Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

Olaj csere előtt állok (rsv '04), igaz tavaly csak 2ezret gurultam vele, de szeretem évente cserélni. 10w-40 castrol van benne, de nagyon "pihának" érzem a váltót, semmi ellenálása nincs. Próbàljak meg sűrűbb olajat? Nektek mi vált be legjobban?

Üdv.
Sziasztok!
A tárgyalóba kiraktam egy vasárnapi túratervet, akinek van kedve, csatlakozzon!
Üdv!
Es mennyi az annyi ? Van meg más cucc is ?
Ha nincs neki, nekem van.
Sziasztok tanktáskát keresek valaki tud esetleg?
2003-as lámpa megvan még?
Lám vége a válságnak, pörög a biznisz mint a veszedelem, minden elkel pár nap alatt
elkelt...
Eladó a röfögőd? Meguntad? (Mi tartott ennyi ideig? :D)
Makulátlan, karmentes Akrapovic ovál dobok szeretnének eladódni. DB killer, összekötő cső és új matrica jár hozzá. Kikiáltási ára ára száhú ezee forint (120.000) érd: tomiquattro@gmail.com
szép motor!
Tatabányára került :)
Bárcsak én is ilyen gyorsan megszabadulnék majd tőle
Messzire vitték?
......már tárgytalan. ELMENT A KICSIKE.
Az emilcím lemaradt: taralaszlo78 kuk gmail.com
Eladó lett a motorom ha valakit érdekel. Képek adatlapomon. Költségnentesen, leszervizelve, telóolaj plusz szimeringek cserélve. Üdv.
Szia keki, írtam emailt, a plexi érdekelhet. ;)
2007-évj-hoz karbon első sárvédő,röviditett az eleje nem fólia full karbon 10e ft,sötét bubis plexi 10e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
sziasztok RSV első lámpa érdekelne 2000-es évjáratú !és van 1 2003 asokra való eladóba vagy csere(kicsit nagyobb)!
Pirelli Rosso Corsa van rajta, Kb. öt - öt és félezer ment bele, és vége. Viszont pályán is nagyot alakított - 2X Hungaroring, 1X Euroring - ráadásul utcai nyomással. Szerintem jó kompromisszum, ha pályára is mész, de utcán is használod.
Dunlop road attack nincs.Annak road smartja van a conti az attack.
Cimbim road3-al megy, semmivel sem csapat vele lassabban mint a dunlop d211el, amit éveken át használt...szintén tuono. Nagyon dícséri, benne van már 7ezer és még komoly minta van rajta. Lehet egyet kipróbálok. :-)
Gumiból én a Michelin Pilot Road 3 vagy 4-re esküszök :) Nyilván, ahogy Szityyyu kolléga is írta, inkább vallási kérdés az ilyesmi. A Road 3 valóban a pár évvel ezelőtti sportgumik szintjén tapad, viszont azokkal ellentétben elmegy tíz ezret, de akár még jóval többet is. (XJR-en például 17-et ment el a legutóbbi) Stílustól is függ, természetesen akár egy nap alatt is le lehet nullázni a hátsót, ha épp olyan a helyzet... Egy hiperragadós szupersport gumi az utcán szerintem felesleges és ráadásul ötezer körül szinte biztosan elkopik. Pályára meg slick ugyebár
Sziasztok,

Mai napon elvitték a drágaságom :( de legalább tudom hogy jó helye lesz...
Viszont megmaradt külön a típushoz gyártatott emelőállványom,ha valakit érdekelne esetleg...
Külön a motor eleje és hátulja is levegőbe emelhető vele.
Árat mondj Te...