Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Basszus,most nézem az adatlapját,lehet nem is alma hanem körte.De szerintem zöldalma.Semmi előjel vagy akármi,aztán így beleírunk az éterbe,de megértem én mééne.
Szerintem az alma nagyon F(m)érges lehet.
Üdv mindenkinek. Látom sokan érdeklődnek alkatrész ügyben. Én itt vásárolok: http://wendelmotorraeder.de/
A magyar áraktól olcsóbbak.
sziasztok. az öninditót ugyanígy végigszoptam én is , pusz még egy főtengelycsapágy, és a hozzá tartozó kiegészítök. persze a motorba van 7000 km. szerintem is egy drága szardarab. KÖSZÖNJÜK APRILIA.....
Ide küldenél egy tel számot és hívlak: alfaq4@index.hu
Ugye piros?
Hova kéne menni érte 1ként?
8000!
UUUU Bocs nekem az a kapcsoló kell amin az inditó van és az is csak egyenlöre érdeklödés mert lehet tudom forrasztani de nem biztos.
Sárvédő meg a kormány lenne fontosabb.
Piros igaz?
Esetleg 6000?
Legyen mondjuk 8000HUF. Vagy mennyire gondoltál?
Gyári hátsó utaslábtartót szívesen megvásárolnék,kedvezményes áron.
Mi az ára?
Ha nem akarjátok ide ki írni akkor alfaq4@index.hu
Mi az ára?
Hello!

Ha az index kapcsolóra gondolsz, akkor megvan
Hello van !
Szeva ,nekem meg a kipu alatti kis sárvédő és index kellene
Van még első sárvédő?
Szia.
A kormánykapcsoló meg lehet még tudom régi történet de hátha.
Hello most raktam fel a használt autóra sxv550rxv -t , nézd meg...
Bocsi rossz helyre írtam.
Köszönöm szépen a segítséged ! Ez a motor végleg lehúzva a listáról A dorsoduro sem lenne rossz döntés, de most valami elevenebb kellene Esetleg valami alternatívát tudnátok ajánlani ? Még annyit, hogy a külföldröl behozatalról mi a véleményetek ? Mert okés egy autó árához képest a kiutazás költségei nem mérvadóak, de itt azért a kiutazás, honosítás stb. a motor árához képest egy húzósabb összeg....
Sziasztok! Gyári powernyelvet cserélhető szárasra akarom megcsinálni, mekkora menetet szoktak vágni bele ami még kiadja 5-ös vagy 6-os? Szárat acélból vagy aluból csináljam? Köszi
http://www.gerecsemotor.hu/kor...
na itt 12500,- és ezüst. :-)
Hajlott nekem is van. Olyan kéne ami jo. :) most láttam az rmc ben pazzat 10e csak szép lila de majd át fenyezem ha nem lesz más. Felek ha vissza hajlitom elreped.