Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt szeretném énis tudni mitől lett ilyen mértékű baja! Amikor megvettem / 2013 szeptember / kb 1 hónapot használtam, azóta áll a motor. Egyébként az álló rész ment tönkre nálam, ezzel kezdődött minden. Ekkor szét lett húzva a blokk és azóta úgy is van, mert nem volt időm meg pénzem sem vele foglalkozni. A kérdésedre holnap tudok válaszolni mert meg kell néznem, hogy mi milyen mert nincs itthon a motor. De ha több kérdésed lenne írj a gabesz1988@freemail.hu ra aztán elküldöm a számom és tudunk beszélni. Üdv
Azt lehet tudni, hogy mitől lett ilyen mértékű baja?
Szia!
A Supermoto szettnek és az Akrapovic rendszernek mi lenne külön-külön az ára? Amúgy milyen szupermoto szett van hozzá?
HAli!
A szerelőm szerint a következőket kellene cserélni:
2db dugattyú, 2 db hüvely
-- - 2 db vezérműlánc
-- - 2 db vezérműtengely , meghajtó fogaskerék csavarokkal
-- - komplett olajszivattyú
-- - 2 db főtengely csapágy
-- - 1 db lendkerék
-- - tömítés garnitúra

ezek közül nem biztos, hogy mindent cserélni kell. A mostani állapotáról sajnos nem tudok képet küldeni, csak az eredetiről ha az megfelel. Jelenleg szét van szedve a blokk.Ami a motorn van illetve adok hozzá: supermoto+enduro szett, akrapovic rendszer, gyári kipufogó, 2 db hibátlan ülés, + fejidom illetve rengeteg más alkatrészek. ha érdekel elküldöm a számom aztán ott bővebb infot tudok adni. Üdv!
Kis téli csecsebecse Kipu hővédőből +1 db van, az eladó, eredeti karbon nem fólia meg üvegszál+karbon stb, hőálló gyantával készült.
Szeva mit takar a motorhiba és mi az ára , esetleg képet is dobhatnál.
Van 1 eladó 07 évjáratú motorrhibás rxv 5.5. Papíros, forgalomból kivan vonva. Ár megegyezés szerint. Akit érdekel írjon.
Köszi, de szimpla szöveget akartam beírni, amit nem engedett feltölteni. de minden más hozzászólást, mint pl. amire váladzoltál, azt igen.. úgyhogy nem értem mi volt a probléma? ?!
Ha pl nagyon nagy felbontású fényképet akarsz feltölteni, akkor b@szik feltolni.
Le kell butítani a fotót, és utána mehet.
Vannak valami kritériumai a hozzászólásnak? Mert akárhogy próbálom,nem tudom elküldeni amit szeretnék, de ezt bezzeg elküldi...
bocsi, csalaridani@msn.com :)
Sziasztok, van egy eladó hátsó lámpaidomom, érdeklődni e-mailben. üdv
Juteszembe !kb 2 éve, egy egy intenzívebb hajtás után a túlfolyómon néha kevés vizet eresztett,ez már annak a jele volt,hogy a kompresszió kezdett beledolgozni a vízbe.Az egészben a legszebb,hogy minden kopó dolog,meglepően jó állapotban van benne,őszintén mondom,nem ezt vártam.
Hengerfej tömítésem kipukkant,blokk ki,tömítés csere,vezérlés szanaszét,blokk be,jóval értéken belül minden kopás. Stallone.14000-UTÁN
Nekem meg egy Fs650E Berg piszkálná a fantáziámat...!
Érdekes és furi hogy "ennyire" különbözik a két blokk. Kár hogy nem lehet az önindítót kiiktatni és rádobni a berugószerkezetet Meg az is kár hogy csak piszkálja a fantáziám az 550
mxv gyárilag berúgós, sxv-rxv-t nem lehet berúgóssá tenni, teljesen más a 2 blokk.
Utánanézett már vki innen, hogy a gyárilag nem berugós verzió azzá tehető e? Ha igen, kb mennyibe lenne egy ilyen művelet?
Manó jól írta. De ez az a 2008-as motor amiről beszéltünk itt? 1 Ktm-et adott érte valaki ha jól tudom.
6dl és 75w-90
Sziasztok! Ne haragudjatok,csak nagyon elfoglalt vagyok és nem néztem a forumot! a hiba már megvan tank ac+ öninditó szabadon futo reccs! ami még kérdés hajtómű rész milyen viszkozitas és mennyi kell bele! Ha jól vagyok informálodva 7 dl és 75 w 90?
Úgy látom " armstrongnak" sem kell a segítség! De akkor minek kérdezted a jó népet?!
Nem létező személy?Rákérdezhetek? Amstrong