Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sracok!
Ti milyen festeket hasznaltatok a muanyag idomok festesere? Tudnatok ajanlani nekem vmit? Very Well-t ismeritek? Nekm azt javasoltak. Koszi! :)
Tocka te mit hasznaltal ha szabad kerdezni?
a-a
Külön a jobb hátsó idomot nem adod el róla?:D
Hali!
Ha valakit érdekel (rotax 123) elektromos power eletronikával van eladó nekem.15000ft
Amal Sem gyújtáselektronika új eladó! Jobb mint a gyári, megbízhatóbb működés, stabilabb és erősebb szikra, a gyújtótekercset is védi a tönkremeneteltől, fél év garancia(probléma soha nem volt vele), bármelyik színű elektronika (kék-piros-fekete-zöld) helyett feltehető, bekötése ugyanúgy mint a gyárié, és olcsón eladó!
Bármilyen kérdésre, problémára szívesen válaszolok emailon.
érd.:patvaros87@gmail.com

Üdv
Eljött a VÉG-VÉGKIÁRUSÍTÁS!

Minden termékünk 70%-os kedvezményes áron vannak!

Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

=Postai utánvétellel, előre utalással is megoldható.
=Rendelésfelvételt követően 3 munkanapon belüli azonnali küldés.
=Rugalmas és korrekt árak!

-Rotax 123-as blokk
-Komplett gyújtás
-Gyári Kipufogó rendszerek, illetve Arrow rendszer Af1
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: nincs, csak email.
Mechanikus power nekem is jo lenne
mechanikus power
Nekem is az volt h kicseréltem a bowdent, és mikor próbáltam húzni egyszerűen nemjött... nemtudom miért, aztán kicsit kijjeb lazítottam a balos csavaron és így már könnyen jön. Ha jóltudom a nyelvet ki is szokták polírozni, meg nemtudom menyire hülyeség de szerintem a hengernél sem ártani valahogy kitörölni, mert ez a ragacsos trutyis szar is sokat fog rajta..
Mitől lehet az, hogy a power szelep nem mindig kapcsol be? Most cseréltem benne új bowdent, vékonyabbat ami könnyebben hajlik, de nem akar behúzni egyszerűen (nem csodálom, elég nehéz mozgatni főleg egy ilyen kis mágnesnek).

Tudtok-e valami tanácsot adni, hogy lehetne könnyíteni a mágnes dolgán? Miért szorulhat, pedig kapott a bowden is egy kis olajat hogy jobban csússzon, a nyelv meg úgy is kap meg az nem súrlódik....
Sziasztok srácok.
A következő problémával fordulnék hozzátok. Egyik nap letettem a motort nem volt semmi baja. Másnap elővettem és a balos teleszkóp olaja egy az egyben alatta volt. Szétszedtem, kicseréltem a szimeringet mindkettő telóban. A jelenség azonban továbbra is fennáll.. a balos teleszkóp engedi az olajat. Összerakásnál kimaradt a szimering alatt lévő alátét. Ez nagy gond lehet? Összerakásnál sérülhetett a szimering? Cseréljem ki újból, vagy egyáltalán ez lehet a baja? Valaki HELP PLS.
Sziasztok!olajcserét akarok csinálni rotax123 blok.Ti milyen olajt használtok?vagy milyet ajáltok?választ előre is kőszike .
TOLNÁhoz ki lakik közelebb?
Engem pedig jobb hátso Es szintugy szoljon akinek van...
Továbbra is érdekelne, bal hátsó idom!
Aki tud szóljon!
Szia!
Ha érdekel van hozzá berugó szerkezetem és karom is!
patvaros87@gmail.com

Üdv
Heggeszd oda simsonet a picsaba xD Amugy vannak bontott blokk alkatreszek pl olx en is. Ott nezz korul, ha nem talalsz adj fel hirdetest h keresel, nekem bevallt
Rotax 123-as blokkhoz léteznek még valahol utángyártott /azaz új/ berúgóalkatrészek?

Vagy dobjam a tűzre az egészet?
Miért nincs alapjáratom? :/
KÖZÉRDEKŰ közlemény: Ki lakik közelebb TOLNÁHOZ ? Autózni kellene többit priviben összefogás
én össze pasztáztam még a kipuff csatlakozást is no olaj
Ááájjj :D A jó öreg Komár 2-esre kb 1000x csináltam bowdent.. Az ette folyamatosan. Nem akarok mókolni.. Megrendeltem az utángyártottat, majd meglátjuk ez meddig bírja, aztán utána sufnizok majd.

Menet közbe lerászkódott a kipufogó, és tiszta fos lett az egész ( ráadásul a kézi autómosótól jöttem vele haza, 600Ft,ért csilli,villire lenyomattam :DD) A tömítés az ratyi benne, miből érdemes kivágni? Mert neten csak szettet láttam több ezerért.. o.O Sörösdoboz? Vagy nem lehet kapni külön "papirt" amiből csak ki kell vágni?
fú bazz jó bundáskenyér a blokkja. Tiszta MTZ hideg zsíroldót néki