Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gumikérdés az inkább vallás. :) Én végigpróbáltam már a vágott slictől a túrasportig. Nekem...mivel, hogy nem pályázok...a legjobb választás a túrasport. Persze 6 éve megvan, érzem minden rezdülését, hidegen tud csúszkálni egy kicsit, amit én az élvezeti faktor számlájára írok, nem hibaként tekintek rá, de amint bemelegszik, utcán nem nagyon lehet zavarba hozni már ezeket. Tehát kell hozzá egy finom kis csukló és nincs velük gond...viszont nem kell 3-4ezrenként gumishoz futkozni. Továbbá ami ma túrasport, az még pár éve supersport gumi volt, nagy a fejlődés. Nekem dunlop road attack van, nagyon fasza.
Ezt akkor csinálja ha sebeségben van, kijelzi hogy üresben van?
Sziasztok!
Egy kis segítsègre lenne szüksègem!
99-es rsv-ről van szó... Be akartam ma indítani és az önindító helyett az ac pumpa indul el...
Van esetleg tippetek, hogy hol keressem a hibát?
Szep nagyon! Irtam uzenetet par napja!
Nagyon szép!
Koszonom!
Grat hozzá, csodaszép !
Koszi az infot! Nagyon szep es csinosak a dobok! Biztos szepen szol! Van rola video?
Isten hozott a KLUB-ban :) Nekem is kedvenc színösszeállításom, olyannyira, hogy az enyém is ilyen :) A hátsó ülés jár hozzá gyárilag, meg a kis lánckerék fedél is!
Bruttále techníká!
Teljesen meg vagyok zavarodva miota megvan! :) Szerelem volt elso latasra! Most jutott eszembe,hogy utas ulest nem is kaptam hozza vagy az nem is jar alapbol?
Koszonom!
Ez az egyik kedvenc gyári színösszeállítás ebből, gratulálok hozzá, nagyon komoly!
Nagyon szép! Gratulálok!
Udv mindenkinek!
Par napja en is tulajdonosa lettem egy RSV Factorynak,szeretnek csatlakozni a csoporthoz!
Sajnos meg nem nagyon tudtam elvezni mert az ido nem engedi de mar nagyon varom a jobb idot!!
Ennel nagyobb kinzas nem is letezik szerintem! :) Addig teszek fel par kepet! Szep napot!
Köszönöm a választ!
Van mèg egy amit kinèztem, talàn ez màr jobb lenne...
99-es az rsv-m, ezeknek mèg nem a legjobb amúgy se a hűtèse... lehet rajta valahogy javítani?
Mivel nem tudni, van-e bármi köze is egy RSV-hez, tehát nem tudjuk, hogy milyen motorra készült eredetileg, ha egyáltalán bármihez is készült, én nem javasolnám. Ránézésre egy meglehetősen nagy áramlású dob, alig lehet benne ellenállás. Az RSV eléggé hőérzékeny, egy ilyen dobtól könnyen elvékonyodhat a keverék, megnőhet a motor melegedése. Abból lehet baj. Esetleg ha fékpadon utána tudtok állítani a majdnem üres dobnak, akkor lehet még akár jó is. Magában felrakni szerintem nem tesz jót. Üdv!
Sziasztok!
Az lenne a kèrdèsem, hogy a kèpeken làtható dobot, èrdemes-e felszerelni egy rsv-re?
Nekem utcai gumik közül Dunlop D211 / D212, és Metzeler Racetech K3 volt fent, slick ből Dunlop Kr108 és, Pirelli Diablo Superbike volt fent, ezeket akármikor újra felraknám, mindegyik bevált.
Tavaszra gumikat is kell rá dobnom, de lövésem sincs melyik milyen, semmi tapasztalatom. Javasoljatok nekem valamit.
Hát igen ez a telefonos videó sajna nem adja vissza

Elég baba bár élőben gondolom jóval hangosabb.
persze, holnap csinálok róla, most csak ilyen telefonos gagyik vannak :(
Köszi az jó hír akkor azzal nem kell foglalkozni. Raksz fel róla pár képet?
Köszönöm a válaszokat. nightwolf a te cuccod is remek lett, grat hozzá. Polyák Lacibátyóval majd felveszem a kapcsolatot. Egyébként akitől vettem a motort, ő azt mondta, hogy át van állítva az ecu map2-be, ettől függetlenül akár hazudhatott is .