Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát pont hogy fordítva A 2 t híresebb a nyomatékárráról
de a 4 t erősebb ugyanakkora ccm-ben töb ló van benne
hát onnan h a 4T nyomatékjáról híresebb mind1 lehet rosszul tom megbocsájtasz nekem???
hát ezt te hol olvstad
hoyg egy 4t 250 nyomatékosabb mint egy 2t 250
akkor téged nagyon félreinformáltak
ja sokkal ... egyenletesebb a nyomaték görbéje...az rs250é a power nyitása után ugrik meg,nem?
hát szerintem a 250 4T nyomatékosabb
mi fordítva?
szerintem forditva 600as 4T 60-70 NM kb
nem. sokkal kevésbé nyomatékosabb. egy 250-es 4T: kb 25Nm 2T: 36-37Nm
egy 4t 250ugye nyomatékosabb mint a 250 2t
a 600-as nyert 15 méterrel, vagy fordítva?
Azt szeretném kérdezni hogy városban vagy pályán használod e meg hogy hány km en ként kell szervizelni. És a váza ugyan az mint a Rs125 ösé vagy más? Nincs kép az rsedről?
Kedv. Tuono50!
NEkem igen van 250es rs-m.Kérdezz nyugodtan ami érdekel csak arra kérlek ne fárassz hülyeségekkel (zene stb.).
JA cbr. vs. rs 250? Hát 600f-el már gyorsultam(400on 15m), az rr hát az már keményebb lenne .Igazából nem tom.
Te meg szánalmas vagy Ghostrider. Nekem ez a véleményem
Cbr mi az a .... hol jegyzik akinek az van sorry de ez a véleményem
hát azért ugy nem megy mint egy 600as cbr
ha már minden áron 250est akar akkor szerintem vegyen 4t az kevésbé megy.Az a video 1000éves te is voltál fiatal meg hülye
Még õsszel miskolcon egy piros lámpánál álltam meg bicajjal elõttem állt egy robogós. És valami förtelmes tuc-tuc dagadt feka seggrázós zene szólt tök hangosan. És rájöttem hogy a csóka hallgatja, közelebb mentem meglesni, ezt hogy csinálta, és az ülése alól kijött 2 vezeték. pontosan hogy melyik mit hajtott azt nemtudom, de oda volt a lába mellé szigszalagozva egy discman meg egy tíz centis handszóró.Hawerral olyan szinten elfakadtunk rajta . De a legjobb az volt amikor elindult. Csutka gáz (igy is 5 percig tartott neki amég 40-re felgyorsul) , valami youngline rezó, meg valami szar polini dob, tök szar hangja volt de az hangos. Szal annyi hogy csak lámpánál lehet hallani a zenét akkor is csak azért hogy a feltünési viszketegségét ápolja, mert ha vezeti azt a tróger 50-est biztos nem hall semmit. Ha olvassa az illetõ akkor üdvözlöm
hát hallgass csak z3 barátodra csak elöbb utobb csak falnak mentek kb annyi esze van z3 nak mint touno50nek
M es jogsitok van az is kb 1 éve azt itt osszátok az észt
jah z3 kurva jó a videó amit felraktál hideg motor pörgetni istenem ennyi hülyét az ilyeneket motor közelébe nem engedném a másik meg motorozás közbe akar zenét hallgatni ááá mind 1 SZÁNALOM
szerintem meg vegyél 250es YBR-t
ghostrider vegyél már fel msnre
egy 250es Rs az télleg király meg minden de kb majd nem annyit tud mint egy 600as cbr vagy még lehet többet is szóval egy 50es után összetörnéd vele magad csak
tuono 50 ről átülsz rs 250 re bepisálsz az tuti én sz eritem próbálkozz 125 el és ha azzal már majréig leteszed akkor vegyél 250 et
Ha meg összejönne a 250-es RS-re akkor se hallana semmit a zenébõl a zúgástól
Tuono50:
Figyelj nem akarlak megsérteni de te egyre nagyobb faszságokat mondasz.
Ha a füledbe egy dugó mit hallasz a környezetedből?
A 250-et meg vedd csak meg majd egyszer jól elkuplongolodmagad.
A másik meg az, hogy neked is nagyon faxa bukód lehet ha a fülhalgatóval a füledbe nem nyom.
Én ajánlanék egy komolysági tesztet az ,,M" kategória mellé mert egy rakás felelőtlen hülye gyerek szaladgál kis köszörűkön.