Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sebváltó kar érdekel (11mm)
Csesznek válaszolni az üzenetekre, illetve 1 éve rendeltem tőlük a CRF-hez idomszettet, azóta küldik.
Mi a baj a gerecsemotorral? azon kivul, hogy eleg nagy zsidok?
Gerecsemotorról inkább nem mondok semmit... Bakonyt lecsekkolom, kösz!
Sziasztok!

'95-ös, Rotax 123-mal szerelt RX 125-höz keresnék sportkipufogót, Arrowot, Gianellit vagy igazából bármilyet, normális áron.

Előre is köszi
Sziastok
Az mitől lehet hogy a motor olajat eszi mert hiànyzik belőle? nem csőpög az olaj sehol.főtengely szimering szart volna be ugyan ugy megy peddig.
gerecsemotor meg a bakony motor vagy mi a lóf*asz?
Üdv,
Valaki tudna nekem segíteni honnan lehet szerválni '96-os RX-hez hátsó sárvédőt? Bontóba se nagyon találtam...
Szia!
Igen próbáltam, de másikkal se jó.
Más topikba tudok írni, de pont oda nem.
Próbáltad másik böngészővel?
Sziasztok!
Először is bocsi, hogy ide írok, de máshol eddig nem kaptam választ.
Lenne egy olyan problémám, hogy nem tudok az Aprilia Rx 50-es topikba írni. Úgy csinál mintha elküldte volna az írásomat, de aztán mégse jelenik meg a topikba. Hogy lehet ez?
valaki mutatna egy gyári váltókart és eladó váltó kart ?
nekem nem gyári van.... lesz
250eFT FIX!
Üdv.!

Az SX / RX 50 forumon biztos tudnak neked segíteni, 25ös Rx-el nincs közös alkatrészük. Ha pedig a blokkhoz kéne alkatrész, akkor Rs50, Mx50, af1 50, red rose 50 és egyéb am6-os minarelli blokkos forum is játszik, mert mindbe ugyan az van.
Bocsánat, látom van Topikja a gépnek.
Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni.
Unokaöcsém első motorja egy Aprilia RX 50es.
Kérdésem az lenne, hogy hol érdemes Aprilia alkatrészetek keresni?
Van bevált forrásotok?
Nem gond, ha használt.
Gondolok itt pl fékkarra.

Előre is köszönöm az infót.

Széles utat.
Ha szàmit rotax123 blok és deltoro 34karbi eteti.:)
Sziasztok.
Milyen benzin olaj keverési arànyt hasznàltok ? Mert ki kötötem az k.olajzot.
Jobb felső sarokban Download/Direct Download.
Üdv.!

Csináltam egy táblázatot, amivel ki tudjátok számolni adott áttételhez a sebességeket power nyitáskor, vagy adott fordulatszám függvényében.
Nem atomfizika, de akár hasznos is lehet.
Rotax 123-as Rx-ekre vonatkozik csak!

Táblázat
Aki keres az talál.ezt irtad a cimed helyett,irtama hirdetésed alá is ott meg irtál 3 szót,abból egy az hogy szevassz! Akkorén vagyakok a paraszt.3 tetves levél meg a fórum után sem lehet belőled kihúzni egy értelmes mondatot.de tudodmit elgondolkodom.
Te akarsz motort venni ? Ide jössz fröcsögni, én veled nem is beszéltem, válogasd meg mit írogatsz!
Mégis mit akarsz tőlem..

Isten mentsen ilyen vevőtől mint te. Gondolkozz mielőtt leszopással fenyegetőzöl.....
húzz a gecibe .. nekem te ne bátttyáz' te paraszt
Kedves tocka annyit a beszélgetésünkhoz hozzáfűznék itt is hogy JÓ NAGY PARASZT VAGY AZ SZENT.ELÉG NAGY ADAG TAKONYNAK HISZED MAGADAT.KÖSZÖNÖM KIMERÍTŐ VÁLASZAID AZ ÁLTALAM FELTETT KÉRDÉSEKRE. Ui: SZ.PD LE MAGAD TE GYÖKÉR!
Keresek hátsófék: nyerget, tartó konzolt.
Első féket valaki lecserélte a gyárit ?