Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az olajnak a folyása érdekel vagy egy szerelő aki nem húz le és nem néz hülyének? Persze olyan szerelő aki ért is hozzá!
Valakik csak javítják az ilyen problémákat... Itt már volt többeknek is ahogy olvasgattam.
Ez engem is érdekelne, mert még Én sem találtam meg...
Már kezdem azt hinni, hogy még nem született meg...!
Sziasztok!

Látom már többeteknek is volt problémája olaj/víz ügyben az 550-el.
Lehet hogy én is kezdek ebben a cipőben járni.

Tudnátok megbízható szerelőt javasolni?
Akár mail-ban is. Lapomon elérhető.

Köszi.
Látom,nem lesz ilyen lábtartóm.De azért köszi.
Van esetleg valakinek eladó SXV gyári kerékszettje?
Én 15eFt/db áron vettem, annyiért szívesen megválnék tőle...
Köszi ebay-en meg is van.
Szia.Na és mi lenne az ára ?
Szevasztok valaki nem tud valahol matrica szettet rxv sxvre, két cégnél is rendeltem ,hitegetnek 2hónapja ,hogy jővő héten... Az ijenek miér nem zárnak be .
Helló Vipet,

Nekem van egy pár felesleges lábtartóm, igaz nem gyári (mert az horror áron van ), így anno a keresgéléshez kértem kölcsön egy eredetit, és az alapján lett kiválasztva a leginkább hasonló - lásd képek. De végül nem került fel a motorra, úgyhogy ha gondolod...
Van esetleg valakinek ROSSZ főtengelye? Csak a lendkerék felőli kúp rész legyen ép.
Pontos futómű és fékek,motorja igazi erőgép,alkatrészellátás türelem és pénztárcafüggő,árak mint minden más üzemórás motornál-csak itt néha duplán.Személy szerint,esélyem se lenne ebben a kategóriában motorozni,ha nem magamnak javítgatnám már jó ideje,mivel anyagi lehetőségeim korlátoltak.Nem árt felkészülni ebből a motorból legalább mint egy érettségire,nekem 5 évembe telet.
Helló Mindenki!
Tetszik az SXV 5.5-ös , de nem ismerem ezt a típust, de a tesztek szerint nem rossz, de sok helyen rosszakat írnak róla. Persze ez lehet az irigykedők véleménye is erről a gépről. Érdekelne a Ti véleményetek, akiknek van/volt ilyen motorja! A motorozhatóságától az alkatrész beszerezhetőségig (és árakig) mindent szívesen "meghallgatok".
Előre is köszönöm Mindenkinek aki megtisztel a válaszával!
Ittisvanbaj...RD 350 2T blokkocska, 400 ccm, 105 kg.
Nem lenne ez sok amúgy,ha Svájcba dolgoznék.
Ennyi pénzért már motort is lehet venni...!
Azt árulja már el nekem valaki, hogy egy darab alumíniumba, mi a kuki kerül ennyibe?!
Aha.Mától kezdve nyitott szemmel,és kulcskészlettel fogok járni,robogósok reszkessetek. De ha valakinek mégis lenne egy "felesleges" gyári,ne tartsa magába.
Sziasztok!
Sxv első felnit keresek ha valakinek lenne eladó , vagy valami tipp, hogy hol találok!?
Mindenhol rohangálnak ezek a Keeway Popcorn vagy mifasz robogók. Na azokon mindegyiken van utaslábtartó. Na egy olyat kérj kölcsön/vegyél le/lopj el valamelyikről, és a hátsó váznyúlvány alsó csavarjával fogasd oda. Teljesen használható.
Hátsó utaslábtartó érdekelne . Valakinek esetleg eladó ?
Kösz irtam emailt várom a válasz .
Jó ha ide írod az árakat,mert mást is érdekelhet!