Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát istenem így sosem lesz motorom ah mindenki lebeszél valaki maka az RX-ről beszél le hogy egy lavor hugya valaki meg konkrét motorokról ....milyen srácnak van ilyene???
mellesleg ugyanez van a srácnak ami kurva szar mert ugyebár rotax 122,hosszab a váltó sor meg gyengébb amúgy is
miért lett kivonva? szerintem ott vmi gixer van...vétel előtt azért kérdezősködj utána...
beszéltem a csávóval monta hogy megvan minden papír hozzá csak ki van vonva ideíglenesen a forgalomból....
nem rendszámos...50es papírokkal van...és már nem is tudsz rendszámot...
jelenleg nekem ez a legjobb ajánlat és amiért ez viszi a pálmát,mert rendszámos
ja,alkaltrséz van ugyanúgy..
ez a 122 a bloktipusra vonatkozik gondolom(vagy nem?)....alktrész szempontjából lehet gázos??
hát igen ez jóval olcsóbb mint az enyém , akkor sok sikert hozzá, amikor megveszed nagyon nézd meg nehogy úgy járj mint én, hogy a fél motort kikell cserélned
Vega...erre csak annyit hogy ne vedd meg. 1 baja van,122.... meg kicsit minden más mint az előző szériákon,kicsit kisebb a gáz tartálya a hátsó telónak meg ilyen apróságok,de sok kicsi sokra megy...
Tényleg szerintetek hogy kell bejáratni királyul egy új dugót (nemtom hogy számít e de nemkell fúrni), mert ha nem veszik okt végéig dugó-gyűrűt cserélek

Jah VEGA úgy gondold meg hogy még Nikasil-os a henger és nincs válla, de ha gondolod új dúgó-gyűrűvel elviheted 380-ért és megkapod a cross gumikat is, van utcai gumim is (azis 90%-os, amikor megvettem le is szedtem róla) Na mindegy ha érdekel megbeszéljük hogy legyen
hát sok sikert az eladáshoz....egyébként itt az én kiszemeltem
egyszer még nyár közepén felvettelek lehet hogy akkor letiltottál most meg már megsem kérdezi

persze sosem léptél fel én meg kitöröltelek
azt már leszedtem róla 2 hét után ez régi kép az új telóval még nincs is képem róla jah és hátul kb 95 elől 85%-os FULL CROSS gumik vannak most rajta
Ebbe meg már van vagy 8000 km
a 125-ös felirat miatt még nem basztak meg a sintérek??
Ja és környékünkön veri az összes motort pedig a többségük nemrégvolt felujítva
azlehet de az biztos hogy ez nem lutri!! Mert én űgy vettem hogy shit volt és felujítotttam! Jó benne power vezérlő fesszabályzó minden! de mondom nem kell erőltetni, ha nem akkor nem.
jelenleg költségmentes állapotban van!!! ha érdekel hívj és nézd meg ha sokallod az árat akkor sorry mert én nekem nem fontos eladni csak meghirdettem ha ennyié elviszik akkor veszek egy nagyobbat de ha nem még a jövő évet kibírja
Nemakarok indiszkrét lenni,de ez kurvasok
360-ért elviheted most cseréltem benne elsőtelót!! Asszem Marzoochi, de lehet hogy csak a gyári
Hali
Mennyi a moci????
mi a címed? mert nem írt ki semmit:S
nah már felvvettelek ha nincs Plus!-od akkor sok C=12 meg ilyenek vannak a nevemben