Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

castrol Actevo 4T 10W-40
Enél sürübb akkor nem old a kuplung. Cirka 1.2 liter 2 liter ára 4800 Ft
Ha sokat terepezel egy évben 2-3 szor lecseréled aztán nem lesz gond.Azért MERT A BLOKBAN A BAKELIT FOGAS KEREKEK KÉNYESEK Darabja 10000 Ft cirka.
Figyu enyim is füstölt mint állat de ki mértem egy haverel a dolgokat mert agyon vágta a gyertyát is közböóe közbe. Lényeg a gyujtés alap lapot kellet cserélnem. Mert ha az alaplapo vannak akár egy hajszál repedés akkor ez vagy ehez hasonlo dolgok vannak.pl.: nem tölt nem tökéletes a gyujtás nem éreti el az üzem anyagot rendessen nem ugy megy a vas tönkre tesi a gyertyát és akár a csapágyakat is ki késziti a rosz gyujtás.
Aztakurva.. :SSS Az ott kezdodik h a dugo 30e.. :S akkor a hengert furatni kell vagy nicosilozni de ahhoz mar nem ertek... meg nem is vagom h az hogyvan.. valaki leirhatna h hogy mukodik az.
Megnéztem a hengert, és a dugót.... leszedtem a rezonátort, és bekukkantottam.

A dugattyú teljesen rossz, és ezáltal a hengerben is akadtak karcolások... és ez csak az egyik oldala a hengernek.

Hogyan tovább, hol olcsó hol jó?
Nekem sincs.... és nem is találtam sehol, pedig hívtam egy csomó bontót is már...
Nem... Kurva picsába.. Neked lett balos?:D Hihetetlen h az egész kibaszott országba senkinek sincs.. :@ Addig festem a többit...
Na mi az, talán lett jobb oldali idom?
Skacok, nekem darabokba van most a motorom mert festem meg csinositgatom, tehat ha valakinek szuksege/kerdese van h mi hogyvan vagy akar bekotes teren akkor en nagyon szivesen segitek!
Hat szerintem ha nem erzel kulonbseget eloote es utana, akkor kurvanagy szerencsed van. Tehat ha olyan mint mielott mentel vele akkor nemkell.
Bocsi enyhén rosszul fogalmaztam, nem csörgött előtte, szóval elkezdett csörgedezni.

Mikor pedig hazaértem, és után töltöttem, már minden rendben volt, mint előtte.
Heló! A mai nap motoroztam az RX-emmel, régóta nem motoroztam vele, és elfelejtettem utántölteni a 2t olajat, így menet közben arra lettem figyelmes, hogy valamiért jobban csörög, elkeztem óvatosabban menni vele majd mikor újra felakartam pörgetni, egyszerűen mintha levettem volna a gyújtást leállt, én pedig a kuplungot behúzva gurultam tova.


Hazamenve láttam hogy mi a baj, után töltöttem olajjal meg adtam neki egy kis olajat a benzinbe hogy még egyszer ne legyen ilyen.

Hangja normális volt nem csörgött, mint előtte... olajjal minden ok.
Ez ok lehet egy dugattyú cserére? Vagy ez okozhatott neki károsodást?
Sziasztok
Ma olyan problémám akadt, hogy gyújtásra raktam és füstölni kezdett a cdi vagy trafó.Természetesen szikra azóta nincs .De se világítás se kürt se semmi.Biztosítékot nem csapta ki.Az lenne a kérdésem,hogy mi okozhatta ezt a problémát.Attól félek, hogy bele teszek egy másik cdi-t nehogy az is le füstöljön. Aprilia rx 123 blokkal szerelt motorról van szó.
5, mivel a hátsó agyban a lánckerék felől kettő van , tudom, mert nem rég csréltem
5 db ? nem 4?
Szabványos, emlékeim szerint 6204, 5db
Heló! Valaki tudja, hogy milyen csapágyak vannak az első és hátsó kerékben? Szabványos méretre gondoltam.
Írtam
Komplett tuareg rally 125 bontás! (rotax 123)

Gyujtás, Minden váz elem,idom, kerekek, fékekből csak az első kompletten,fékcsövek mind 2, hibátlan hanger, fötengely az felujitandó, komplett váltó, hibátlan blokkfelek, deknik, hátsó gátló hibálan, elsők a bal oldali kicsit enged, kormálykapcsolok,kábelek,feszszabályzó,powermotor,gyujtásból csak az állórész van meg stb stb

Hivj,Irj bátran!
Tel: 06303319736
e-mail: rxrx@citromail.hu
Hello. Nekem van hibátlan!

Hivj vagy irj
06303319736
rxrx@citromail.hu
Na meg kocogtatam jo let de ha folymatosan megy benzin akor kifolyik alula tulfolyon de ha megy akor pőpec:D
Van még egy problémám van elektromos powerem de nem műkődik de aksirol már ki probáltam mozgatja,lehet el van kőtvel valami.(+) meg van de a (-) nem talátam de az elvileg le van testelve nem? rátetem az aksira és megse mocan jah és uj power vwzérlő eletronikám van.
Rotax 122-123-mas Nicasilos hengert keresek!
Pattant nem érdekel!
Nem az úszó akadt fennt? kocogtasd meg jó erősen a karbi alját valamivel...
Na fasza... az megint egy 20-as mi? :(
Sziasztok!Most rakom őssze az rx 125,pár problémám van.
Deltoro 34 karbi van rajta jo is lenne de tulfolyon folyik a benzin az mért van?Meg a tű-n hányadikra kell raknia kis zégergyűrűt?
Spray-t felejtsd el... vidd el festőhöz! Ezek az akril fos festékek annyit érnek, hogy... majd meglátod, de inkább ne.