Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

soros 3 hengeres van, sőt 4 hengeres is van Indán asszem csinált, méghozzá hosszában elhelyezett motorról, lehet hogy másik márka már nem emlékszem
És ki akar soros 4es trágyadombot
A hengerek számától + elrendezésétõl is nagyon sok múlik teljesítmény + nyomaték téren
de chopperbe nem naon van soros V2
Nyomaték van a 2t-be bőven.
Csak 4t úgy folyamatosabban adja le szerintem.
De ez hülyeség mert minden moci máshogy van hangolva, nézz meg egy sportmotort meg egy choppert.
Melyikbe van több nyomaték?
"szánalmas vagy!"
de igazad van!!!!
YBR 250-21paci (4t)
RS 250-70paci (2t)
akko most nmivan????
milyen direktröl beszélsz??? mire érted?? amugy ghosttol kértem
ja az rs-ben nincs is.
nemtudom kitõl kell, de tõlem is kapsz a direktért a romettbe vagy mi az + az rs-be is nagyon dúúrva
de nekem nem töled kell
nesze itt a tapsód de most nekem is
én is kérek egy tapsot
Dr. Playloud motorpszichológus. Ha kérdés van akkor nekem
Jah és ezt a 1.5x-es hátrányt ledolgozza azzal hogy 35 kilóval könnyebb mint egy 400-as 4T és pont emiatt ugyanott vannak. Van egy RGV 250 hírdetés a neten. Úgy árulják a vasat hogy kilencevnsokban gyorsulást nyert 400-as kategóriában
na itt az igazság
micsodaaa? a 4T-ben több ló van ugyanakkora cm3-ban? Hát akkor de rossz volt azoknak akik 2002-ben 500-as 2T-kel mentek az 1000-es 4T-k ellen a MotoGp-n
Azért jobb a 4T nyomatékban mert azzal szemben hogy a 2T-nél egy fõtengelyfordulatra egy munkaütem jut, ez 2x jobb mint a 4T-nél, csak 1.5x-er nyomatékosabb annál. Le-ben viszont tartja a 2x- elõnyt Ennyi.
nah majd vki jön és ellát infóval de hidd el nincs igazad
én szerintem nem de mind1
sztem a 2 t nyomatékosabb
az elsö 2 mondatoddal én is egyetértek
na az ugy van hogy a 2t-k kis ccm ben jobbak meg több ló is van benne de nincs nyomatékuk. A 4 t meg nagy ccm ben működik jól. a 4t kis ccm ben kevesebb a ló benne de nyomatéka nagyobb. De sztem a mociknál a ló számit. A nyomaték a kamionoknak kell sztem
félrebeszélsz
szerintem vmit elnéztél pl cbr 125 és rs 125! melyiknek nagyobb a nyomatékja és melyikbe van több paci??!! cbr nyomatékosabb rs be meg kicsit több paci van de bocs ha nem jol tom
pl rs 125 (2 t)
honda inova (4 t)
jó nem ugyanaz a kategória d a nyomaték számotvetően nagyobb az rs nek ugyanakkora ccm-be