak nem videóztam le mert egyedül voltam. de majd rakok fel videót magamról